Zorya Luhansk – LNZ Cherkasy
Zorya Luhansk – LNZ Cherkasy: 8 Kasım 14:00, Ukrayna · Premier Lig, 12. hafta. Bu sezon Zorya Luhansk evinde 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet; LNZ Cherkasy deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %17; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 8 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Slavutych-Arena, Zaporizhzhia
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Zorya Luhansk | LNZ Cherkasy |
|---|---|---|
| Lig sırası | 6. · 18 puan | 7. · 15 puan |
| Form (son 5) | GGBBG | MGGBM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 1,50 | 0,50 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %50 |
| Karşılıklı gol | %33 | %0 |
| Gol yemediği | %33 | %67 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-2-4 (6 maç, Zorya Luhansk bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Zorya Luhansk iç sahada (6 maç), LNZ Cherkasy deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Zorya Luhansk iç sahada (6 maç) · LNZ Cherkasy deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Zorya Luhansk iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- LNZ Cherkasy deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- LNZ Cherkasy, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiZorya Luhansk
6. sıra · 18 puan · 11 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBBG
- 02.11 Zorya Luhansk 1–0 Epitsentr Dunayivtsi G
- 29.10 Zorya Luhansk 1–1 Kryvbas KR B
- 24.10 Shakhtar Donetsk 0–0 Zorya Luhansk B
- 17.10 Zorya Luhansk 2–1 Chornomorets G
- 12.10 Livyi Bereh 1–3 Zorya Luhansk G
LNZ Cherkasy
7. sıra · 15 puan · 10 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBM
- 28.10 LNZ Cherkasy 0–1 Metal Kharkiv M
- 24.10 Livyi Bereh 0–0 LNZ Cherkasy B
- 18.10 Kryvbas KR 0–3 LNZ Cherkasy G
- 11.10 LNZ Cherkasy 2–1 Kudrivka G
- 20.09 Shakhtar Donetsk 3–0 LNZ Cherkasy M
Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Zorya Luhansk 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-3). LNZ Cherkasy için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Zorya Luhansk 0 – LNZ Cherkasy 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Aralık 2025, LNZ Cherkasy 2-0 Zorya Luhansk.
Gol istatistikleri
Zorya Luhansk iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; LNZ Cherkasy dış saha 6 maçta 0,50 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zorya Luhansk %33, LNZ Cherkasy %0. İlk yarıyı önde kapatma: Zorya Luhansk 1/6, LNZ Cherkasy 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,68, 0 – 2,79, 2 – 2,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %17; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 8 gol yediler.
- Sıralama
- 6. (18 p) – 7. (15 p)
- Form (son 5)
- GBBGG – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 0-2-4 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,68 – 2,79 – 2,16
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (9 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10 | %0 0/6 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %67 4/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,0 | 14,0 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,7 | 1,5 |
| 2,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 3,0 | 4,5 |
| 6,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 7,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %17 1/6 |
| Berabere | %60 6/10 | %83 5/6 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Zorya Luhansk (11 maç)
LNZ Cherkasy (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Zorya Luhansk (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
LNZ Cherkasy (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Zorya Luhansk
Sarı 18 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
LNZ Cherkasy
Sarı 17 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Zorya Luhansk: tüm maçlar, 4 maç · LNZ Cherkasy: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Ukrayna · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 11 | +17 | 28 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 11 | +17 | 28 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 10 | +7 | 22 |
| 4 | FC Kharkiv | 9 | +11 | 21 |
| 5 | Karpaty | 11 | +14 | 19 |
| 6 | Zorya Luhansk | 11 | 0 | 18 |
| 7 | LNZ Cherkasy | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | -1 | 11 |
| 9 | Epitsentr Dunayivtsi | 12 | -5 | 10 |
| 10 | Chornomorets | 11 | -5 | 9 |
| 11 | Livyi Bereh | 10 | -2 | 9 |
| 12 | Bukovyna | 10 | -5 | 9 |
| 13 | Veres Rivne | 12 | -11 | 9 |
| 14 | Obolon'-Brovar | 11 | -13 | 8 |
| 15 | Kudrivka | 12 | -17 | 8 |
| 16 | Kryvbas KR | 10 | -8 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 8 | +14 | 21 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 5 | +7 | 13 |
| 4 | FC Kharkiv | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Karpaty | 6 | +10 | 11 |
| 6 | LNZ Cherkasy | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Zorya Luhansk | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Bukovyna | 6 | +3 | 8 |
| 9 | Kudrivka | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Chornomorets | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Epitsentr Dunayivtsi | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Obolon'-Brovar | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Kolos Kovalivka | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Veres Rivne | 6 | -7 | 4 |
| 15 | Livyi Bereh | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Kryvbas KR | 5 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 4 | +7 | 12 |
| 2 | FC Kharkiv | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Zorya Luhansk | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Dynamo Kyiv | 5 | 0 | 9 |
| 5 | Karpaty | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Polessya | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Kolos Kovalivka | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Livyi Bereh | 6 | 0 | 6 |
| 9 | LNZ Cherkasy | 6 | -3 | 6 |
| 10 | Kryvbas KR | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Veres Rivne | 6 | -4 | 5 |
| 12 | Epitsentr Dunayivtsi | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Obolon'-Brovar | 9 | -15 | 4 |
| 14 | Chornomorets | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Bukovyna | 4 | -8 | 1 |
| 16 | Kudrivka | 7 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
