CA Huracan 0-2 CA Tigre: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CA Huracan 0–2 CA Tigre (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–12, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %58–%42, korner 9–2.
Maç özeti
CA Huracan – CA Tigre maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Jerónimo Domina 48', Tiago Serrago 90+7' (CA Tigre). xG: CA Huracan 1,0 – 0,6 CA Tigre.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CA Huracan: Diego Martinez · CA Tigre: D. Dabove
Maç akışı
CA Huracan üstte · CA Tigre altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' oyuncu değişikliği: Joaquín Laso ↔ Gonzalo Requena (CA Tigre)
- 34' sarı kart: Santiago Gonzalez (CA Tigre)
- 45' oyuncu değişikliği: Valentín Moreno ↔ Ignacio Peluffo (CA Tigre)
- 45' oyuncu değişikliği: Bruno Javier Leyes Sosa ↔ Jabes Saralegui (CA Tigre)
- 48' gol: Jerónimo Domina (CA Tigre)
- 51' sarı kart: Leonardo Gil (CA Huracan)
- 55' sarı kart: Máximo Agustín Palazzo (CA Huracan)
- 58' sarı kart: Ignacio Peluffo (CA Tigre)
- 60' oyuncu değişikliği: Emmanuel Ojeda ↔ Facundo Waller (CA Huracan)
- 60' oyuncu değişikliği: Oscar Cortes ↔ Juan Francisco Bisanz (CA Huracan)
- 62' oyuncu değişikliği: Gonzalo Martínez ↔ Ignacio Russo (CA Tigre)
- 71' sarı kart: Ignacio Pussetto (CA Huracan)
- 73' oyuncu değişikliği: Leonardo Gil ↔ Thaiel Peralta (CA Huracan)
- 79' oyuncu değişikliği: Santiago Gonzalez ↔ Tiago Serrago (CA Tigre)
- 87' kırmızı kart: Fabio Pereyra (CA Huracan)
- 90+2' sarı kart: Facundo Waller (CA Huracan)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Facundo Kalinger di Napoli ↔ Óscar Romero (CA Huracan)
- 90+5' oyuncu değişikliği: Leandro Lescano ↔ Cesar Ibañez (CA Huracan)
- 90+7' gol: Tiago Serrago (CA Tigre)
Maç olayları
- CA HuracanCA Tigre
- 90+7'Gol Tiago Serrago 0–2
- Leandro Lescano ↔ Cesar IbañezOyuncu değişikliği90+5'
- Facundo Kalinger di Napoli ↔ Óscar RomeroOyuncu değişikliği90+4'
- Facundo WallerSarı kart90+2'
- Fabio PereyraKırmızı kart87'
- Fabio PereyraVAR85'
- 79'Santiago Gonzalez ↔ Tiago SerragoOyuncu değişikliği
- Leonardo Gil ↔ Thaiel PeraltaOyuncu değişikliği73'
- Ignacio PussettoSarı kart71'
- 62'Gonzalo Martínez ↔ Ignacio RussoOyuncu değişikliği
- Emmanuel Ojeda ↔ Facundo WallerOyuncu değişikliği60'
- Oscar Cortes ↔ Juan Francisco BisanzOyuncu değişikliği60'
- 58'Ignacio PeluffoSarı kart
- Máximo Agustín PalazzoSarı kart55'
- Leonardo GilSarı kart51'
- 48'Gol Jerónimo Domina 0–1Asist: Gonzalo Martínez
- 45'Valentín Moreno ↔ Ignacio PeluffoOyuncu değişikliği
- 45'Bruno Javier Leyes Sosa ↔ Jabes SaraleguiOyuncu değişikliği
- 34'Santiago GonzalezSarı kart
- 20'Joaquín Laso ↔ Gonzalo RequenaOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %38 13/34 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %29 10/34 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %44 7/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,94 (32 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (30 gol) | 0,88 (14 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (34 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (31 gol) | 1,12 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 15/34 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %68 23/34 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %29 10/34 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %6 2/34 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 16/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %34 11/32 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %59 20/34 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %44 15/34 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %71 22/31 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %52 16/31 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %32 10/31 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %19 3/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %97 33/34 | %100 16/16 |
| 3,5 Üst | %82 28/34 | %88 14/16 |
| 4,5 Üst | %68 23/34 | %69 11/16 |
| 5,5 Üst | %53 18/34 | %50 8/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %94 29/31 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %87 27/31 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %65 20/31 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %45 14/31 | %44 7/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %53 18/34 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %53 18/34 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %41 14/34 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %32 11/34 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %42 13/31 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %26 8/31 | %25 4/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %19 3/16 |
| Berabere | %56 19/34 | %75 12/16 |
| Geride | %21 7/34 | %6 1/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %44 7/16 |
| Geride | %28 9/32 | %38 6/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CA Huracan (34 maç)
CA Tigre (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CA Huracan (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 8 | 6 |
CA Tigre (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 4 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Kartlar
CA Huracan
Sarı 104 · Kırmızı 9 (34 maç · maç başı sarı 3,1)
CA Tigre
Sarı 68 · Kırmızı 2 (32 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CA Huracan: iç saha, 16 maç · CA Tigre: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CA Huracan – CA Tigre ilk 11'ler
CA Huracan · 4-4-2
- 1H. GalíndezK
- 2L. BlondelD
- 6F. PereyraD87' kırmızı kart 87. dk
- 35Máximo PalazzoD55' sarı kart 55. dk
- 19L. LescanoD90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 7Ó. CortésO60' oyundan çıktı 60. dk
- 20E. OjedaO60' oyundan çıktı 60. dk
- 8L. GilO51' sarı kart 51. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 24F. KalingerO90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 23I. PussettoF71' sarı kart 71. dk
- 33B. BarticciottoF
- 46F. MartinezD
- 25C. IbáñezD90+5' oyuna girdi 90+5. dk
- 32S. MezaK
- 21M. NervoD
- 11T. PeraltaO73' oyuna girdi 73. dk
- 48S. RaynelliO
- 10Ó. RomeroO90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 51M. SotoD
- 49T. UribeF
- 4F. VeraD
- 15F. WallerO60' oyuna girdi 60. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 17F. BisanzF60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: Diego Martinez
CA Tigre · 4-2-3-1
- 12F. ZenobioK
- 4V. MorenoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 2J. LasoD20' oyundan çıktı 20. dk
- 20A. BarrionuevoD
- 24F. ÁlvarezD
- 27S. GonzálezO34' sarı kart 34. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 5B. LeyesO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8M. GarayO
- 28P. MartínezO48' asist 48. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 22S. LópezO
- 30J. DóminaF48' gol 48. dk
- 40L. MinnitiD
- 26L. MoralesK
- 33M. MéndezF
- 50I. PeluffoF45' oyuna girdi 45. dk58' sarı kart 58. dk
- 23G. RequenaD20' oyuna girdi 20. dk
- 29I. RussoF62' oyuna girdi 62. dk
- 10J. SaraleguiO45' oyuna girdi 45. dk
- 11T. SerragoO79' oyuna girdi 79. dk90+7' gol 90+7. dk
- 17G. SotoD
- 25Ian Martin SubiabreF
- 32J. VillalbaD
- 18M. FernándezF
Teknik direktör: D. Dabove
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Huracan için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 4, yenilen 7. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Tigre için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Huracan 4 – Tigre 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Nisan 2026, Tigre 1-1 Huracan.
- Sıralama
- 7. (22 p) – 10. (20 p)
- Form (son 5)
- MMMGG – MBMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-2-3 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %47
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,08 – 2,73 – 3,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Huracan iç saha 15 maçta maç başına 1,13 gol attı, 0,80 gol yedi; Tigre dış saha 15 maçta 1,07 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Huracan %47, Tigre %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Huracan %53, Tigre %60. İlk yarıyı önde kapatma: Huracan 3/15, Tigre 3/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Huracan 5,1, Tigre 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Huracan 2,5, Tigre 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 2,73, 2 – 3,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,31, Üst 2,66. Karşılıklı Gol: Var 2,18, Yok 1,46.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 07:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
