Arbroath 4-1 Ayr United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Arbroath 4–1 Ayr United (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Arbroath – Ayr United maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: T. O'Brien 19', M. McKenna 23', G. Reilly 77', J. MacIntyre 83' (Arbroath); K. Shanks 87' (Ayr United).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Gayfield Park, Arbroath
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Arbroath üstte · Ayr United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' sarı kart: B. Summers (Ayr United)
- 19' gol: T. O'Brien (Arbroath)
- 23' gol: M. McKenna (Arbroath)
- 31' sarı kart: B. Paterson (Arbroath)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Paterson ↔ R. Flynn (Arbroath)
- 64' sarı kart: C. Watson (Arbroath)
- 65' oyuncu değişikliği: J. Landers ↔ K. Shanks (Ayr United)
- 65' oyuncu değişikliği: E. Walker ↔ O. Stirton (Ayr United)
- 75' oyuncu değişikliği: M. McKenna ↔ K. Magennis (Arbroath)
- 77' gol: G. Reilly (Arbroath)
- 79' oyuncu değişikliği: G. Reilly ↔ A. Winter (Arbroath)
- 80' oyuncu değişikliği: R. Taylor ↔ J. Murphy (Ayr United)
- 81' oyuncu değişikliği: M. Rus ↔ J. Douglas (Ayr United)
- 83' gol: J. MacIntyre (Arbroath)
- 87' gol: K. Shanks (Ayr United)
- 87' oyuncu değişikliği: R. Lyon ↔ O. Whyte (Ayr United)
- 87' oyuncu değişikliği: T. O'Brien ↔ S. Constable (Arbroath)
Maç olayları
- ArbroathAyr United
- 87'Gol K. Shanks 4–1
- 87'R. Lyon ↔ O. WhyteOyuncu değişikliği
- T. O'Brien ↔ S. ConstableOyuncu değişikliği87'
- Gol J. MacIntyre 4–083'
- 81'M. Rus ↔ J. DouglasOyuncu değişikliği
- 80'R. Taylor ↔ J. MurphyOyuncu değişikliği
- G. Reilly ↔ A. WinterOyuncu değişikliği79'
- Gol G. Reilly 3–0Asist: K. Magennis77'
- M. McKenna ↔ K. MagennisOyuncu değişikliği75'
- 65'J. Landers ↔ K. ShanksOyuncu değişikliği
- 65'E. Walker ↔ O. StirtonOyuncu değişikliği
- C. WatsonSarı kart64'
- B. Paterson ↔ R. FlynnOyuncu değişikliği46'
- B. PatersonSarı kart31'
- Gol M. McKenna 2–023'
- Gol T. O'Brien 1–0Asist: M. McKenna19'
- 16'B. SummersSarı kart
Arbroath iç sahada (7 maç) · Ayr United deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 27 maç (2017'den beri)
8 Arbroath10 berabere9 Ayr United
- Arbroath iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Ayr Utd deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Ayr Utd, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,79 (11 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Geride | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Geride | %46 6/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Arbroath (14 maç)
Ayr United (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Arbroath (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Ayr United (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Arbroath
Sarı 21 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Ayr United
Sarı 23 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiArbroath
8. sıra · 14 puan · 14 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMG
- 03.11 Arbroath 1–0 Queen of the South G
- 31.10 Arbroath 0–4 Raith Rovers M
- 24.10 Livingston 1–0 Arbroath M
- 17.10 Inverness CT 2–0 Arbroath M
- 10.10 Arbroath 1–2 Morton M
Ayr United
7. sıra · 15 puan · 13 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGG
- 03.11 Annan Athletic 0–2 Ayr United G
- 31.10 Ayr United 3–2 Queen's Park G
- 16.10 Ayr United 0–1 Partick M
- 10.10 Ayr United 1–1 Dunfermline B
- 03.10 Livingston 1–2 Ayr United G
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: Championship (İskoçya) 14. haftasında ev sahibi Arbroath, konuk ekip Ayr United. Puan tablosunda ev sahibi 8. sırada (11 puan), konuk ekip 7. sırada (15 puan).
Form (son 5 maç)
Arbroath son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Ayr United için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 5.
- Sıralama
- 8. (11 p) – 7. (15 p)
- Form (son 5)
- GMMMM – GGMBG
- H2H (G-B-M)
- 8-10-9 (27 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 2,60 – 2,87 – 2,16
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 27 kez karşılaştı: Arbroath 8, Ayr United 9 galibiyet aldı, 10 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2026, Ayr United 2-0 Arbroath.
Gol istatistikleri
Arbroath iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Ayr United dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Arbroath %50, Ayr United %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arbroath %50, Ayr United %40. İlk yarıyı önde kapatma: Arbroath 1/6, Ayr United 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 2,87, 2 – 2,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,69.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İskoçya · Championship puan durumu · Division1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Partick | 14 | +11 | 28 |
| 2 | Raith Rovers | 14 | +11 | 25 |
| 3 | Dunfermline | 14 | +8 | 25 |
| 4 | Stenhousemuir | 14 | 0 | 23 |
| 5 | Livingston | 14 | +7 | 21 |
| 6 | Inverness CT | 14 | +1 | 20 |
| 7 | Ayr Utd | 13 | -4 | 15 |
| 8 | Arbroath | 14 | -12 | 14 |
| 9 | Morton | 13 | -7 | 13 |
| 10 | Queen's Park | 14 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Partick | 7 | +8 | 14 |
| 2 | Stenhousemuir | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Dunfermline | 6 | +7 | 12 |
| 4 | Inverness CT | 7 | +4 | 12 |
| 5 | Raith Rovers | 7 | +4 | 11 |
| 6 | Arbroath | 7 | 0 | 11 |
| 7 | Livingston | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Ayr Utd | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Morton | 7 | -4 | 6 |
| 10 | Queen's Park | 7 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Partick | 7 | +3 | 14 |
| 3 | Dunfermline | 8 | +1 | 13 |
| 4 | Livingston | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Stenhousemuir | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Inverness CT | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Morton | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Ayr Utd | 6 | -3 | 7 |
| 9 | Arbroath | 7 | -12 | 3 |
| 10 | Queen's Park | 7 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
