Trabzonspor 2-0 Gaziantep FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Trabzonspor 2–0 Gaziantep FK (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–12, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %59–%41, korner 4–2.
Maç özeti
Trabzonspor – Gaziantep FK maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Savic 45+2', E. Muci 61' (Trabzonspor). xG: Trabzonspor 1,0 – 0,6 Gaziantep FK.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Abdullah Buğra Taşkınsoy · bu sezon 6 maç, maç başı 3,33 sarı Gaziantep FK ile bu maçtan önce 1 maç (0 G, 0 B, 1 M).
Diğer bilgiler
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Trabzonspor üstte · Gaziantep FK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: K. Kozlowski ↔ K. Gassama (Gaziantep FK)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Kabasakal ↔ T. Jabol-Folcarelli (Trabzonspor)
- 45+2' gol: S. Savic (Trabzonspor)
- 60' sarı kart: J. Bacuna (Gaziantep FK)
- 61' gol: E. Muci (Trabzonspor)
- 63' oyuncu değişikliği: P. Onuachu ↔ U. Nayir (Trabzonspor)
- 73' oyuncu değişikliği: D. Sorescu ↔ A. Maxim (Gaziantep FK)
- 73' oyuncu değişikliği: T. Stewart ↔ H. Dervişoğlu (Gaziantep FK)
- 73' oyuncu değişikliği: N. Saviolo ↔ O. Tufan (Trabzonspor)
- 73' oyuncu değişikliği: E. Muci ↔ M. Mimaroğlu (Trabzonspor)
- 80' oyuncu değişikliği: Fabinho ↔ M. Eskihellaç (Trabzonspor)
- 90' oyuncu değişikliği: D. Camara ↔ Sabahattin Destici (Gaziantep FK)
- 90' oyuncu değişikliği: J. Bacuna ↔ M. Mujdeci (Gaziantep FK)
Maç olayları
- TrabzonsporGaziantep FK
- 90'D. Camara ↔ Sabahattin DesticiOyuncu değişikliği
- 90'J. Bacuna ↔ M. MujdeciOyuncu değişikliği
- Fabinho ↔ M. EskihellaçOyuncu değişikliği80'
- 73'D. Sorescu ↔ A. MaximOyuncu değişikliği
- 73'T. Stewart ↔ H. DervişoğluOyuncu değişikliği
- N. Saviolo ↔ O. TufanOyuncu değişikliği73'
- E. Muci ↔ M. MimaroğluOyuncu değişikliği73'
- P. Onuachu ↔ U. NayirOyuncu değişikliği63'
- Gol E. Muci 2–0Asist: N. Saviolo61'
- 60'J. BacunaSarı kart
- 46'K. Kozlowski ↔ K. GassamaOyuncu değişikliği
- M. Kabasakal ↔ T. Jabol-FolcarelliOyuncu değişikliği46'
- Gol S. Savic 1–0Asist: E. Muci45+2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (24 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,89 yüksek | 3,00 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,70 düşük | 0,20 (1 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (9 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,69 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–10. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14.–16. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 7,4 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,7 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,1 | 13,0 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Geride | %55 6/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Trabzonspor (10 maç)
Gaziantep FK (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Trabzonspor (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Gaziantep FK (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Kartlar
Trabzonspor
Sarı 19 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Gaziantep FK
Sarı 24 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Trabzonspor: iç saha, 5 maç · Gaziantep FK: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Trabzonspor – Gaziantep FK ilk 11'ler
Trabzonspor · 4-1-4-1
- 24André OnanaK
- 20Wagner PinaD
- 27Chibuike NwaiwuD
- 15Stefan SavićD45+2' gol 45+2. dk
- 55Sidny Lopes CabralD
- 6FabinhoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 10Mohamed SalahO
- 57M. KabasakalO46' oyundan çıktı 46. dk
- 7Ernest MuçiO45+2' asist 45+2. dk61' gol 61. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 70Noah SavioloO61' asist 61. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 30Paul OnuachuF63' oyundan çıktı 63. dk
- 26Tim Jabol-FolcarelliO46' oyuna girdi 46. dk
- 14U. NayirF63' oyuna girdi 63. dk
- 1A. YıldırımK
- 96Erol ColakK
- 19M. EskihellaçD80' oyuna girdi 80. dk
- 4S. AkaydinD
- 39C. ÖzkacarD
- 11O. TufanO73' oyuna girdi 73. dk
- 77M. MimaroğluF73' oyuna girdi 73. dk
- 99A. HabeşoğluF
Gaziantep FK · 4-2-3-1
- 35A. DadakdenizK
- 2Luis PérezD
- 5E. SarıkayaD
- 21Abakar SyllaD
- 23Kerim ÇalhanoğluD
- 8Gidado Victor Ntino-EmoO
- 7Juninho BacunaO60' sarı kart 60. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 18Deian SorescuO73' oyundan çıktı 73. dk
- 3Drissa CamaraO90' oyundan çıktı 90. dk
- 10Kacper KozłowskiO46' oyundan çıktı 46. dk
- 9Trivante StewartF73' oyundan çıktı 73. dk
- 17Karamba GassamaO46' oyuna girdi 46. dk
- 81C. AslanK
- 77Sabahattin DesticiD90' oyuna girdi 90. dk
- 83M. MujdeciO90' oyuna girdi 90. dk
- 79Ahmet SırmaD
- 44Alexandru MaximO73' oyuna girdi 73. dk
- 11M. CihanO
- 28H. DervişoğluF73' oyuna girdi 73. dk
- 46Ali Osman KalınF
- 93Mehmet GencO
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Trabzonspor istatistikleri → · Gaziantep FK istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Trabzonspor son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Gaziantep FK için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Trabzonspor 8 – Gaziantep FK 0; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Gaziantep FK 1-2 Trabzonspor.
- Sıralama
- 3. (19 p) – 14. (8 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – GMMMM
- H2H (G-B-M)
- 8-5-0 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- Korner ort. (maç)
- 7,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,16 – 6,19 – 8,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Trabzonspor iç saha 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 0,25 gol yedi; Gaziantep FK dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Trabzonspor %25, Gaziantep FK %50. İlk yarıyı önde kapatma: Trabzonspor 3/4, Gaziantep FK 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Trabzonspor 4,0, Gaziantep FK 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,5. Maç başına kart: Trabzonspor 2,8, Gaziantep FK 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,16, 0 – 6,19, 2 – 8,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,96, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,96.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 7,5; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Amedspor 5–1 Eyüpspor
- 16:00 Başakşehir 5–2 Samsunspor
- 19:00 Kasımpaşa 2–2 Beşiktaş
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
