İskoçya · Championship · 14. hafta

Queen's Park 0-1 Partick Thistle: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–0

Queen's Park 0–1 Partick Thistle (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Queen's Park – Partick Thistle maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: T. Watt 55' (Partick Thistle).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
The City Stadyumu, Glasgow

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Queen's Park üstte · Partick Thistle altta

01530İY607590 4' oyuncu değişikliği: R. Lamie ↔ M. MacKenzie (Queen's Park)↔13' sarı kart: C. Smith (Queen's Park)37' sarı kart: B. Dempsey (Partick Thistle)46' oyuncu değişikliği: B. Dempsey ↔ T. Letsosa (Partick Thistle)↔46' oyuncu değişikliği: E. Henderson ↔ A. Fitzpatrick (Partick Thistle)↔45+1' sarı kart: C. Pignatiello (Queen's Park)45+5' sarı kart: S. Drozd (Partick Thistle)55' gol: T. Watt (Partick Thistle)60' sarı kart: S. Martin (Queen's Park)65' oyuncu değişikliği: L. Stewart ↔ Z. Lawson (Queen's Park)↔71' sarı kart: L. Ashcroft (Partick Thistle)75' oyuncu değişikliği: A. McCallion ↔ N. Todorov (Queen's Park)↔76' oyuncu değişikliği: B. Stanway ↔ R. Crawford (Partick Thistle)↔76' oyuncu değişikliği: M. MacKenzie ↔ T. McDonnell (Queen's Park)↔77' oyuncu değişikliği: T. Watt ↔ A. Samuel (Partick Thistle)↔89' oyuncu değişikliği: E. Ingram ↔ C. Logan (Partick Thistle)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' oyuncu değişikliği: R. Lamie ↔ M. MacKenzie (Queen's Park)
  • 13' sarı kart: C. Smith (Queen's Park)
  • 37' sarı kart: B. Dempsey (Partick Thistle)
  • 46' oyuncu değişikliği: B. Dempsey ↔ T. Letsosa (Partick Thistle)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. Henderson ↔ A. Fitzpatrick (Partick Thistle)
  • 45+1' sarı kart: C. Pignatiello (Queen's Park)
  • 45+5' sarı kart: S. Drozd (Partick Thistle)
  • 55' gol: T. Watt (Partick Thistle)
  • 60' sarı kart: S. Martin (Queen's Park)
  • 65' oyuncu değişikliği: L. Stewart ↔ Z. Lawson (Queen's Park)
  • 71' sarı kart: L. Ashcroft (Partick Thistle)
  • 75' oyuncu değişikliği: A. McCallion ↔ N. Todorov (Queen's Park)
  • 76' oyuncu değişikliği: B. Stanway ↔ R. Crawford (Partick Thistle)
  • 76' oyuncu değişikliği: M. MacKenzie ↔ T. McDonnell (Queen's Park)
  • 77' oyuncu değişikliği: T. Watt ↔ A. Samuel (Partick Thistle)
  • 89' oyuncu değişikliği: E. Ingram ↔ C. Logan (Partick Thistle)

Maç olayları

  1. Queen's ParkPartick Thistle
  2. 89'E. Ingram ↔ C. LoganOyuncu değişikliği
  3. 77'T. Watt ↔ A. SamuelOyuncu değişikliği
  4. 76'B. Stanway ↔ R. CrawfordOyuncu değişikliği
  5. M. MacKenzie ↔ T. McDonnellOyuncu değişikliği76'
  6. A. McCallion ↔ N. TodorovOyuncu değişikliği75'
  7. 71'L. AshcroftSarı kart
  8. L. Stewart ↔ Z. LawsonOyuncu değişikliği65'
  9. S. MartinSarı kart60'
  10. 55'Gol T. Watt 0–1
  11. 46'B. Dempsey ↔ T. LetsosaOyuncu değişikliği
  12. 46'E. Henderson ↔ A. FitzpatrickOyuncu değişikliği
  13. 45+5'S. DrozdSarı kart
  14. C. PignatielloSarı kart45+1'
  15. 37'B. DempseySarı kart
  16. C. SmithSarı kart13'
  17. R. Lamie ↔ M. MacKenzieOyuncu değişikliği4'
Maç özeti

Ev sahibi

Queen's Park

10. sıra · 7 puan

GMMMB

Deplasman

Partick Thistle

1. sıra · 28 puan

GBGMG

Queen's Park iç sahada (7 maç) · Partick Thistle deplasmanda (7 maç), bu sezon

0,71 Gol atma maç başı 1,00
1,43 Gol yeme maç başı 0,57
%0 Gol yememe maçların %43
%43 KG Var maçların %43
%43 2.5 Üst maçların %14

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 23 maç (2019'dan beri)

3 Queen's Park6 berabere14 Partick Thistle

  • Queen's Park iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Partick deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Queen's Park, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%14 2/14%29 2/7
Beraberlik%7 1/14%0 0/7
Mağlubiyet%79 11/14%71 5/7
Partick Thistle
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%57 8/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%14 2/14%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,57 (8 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)1,43 (10 gol)
Partick Thistle
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç0,50 (7 gol)0,57 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%36 5/14%43 3/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%36 5/14%43 3/7
3,5 Üst%7 1/14%0 0/7
Gol yememe%7 1/14%0 0/7
Partick Thistle
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%29 4/14%43 3/7
1,5 Üst%50 7/14%43 3/7
2,5 Üst%29 4/14%14 1/7
3,5 Üst%7 1/14%0 0/7
Gol yememe%64 9/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%7 1/14%14 1/7
Berabere%36 5/14%43 3/7
Geride%57 8/14%43 3/7
Partick Thistle
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 7/14%29 2/7
Berabere%50 7/14%71 5/7
Geride%0 0/14%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Queen's Park (14 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/232/102/X02/28

Partick Thistle (14 maç)

1/151/X11/21X/13X/X3X/212/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Queen's Park (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 2 4
31-45 1 5
46-60 2 4
61-75 1 3
76-90 2 3

Partick Thistle (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 0
31-45 3 2
46-60 2 1
61-75 2 1
76-90 1 2

Kartlar

Queen's Park

Sarı 36 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,6)

Partick Thistle

Sarı 28 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Queen's Park

10. sıra · 7 puan · 14 maç · averaj -15

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMB

  1. 03.11 Aberdeen U21 1–1 Queen's Park B
  2. 31.10 Ayr Utd 3–2 Queen's Park M
  3. 24.10 Queen's Park 0–1 Dunfermline M
  4. 17.10 Morton 2–0 Queen's Park M
  5. 13.10 Queen's Park 2–1 Inverness CT G
Deplasman

Partick Thistle

1. sıra · 28 puan · 14 maç · averaj +11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMG

  1. 03.11 Edinburgh City 0–3 Partick Thistle G
  2. 31.10 Partick Thistle 2–3 Morton M
  3. 24.10 Partick Thistle 3–0 Stenhousemuir G
  4. 20.10 Dunfermline 1–1 Partick Thistle B
  5. 16.10 Ayr Utd 0–1 Partick Thistle G

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Queen's Park ile Partick, Championship (İskoçya) 14. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Queen's Park 10., Partick 2.; iki takım arasında 18 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Queen's Park 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-8). Son 5 maçta Partick 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 13-6). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
10. (7 p) – 2. (25 p)
Form (son 5)
BMMMG – GGMMG
H2H (G-B-M)
0-8-12 (20 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Queen's Park 0, Partick 12 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Partick 0-0 Queen's Park.

Gol istatistikleri

Queen's Park iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,50 gol yedi; Partick dış saha 6 maçta 1,00 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Queen's Park %50, Partick %50. İlk yarıyı önde kapatma: Queen's Park 1/6, Partick 2/6.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Championship puan durumu · Division1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Partick 14842 187 +1128 GBGMG
2Raith Rovers 14743 209 +1125 GBMGB
3Dunfermline 14671 157 +825 BGGGB
4Stenhousemuir 14725 1616 023 BMMMM
5Livingston 14635 1912 +721 MBGGB
6Inverness CT 14554 1817 +120 MGGMB
7Ayr Utd 13436 1418 -415 GBMGM
8Arbroath 14428 1123 -1214 MMMMG
9Morton 13418 1623 -713 MGGGG
10Queen's Park 142111 823 -157 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Partick 7421 113 +814
2Stenhousemuir 7412 86 +213
3Dunfermline 6330 103 +712
4Inverness CT 7331 84 +412
5Raith Rovers 7322 95 +411
6Arbroath 7322 99 011
7Livingston 7313 97 +210
8Ayr Utd 7223 89 -18
9Morton 7205 913 -46
10Queen's Park 7205 510 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Raith Rovers 7421 114 +714
2Partick 7421 74 +314
3Dunfermline 8341 54 +113
4Livingston 7322 105 +511
5Stenhousemuir 7313 810 -210
6Inverness CT 7223 1013 -38
7Morton 6213 710 -37
8Ayr Utd 6213 69 -37
9Arbroath 7106 214 -123
10Queen's Park 7016 313 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.

Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar