Racing Ferrol 1-2 Logrones: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Racing Ferrol 1–2 Logrones (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Racing Ferrol – Logrones maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: E. Eto'o 88' (pen.) (Racing Ferrol); M. A. Ramirez Carrasco 56' (pen.), J. Val 90+5' (Logrones).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Municipal da Malata, Ferrol
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Racing Ferrol üstte · Logrones altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 37' sarı kart: C. G. Fernandez (Racing Ferrol)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Zabala ↔ M. A. Ramirez Carrasco (Logrones)
- 46' oyuncu değişikliği: P. Ba ↔ P. Brito (Logrones)
- 50' oyuncu değişikliği: M. Mari Sanchez ↔ J. Val (Logrones)
- 56' gol: M. A. Ramirez Carrasco (Logrones)
- 58' oyuncu değişikliği: R. Arroyo ↔ R. Blanco (Racing Ferrol)
- 58' oyuncu değişikliği: V. Esquerdo ↔ F. Gonzalez (Racing Ferrol)
- 58' oyuncu değişikliği: E. Bujan ↔ U. Ropero (Racing Ferrol)
- 63' sarı kart: J. Val (Logrones)
- 66' oyuncu değişikliği: B. Rosas ↔ M. Baselga (Logrones)
- 68' oyuncu değişikliği: R. Alcaina ↔ E. Eto'o (Racing Ferrol)
- 71' oyuncu değişikliği: I. Asenjo ↔ Q. Rivero (Logrones)
- 72' sarı kart: A. Morales (Logrones)
- 79' oyuncu değişikliği: E. Pujol ↔ Miguel (Racing Ferrol)
- 87' sarı kart: T. Konate (Logrones)
- 88' gol: E. Eto'o (Racing Ferrol)
- 90+3' sarı kart: F. Gonzalez (Racing Ferrol)
- 90+5' gol: J. Val (Logrones)
Maç olayları
- Racing FerrolLogrones
- 90+5'Gol J. Val 1–2Asist: M. Baselga
- F. GonzalezSarı kart90+3'
- Penaltı golü E. Eto'o 1–1Penaltı88'
- 87'T. KonateSarı kart
- E. Pujol ↔ MiguelOyuncu değişikliği79'
- 72'A. MoralesSarı kart
- 71'I. Asenjo ↔ Q. RiveroOyuncu değişikliği
- R. Alcaina ↔ E. Eto'oOyuncu değişikliği68'
- 66'B. Rosas ↔ M. BaselgaOyuncu değişikliği
- 63'J. ValSarı kart
- R. Arroyo ↔ R. BlancoOyuncu değişikliği58'
- V. Esquerdo ↔ F. GonzalezOyuncu değişikliği58'
- E. Bujan ↔ U. RoperoOyuncu değişikliği58'
- 56'Penaltı golü M. A. Ramirez Carrasco 0–1Penaltı
- 50'M. Mari Sanchez ↔ J. ValOyuncu değişikliği
- 46'M. Zabala ↔ M. A. Ramirez CarrascoOyuncu değişikliği
- 46'P. Ba ↔ P. BritoOyuncu değişikliği
- C. G. FernandezSarı kart37'
Racing Ferrol iç sahada (6 maç) · Logrones deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2022'den beri)
1 Racing Ferrol0 berabere1 Logrones
- Racing Ferrol iç sahada 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- UD Logroñés deplasmanda 6 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- UD Logroñés, deplasman maçlarında 6 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%100).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (22 gol) | 2,67 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 3/11 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Geride | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Racing Ferrol (11 maç)
Logrones (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Racing Ferrol (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Logrones (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 10 | 1 |
Kartlar
Racing Ferrol
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Logrones
Sarı 29 · Kırmızı 4 (11 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiRacing Ferrol
6. sıra · 17 puan · 11 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMB
- 31.10 Racing Ferrol 0–0 Ponferradina B
- 24.10 Mirandes 2–0 Racing Ferrol M
- 17.10 Racing Ferrol 1–0 Unionistas de Salamanca G
- 10.10 Deportivo La Coruña II 0–1 Racing Ferrol G
- 03.10 Racing Ferrol 2–0 Pontevedra G
Logrones
2. sıra · 23 puan · 11 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGM
- 31.10 Logrones 0–1 Mirandes M
- 24.10 Real Avilés 1–3 Logrones G
- 18.10 Logrones 1–1 Cultural Leonesa B
- 12.10 Lugo 3–1 Logrones M
- 04.10 Logrones 2–1 Deportivo La Coruña II G
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 15:00: Primera División RFEF · Grup 1 (İspanya) ev sahibi Racing Ferrol, konuk ekip Logrones. Sıralamada Racing Ferrol 5., Logrones 2.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Racing Ferrol 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-2). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Logrones 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7).
- Sıralama
- 5. (17 p) – 2. (20 p)
- Form (son 5)
- BMGGG – MGBMG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 2,00 – 3,03 – 2,74
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Racing Ferrol 1, Logrones 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 23 Nisan 2022, Logrones 1-2 Racing Ferrol.
Gol istatistikleri
Racing Ferrol iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 0,40 gol yedi; Logrones dış saha 5 maçta 2,80 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Racing Ferrol %20, Logrones %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Racing Ferrol %20, Logrones %80. İlk yarıyı önde kapatma: Racing Ferrol 2/5, Logrones 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 3,03, 2 – 2,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 11 | +10 | 28 |
| 2 | UD Logroñés | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Pontevedra | 11 | +2 | 18 |
| 4 | Real Avilés | 11 | +8 | 17 |
| 5 | Mirandes | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Racing Ferrol | 11 | +1 | 17 |
| 7 | Extremadura 1924 | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Athletic Club II | 10 | +4 | 15 |
| 9 | Cacereño | 11 | 0 | 15 |
| 10 | Barakaldo | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Ponferradina | 10 | 0 | 14 |
| 12 | Mérida AD | 10 | +2 | 13 |
| 13 | Real Unión | 11 | 0 | 13 |
| 14 | Unionistas de Salamanca | 11 | -5 | 13 |
| 15 | Cultural Leonesa | 10 | 0 | 12 |
| 16 | Zamora | 11 | -2 | 12 |
| 17 | Deportivo La Coruña II | 10 | -6 | 11 |
| 18 | CD Coria | 10 | -5 | 9 |
| 19 | UD Ourense | 11 | -12 | 8 |
| 20 | Arenas Getxo | 10 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Barakaldo | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Cacereño | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Racing Ferrol | 6 | +4 | 13 |
| 5 | Unionistas de Salamanca | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Mirandes | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Pontevedra | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Real Avilés | 6 | +4 | 9 |
| 9 | Real Unión | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Athletic Club II | 5 | +1 | 8 |
| 11 | UD Logroñés | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Ponferradina | 5 | 0 | 8 |
| 13 | Cultural Leonesa | 4 | +3 | 7 |
| 14 | Extremadura 1924 | 5 | +2 | 7 |
| 15 | CD Coria | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Mérida AD | 5 | 0 | 7 |
| 17 | UD Ourense | 5 | -2 | 7 |
| 18 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 7 |
| 19 | Zamora | 6 | -2 | 5 |
| 20 | Arenas Getxo | 5 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logroñés | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Lugo | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Extremadura 1924 | 6 | +4 | 9 |
| 4 | Real Avilés | 5 | +4 | 8 |
| 5 | Pontevedra | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Athletic Club II | 5 | +3 | 7 |
| 7 | Zamora | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Mirandes | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Mérida AD | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Ponferradina | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Real Unión | 6 | -3 | 5 |
| 12 | Cultural Leonesa | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Racing Ferrol | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Arenas Getxo | 5 | -8 | 4 |
| 16 | Cacereño | 5 | -5 | 2 |
| 17 | CD Coria | 5 | -6 | 2 |
| 18 | Barakaldo | 4 | -5 | 1 |
| 19 | Unionistas de Salamanca | 5 | -7 | 1 |
| 20 | UD Ourense | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 1.5
