← Maçlar
İskoçya · Championship · 10. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Arbroath 1-2 G. Morton: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Arbroath
1–2İY 0–1
G. Morton
Maç sonu

Arbroath 1–2 G. Morton (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Arbroath – G. Morton maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%29 4/14%43 3/7
Beraberlik%14 2/14%29 2/7
Mağlubiyet%57 8/14%29 2/7
G. Morton
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%31 4/13%33 2/6
Beraberlik%8 1/13%17 1/6
Mağlubiyet%62 8/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,79 (11 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)1,29 (9 gol)
G. Morton
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,23 (16 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,77 (23 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%36 5/14%57 4/7
1,5 Üst%71 10/14%71 5/7
2,5 Üst%50 7/14%57 4/7
3,5 Üst%21 3/14%29 2/7
Gol yememe%14 2/14%29 2/7
G. Morton
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13%67 4/6
1,5 Üst%85 11/13%100 6/6
2,5 Üst%54 7/13%50 3/6
3,5 Üst%23 3/13%17 1/6
Gol yememe%8 1/13%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Arbroath
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%21 3/14%29 2/7
Berabere%29 4/14%43 3/7
Geride%50 7/14%29 2/7
G. Morton
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%15 2/13%17 1/6
Berabere%38 5/13%33 2/6
Geride%46 6/13%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Arbroath (14 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/27

G. Morton (13 maç)

1/121/X01/20X/11X/X0X/242/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Arbroath (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 3 2
31-45 1 5
46-60 2 1
61-75 0 4
76-90 3 4

G. Morton (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 2 5
31-45 1 3
46-60 4 3
61-75 2 3
76-90 1 3

Kartlar

Arbroath

Sarı 21 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 1,5)

G. Morton

Sarı 26 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Championship puan durumu · Division1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Partick 14842 187 +1128 GBGMG
2Raith Rovers 14743 209 +1125 GBMGB
3Dunfermline 14671 157 +825 BGGGB
4Stenhousemuir 14725 1616 023 BMMMM
5Livingston 14635 1912 +721 MBGGB
6Inverness CT 14554 1817 +120 MGGMB
7Ayr Utd 13436 1418 -415 GBMGM
8Arbroath 14428 1123 -1214 MMMMG
9Morton 13418 1623 -713 MGGGG
10Queen's Park 142111 823 -157 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Partick 7421 113 +814
2Stenhousemuir 7412 86 +213
3Dunfermline 6330 103 +712
4Inverness CT 7331 84 +412
5Raith Rovers 7322 95 +411
6Arbroath 7322 99 011
7Livingston 7313 97 +210
8Ayr Utd 7223 89 -18
9Morton 7205 913 -46
10Queen's Park 7205 510 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Raith Rovers 7421 114 +714
2Partick 7421 74 +314
3Dunfermline 8341 54 +113
4Livingston 7322 105 +511
5Stenhousemuir 7313 810 -210
6Inverness CT 7223 1013 -38
7Morton 6213 710 -37
8Ayr Utd 6213 69 -37
9Arbroath 7106 214 -123
10Queen's Park 7016 313 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,67X3,1723,79

Çifte şans

1X1,11121,17X21,67

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,64

1,5 Alt / Üst

Alt2,78Üst1,23

2,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,88

3,5 Alt / Üst

Alt1,15Üst3,29

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.