SD Ponferradina 0-0 Barakaldo CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SD Ponferradina 0–0 Barakaldo CF (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
SD Ponferradina – Barakaldo CF maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
SD Ponferradina üstte · Barakaldo CF altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' sarı kart: Q. Bari (SD Ponferradina)
- 4' sarı kart: B. Gomez (Barakaldo CF)
- 26' sarı kart: I. Jimenez (Barakaldo CF)
- 34' oyuncu değişikliği: I. Jimenez ↔ J. Huidobro (Barakaldo CF)
- 46' oyuncu değişikliği: U. Collado ↔ J. Cabo (Barakaldo CF)
- 51' sarı kart: F. San Emeterio (SD Ponferradina)
- 57' sarı kart: P. Munoz (SD Ponferradina)
- 60' oyuncu değişikliği: Q. Bari ↔ O. Vacas (SD Ponferradina)
- 73' oyuncu değişikliği: E. Hernandez ↔ C. Calderon (SD Ponferradina)
- 73' oyuncu değişikliği: Slavy ↔ S. Faye (SD Ponferradina)
- 79' oyuncu değişikliği: C. Mattheus ↔ Okolo (Barakaldo CF)
- 79' oyuncu değişikliği: A. Pena ↔ M. Ruiz (Barakaldo CF)
- 84' sarı kart: J. Huidobro (Barakaldo CF)
- 88' oyuncu değişikliği: J. de Leon ↔ S. Nieto (SD Ponferradina)
- 88' oyuncu değişikliği: A. Roig ↔ U. Sabroso (SD Ponferradina)
- 89' sarı kart: M. Nafti (SD Ponferradina)
- 90+3' oyuncu değişikliği: A. Troncho ↔ A. Sustatxa (Barakaldo CF)
- 90+5' sarı kart: E. Undabarrena (SD Ponferradina)
Maç olayları
- SD PonferradinaBarakaldo CF
- E. UndabarrenaSarı kart90+5'
- 90+3'A. Troncho ↔ A. SustatxaOyuncu değişikliği
- M. NaftiSarı kart89'
- J. de Leon ↔ S. NietoOyuncu değişikliği88'
- A. Roig ↔ U. SabrosoOyuncu değişikliği88'
- 84'J. HuidobroSarı kart
- 79'C. Mattheus ↔ OkoloOyuncu değişikliği
- 79'A. Pena ↔ M. RuizOyuncu değişikliği
- E. Hernandez ↔ C. CalderonOyuncu değişikliği73'
- Slavy ↔ S. FayeOyuncu değişikliği73'
- Q. Bari ↔ O. VacasOyuncu değişikliği60'
- P. MunozSarı kart57'
- F. San EmeterioSarı kart51'
- 46'U. Collado ↔ J. CaboOyuncu değişikliği
- 34'I. Jimenez ↔ J. HuidobroOyuncu değişikliği
- 26'I. JimenezSarı kart
- 4'B. GomezSarı kart
- Q. BariSarı kart1'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,60 (6 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,60 (6 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol) | 0,25 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10 | %0 0/5 |
| 1,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 2,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 3/11 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %45 5/11 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %18 2/11 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Geride | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %0 0/4 |
| Berabere | %55 6/11 | %75 3/4 |
| Geride | %18 2/11 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SD Ponferradina (10 maç)
Barakaldo CF (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SD Ponferradina (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Barakaldo CF (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
SD Ponferradina
Sarı 33 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,3)
Barakaldo CF
Sarı 31 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ponferradina 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Barakaldo son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Ponferradina 2, Barakaldo 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 0,75 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Ponferradina 1-0 Barakaldo.
- Sıralama
- 11. (12 p) – 15. (9 p)
- Form (son 5)
- BMGBG – GMBBM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %38
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 2,65 – 3,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ponferradina iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,50 gol yedi; Barakaldo bu sezon 8 maçta 1,00 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ponferradina %0, Barakaldo %38. İlk yarıyı önde kapatma: Ponferradina 2/4, Barakaldo 2/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 2,65, 2 – 3,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,26, Üst 2,54. Karşılıklı Gol: Var 2,10, Yok 1,41.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %19; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 11 | +10 | 28 |
| 2 | UD Logroñés | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Pontevedra | 11 | +2 | 18 |
| 4 | Real Avilés | 11 | +8 | 17 |
| 5 | Mirandes | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Racing Ferrol | 11 | +1 | 17 |
| 7 | Extremadura 1924 | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Athletic Club II | 10 | +4 | 15 |
| 9 | Cacereño | 11 | 0 | 15 |
| 10 | Barakaldo | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Ponferradina | 10 | 0 | 14 |
| 12 | Mérida AD | 10 | +2 | 13 |
| 13 | Real Unión | 11 | 0 | 13 |
| 14 | Unionistas de Salamanca | 11 | -5 | 13 |
| 15 | Cultural Leonesa | 10 | 0 | 12 |
| 16 | Zamora | 11 | -2 | 12 |
| 17 | Deportivo La Coruña II | 10 | -6 | 11 |
| 18 | CD Coria | 10 | -5 | 9 |
| 19 | UD Ourense | 11 | -12 | 8 |
| 20 | Arenas Getxo | 10 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Barakaldo | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Cacereño | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Racing Ferrol | 6 | +4 | 13 |
| 5 | Unionistas de Salamanca | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Mirandes | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Pontevedra | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Real Avilés | 6 | +4 | 9 |
| 9 | Real Unión | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Athletic Club II | 5 | +1 | 8 |
| 11 | UD Logroñés | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Ponferradina | 5 | 0 | 8 |
| 13 | Cultural Leonesa | 4 | +3 | 7 |
| 14 | Extremadura 1924 | 5 | +2 | 7 |
| 15 | CD Coria | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Mérida AD | 5 | 0 | 7 |
| 17 | UD Ourense | 5 | -2 | 7 |
| 18 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 7 |
| 19 | Zamora | 6 | -2 | 5 |
| 20 | Arenas Getxo | 5 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logroñés | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Lugo | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Extremadura 1924 | 6 | +4 | 9 |
| 4 | Real Avilés | 5 | +4 | 8 |
| 5 | Pontevedra | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Athletic Club II | 5 | +3 | 7 |
| 7 | Zamora | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Mirandes | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Mérida AD | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Ponferradina | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Real Unión | 6 | -3 | 5 |
| 12 | Cultural Leonesa | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Racing Ferrol | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Arenas Getxo | 5 | -8 | 4 |
| 16 | Cacereño | 5 | -5 | 2 |
| 17 | CD Coria | 5 | -6 | 2 |
| 18 | Barakaldo | 4 | -5 | 1 |
| 19 | Unionistas de Salamanca | 5 | -7 | 1 |
| 20 | UD Ourense | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
