CA Huracan 1-2 Gimnasia: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CA Huracan 1–2 Gimnasia (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 18–11, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %56–%44, korner 11–3.
Maç özeti
CA Huracan – Gimnasia maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Jordy Caicedo 83' (pen.) (CA Huracan); Ignacio Fernández 18', Germán Conti 90+7' (Gimnasia). xG: CA Huracan 2,1 – 1,1 Gimnasia.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CA Huracan: Diego Martinez · Gimnasia: A. Pereyra
Maç akışı
CA Huracan üstte · Gimnasia altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' gol: Ignacio Fernández (Gimnasia)
- 28' sarı kart: Oscar Cortes (CA Huracan)
- 29' sarı kart: Leonardo Gil (CA Huracan)
- 37' sarı kart: Rodrigo Fernández (CA Huracan)
- 53' oyuncu değişikliği: Leonardo Gil ↔ Ignacio Pussetto (CA Huracan)
- 53' oyuncu değişikliği: Facundo Kalinger di Napoli ↔ Thaiel Peralta (CA Huracan)
- 61' oyuncu değişikliği: Lucas Janson ↔ Augusto Max (Gimnasia)
- 61' sarı kart: Facundo Waller (CA Huracan)
- 68' sarı kart: Jordy Caicedo (CA Huracan)
- 69' oyuncu değişikliği: Oscar Cortes ↔ Juan Francisco Bisanz (CA Huracan)
- 83' gol: Jordy Caicedo (CA Huracan)
- 83' sarı kart: Harlen Castillo (Gimnasia)
- 87' oyuncu değişikliği: Marcelo Torres ↔ Franco Ramón Torres (Gimnasia)
- 89' oyuncu değişikliği: Facundo Waller ↔ Lautaro Iván Mora (CA Huracan)
- 90' oyuncu değişikliği: Juan Francisco Bisanz ↔ Bruno Barticciotto (CA Huracan)
- 90+6' sarı kart: Lucas Blondel (CA Huracan)
- 90+7' gol: Germán Conti (Gimnasia)
Maç olayları
- CA HuracanGimnasia
- 90+7'Gol Germán Conti 1–2Asist: Ignacio Fernández
- Lucas BlondelSarı kart90+6'
- Juan Francisco Bisanz ↔ Bruno BarticciottoOyuncu değişikliği90'
- Facundo Waller ↔ Lautaro Iván MoraOyuncu değişikliği89'
- 87'Marcelo Torres ↔ Franco Ramón TorresOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Jordy Caicedo 1–1Penaltı83'
- 83'Harlen CastilloSarı kart
- Facundo WallerVAR: penaltı onaylandı80'
- Oscar Cortes ↔ Juan Francisco BisanzOyuncu değişikliği69'
- Jordy CaicedoSarı kart68'
- 61'Lucas Janson ↔ Augusto MaxOyuncu değişikliği
- Facundo WallerSarı kart61'
- Leonardo Gil ↔ Ignacio PussettoOyuncu değişikliği53'
- Facundo Kalinger di Napoli ↔ Thaiel PeraltaOyuncu değişikliği53'
- Rodrigo FernándezSarı kart37'
- Leonardo GilSarı kart29'
- Oscar CortesSarı kart28'
- 18'Gol Ignacio Fernández 0–1Asist: Pedro Silva Torrejón
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %38 13/34 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %29 10/34 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 18/34 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %18 6/34 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %29 10/34 | %33 6/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,94 (32 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (30 gol) | 0,88 (14 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (45 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (41 gol) | 1,28 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 15/34 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %68 23/34 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %29 10/34 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %6 2/34 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %44 7/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 19/34 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %53 18/34 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %18 6/34 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %26 9/34 | %17 3/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %59 20/34 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %44 15/34 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %74 25/34 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %83 15/18 |
| 9,5 Üst | %44 15/34 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %32 11/34 | %39 7/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %97 33/34 | %100 16/16 |
| 3,5 Üst | %82 28/34 | %88 14/16 |
| 4,5 Üst | %68 23/34 | %69 11/16 |
| 5,5 Üst | %53 18/34 | %50 8/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %97 33/34 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %88 30/34 | %100 18/18 |
| 4,5 Üst | %82 28/34 | %89 16/18 |
| 5,5 Üst | %53 18/34 | %61 11/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %53 18/34 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %53 18/34 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %41 14/34 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %32 11/34 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %76 26/34 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %74 25/34 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %41 14/34 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %44 8/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %19 3/16 |
| Berabere | %56 19/34 | %75 12/16 |
| Geride | %21 7/34 | %6 1/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 17/34 | %56 10/18 |
| Berabere | %26 9/34 | %11 2/18 |
| Geride | %24 8/34 | %33 6/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CA Huracan (34 maç)
Gimnasia (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CA Huracan (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Gimnasia (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 8 | 3 |
| 31-45 | 9 | 8 |
| 46-60 | 4 | 7 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Kartlar
CA Huracan
Sarı 104 · Kırmızı 9 (34 maç · maç başı sarı 3,1)
Gimnasia
Sarı 93 · Kırmızı 6 (34 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CA Huracan: iç saha, 16 maç · Gimnasia: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CA Huracan – Gimnasia ilk 11'ler
CA Huracan · 4-2-3-1
- 1H. GalíndezK
- 2L. BlondelD90+6' sarı kart 90+6. dk
- 6F. PereyraD
- 35Máximo PalazzoD
- 25C. IbáñezD
- 5R. FernándezO37' sarı kart 37. dk
- 15F. WallerO61' sarı kart 61. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 7Ó. CortésO28' sarı kart 28. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 8L. GilO29' sarı kart 29. dk53' oyundan çıktı 53. dk
- 24F. KalingerO53' oyundan çıktı 53. dk
- 9J. CaicedoF68' sarı kart 68. dk83' gol 83. dk
- 21M. NervoD
- 20E. OjedaO
- 11T. PeraltaO53' oyuna girdi 53. dk
- 23I. PussettoF53' oyuna girdi 53. dk
- 10Ó. RomeroO
- 4F. VeraD
- 33B. BarticciottoF90' oyuna girdi 90. dk
- 17F. BisanzF69' oyuna girdi 69. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 19L. LescanoD
- 46F. MartinezD
- 32S. MezaK
- 41L. MoraF89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: Diego Martinez
Gimnasia · 4-4-2
- 15H. CastilloK83' sarı kart 83. dk
- 25A. SteimbachD
- 13G. ContiD90+7' gol 90+7. dk
- 21E. MartínezD
- 24P. SilvaD18' asist 18. dk
- 8I. FernándezO18' gol 18. dk90+7' asist 90+7. dk
- 5I. MiramónO
- 18M. SeoaneO
- 17L. JansonO61' oyundan çıktı 61. dk
- 29A. AuzmendiF
- 32M. TorresF87' oyundan çıktı 87. dk
- 23N. InsfránK
- 4R. GiampaoliD
- 35J. CortazzoD
- 10N. SchelottoO
- 33P. AguiarO
- 16A. MaxO61' oyuna girdi 61. dk
- 22M. MellusoD
- 7M. PanaroF
- 26F. TorresF87' oyuna girdi 87. dk
- 9M. ZalazarF
- 40Agustín MartínezO
- 34Sergio TroncosoO
Teknik direktör: A. Pereyra
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Huracan son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Gimnasia 1 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-6).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Huracan 4 – Gimnasia 4; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Gimnasia 0-3 Huracan.
- Sıralama
- 7. (22 p) – 6. (26 p)
- Form (son 5)
- MGGGB – BBBBG
- H2H (G-B-M)
- 4-6-4 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %44
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,38 – 2,84 – 2,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Huracan iç saha 14 maçta maç başına 1,14 gol attı, 0,71 gol yedi; Gimnasia dış saha 16 maçta 1,00 attı, 1,31 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Huracan %50, Gimnasia %50. İlk yarıyı önde kapatma: Huracan 3/14, Gimnasia 8/16.
Korner ve kart
Maç başına korner: Huracan 4,6, Gimnasia 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Huracan 2,2, Gimnasia 3,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,38, 0 – 2,84, 2 – 2,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,32. Karşılıklı Gol: Var 1,94, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 15 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
