← Maçlar
İskoçya · Championship · 13. hafta31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Arbroath 0-4 Raith Rovers: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Arbroath
0–4İY 0–3
Raith Rovers
Maç sonu

Arbroath 0–4 Raith Rovers (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–3.

Maç özeti

Arbroath – Raith Rovers maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: G. Oakley 1', 34', 78', S. Tiffoney 3' (Raith Rovers).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Arbroath üstte · Raith Rovers altta

01530İY607590 1' gol: G. Oakley (Raith Rovers)3' gol: S. Tiffoney (Raith Rovers)34' gol: G. Oakley (Raith Rovers)46' oyuncu değişikliği: C. Adamson ↔ K. Turner (Raith Rovers)↔66' oyuncu değişikliği: P. McMullan ↔ A. Dowds (Raith Rovers)↔66' oyuncu değişikliği: R. Millen ↔ J. Rowe (Raith Rovers)↔68' sarı kart: L. Stevenson (Raith Rovers)68' oyuncu değişikliği: G. Reilly ↔ A. Winter (Arbroath)↔77' oyuncu değişikliği: J. Baird ↔ C. Fordyce (Raith Rovers)↔78' gol: G. Oakley (Raith Rovers)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 1' gol: G. Oakley (Raith Rovers)
  • 3' gol: S. Tiffoney (Raith Rovers)
  • 34' gol: G. Oakley (Raith Rovers)
  • 46' oyuncu değişikliği: C. Adamson ↔ K. Turner (Raith Rovers)
  • 66' oyuncu değişikliği: P. McMullan ↔ A. Dowds (Raith Rovers)
  • 66' oyuncu değişikliği: R. Millen ↔ J. Rowe (Raith Rovers)
  • 68' sarı kart: L. Stevenson (Raith Rovers)
  • 68' oyuncu değişikliği: G. Reilly ↔ A. Winter (Arbroath)
  • 77' oyuncu değişikliği: J. Baird ↔ C. Fordyce (Raith Rovers)
  • 78' gol: G. Oakley (Raith Rovers)

Maç olayları

  1. ArbroathRaith Rovers
  2. 78'Gol G. Oakley 0–4Asist: S. Tiffoney
  3. 77'J. Baird ↔ C. FordyceOyuncu değişikliği
  4. 68'L. StevensonSarı kart
  5. G. Reilly ↔ A. WinterOyuncu değişikliği68'
  6. 66'P. McMullan ↔ A. DowdsOyuncu değişikliği
  7. 66'R. Millen ↔ J. RoweOyuncu değişikliği
  8. 46'C. Adamson ↔ K. TurnerOyuncu değişikliği
  9. 34'Gol G. Oakley 0–3Asist: L. Stevenson
  10. 3'Gol S. Tiffoney 0–2Asist: C. Adamson
  11. 1'Gol G. Oakley 0–1Asist: P. McMullan

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%29 4/14%43 3/7
Beraberlik%14 2/14%29 2/7
Mağlubiyet%57 8/14%29 2/7
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%50 7/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%21 3/14%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,79 (11 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)1,29 (9 gol)
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,43 (20 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç0,64 (9 gol)0,57 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%36 5/14%57 4/7
1,5 Üst%71 10/14%71 5/7
2,5 Üst%50 7/14%57 4/7
3,5 Üst%21 3/14%29 2/7
Gol yememe%14 2/14%29 2/7
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%29 4/14%43 3/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%29 4/14%43 3/7
3,5 Üst%14 2/14%14 1/7
Gol yememe%50 7/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%21 3/14%29 2/7
Berabere%29 4/14%43 3/7
Geride%50 7/14%29 2/7
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 7/14%57 4/7
Berabere%36 5/14%29 2/7
Geride%14 2/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Arbroath (14 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/27

Raith Rovers (14 maç)

1/171/X01/20X/10X/X3X/222/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Arbroath (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 3 2
31-45 1 5
46-60 2 1
61-75 0 4
76-90 3 4

Raith Rovers (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 3 2
31-45 3 1
46-60 2 3
61-75 3 0
76-90 2 2

Kartlar

Arbroath

Sarı 21 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 1,5)

Raith Rovers

Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Arbroath son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Raith Rovers için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 28 kez karşılaştı: Arbroath 6, Raith Rovers 11 galibiyet aldı, 11 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Eylül 2026, Raith Rovers 4-0 Arbroath.

Sıralama
8. (11 p) – 3. (21 p)
Form (son 5)
MMMMG – MBGGM
H2H (G-B-M)
6-11-11 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
iddaa MS 1-0-2
3,60 – 3,04 – 1,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Arbroath iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Raith Rovers dış saha 6 maçta 1,17 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Arbroath %40, Raith Rovers %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arbroath %60, Raith Rovers %50. İlk yarıyı önde kapatma: Arbroath 1/5, Raith Rovers 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,60, 0 – 3,04, 2 – 1,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,80, Yok 1,59.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Championship puan durumu · Division1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Partick 14842 187 +1128 GBGMG
2Raith Rovers 14743 209 +1125 GBMGB
3Dunfermline 14671 157 +825 BGGGB
4Stenhousemuir 14725 1616 023 BMMMM
5Livingston 14635 1912 +721 MBGGB
6Inverness CT 14554 1817 +120 MGGMB
7Ayr Utd 13436 1418 -415 GBMGM
8Arbroath 14428 1123 -1214 MMMMG
9Morton 13418 1623 -713 MGGGG
10Queen's Park 142111 823 -157 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Partick 7421 113 +814
2Stenhousemuir 7412 86 +213
3Dunfermline 6330 103 +712
4Inverness CT 7331 84 +412
5Raith Rovers 7322 95 +411
6Arbroath 7322 99 011
7Livingston 7313 97 +210
8Ayr Utd 7223 89 -18
9Morton 7205 913 -46
10Queen's Park 7205 510 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Raith Rovers 7421 114 +714
2Partick 7421 74 +314
3Dunfermline 8341 54 +113
4Livingston 7322 105 +511
5Stenhousemuir 7313 810 -210
6Inverness CT 7223 1013 -38
7Morton 6213 710 -37
8Ayr Utd 6213 69 -37
9Arbroath 7106 214 -123
10Queen's Park 7016 313 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,60X3,0421,72

Çifte şans

1X1,60121,17X21,12

Karşılıklı gol

Var1,80Yok1,59

1,5 Alt / Üst

Alt2,62Üst1,25

2,5 Alt / Üst

Alt1,49Üst1,95

3,5 Alt / Üst

Alt1,11Üst3,48

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.