Zory Luhansk 2-1 FC Chernomorets Odessa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Zory Luhansk 2–1 FC Chernomorets Odessa (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 18–8, isabetli şut 5–1, topa sahip olma %59–%41, korner 11–2.
Maç özeti
Zory Luhansk – FC Chernomorets Odessa maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Maksym Boyko 27', Bogdan Kushnirenko 89' (Zory Luhansk); Christian Mba 45+3' (FC Chernomorets Odessa).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Zory Luhansk: V. Skripnik · FC Chernomorets Odessa: R. Grigorchuk
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Zory Luhansk üstte · FC Chernomorets Odessa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: Maksym Boyko (Zory Luhansk)
- 45' oyuncu değişikliği: Vitaliy Faraseyenko ↔ Danyil Alefirenko (FC Chernomorets Odessa)
- 48' sarı kart: Igor Perduta (Zory Luhansk)
- 45+3' gol: Christian Mba (FC Chernomorets Odessa)
- 57' oyuncu değişikliği: Kyrylo Dryshlyuk ↔ Dejan Popara (Zory Luhansk)
- 57' oyuncu değişikliği: sallieu bah ↔ Vladlen Yurchenko (Zory Luhansk)
- 60' sarı kart: Dejan Popara (Zory Luhansk)
- 71' oyuncu değişikliği: Domagoj jelavic ↔ Anton Glushchenko (Zory Luhansk)
- 73' oyuncu değişikliği: Kiril·Popov ↔ Andriy Khoma (FC Chernomorets Odessa)
- 74' sarı kart: Pylyp Budkivskyi (Zory Luhansk)
- 77' oyuncu değişikliği: Artur Avagimyan ↔ Dmytro Klyots (FC Chernomorets Odessa)
- 87' oyuncu değişikliği: Ivan Nesterenko ↔ Igor Gorbach (Zory Luhansk)
- 88' oyuncu değişikliği: Maksym Boyko ↔ Domagoj jelavic (Zory Luhansk)
- 88' sarı kart: Muhammed Jobe (FC Chernomorets Odessa)
- 89' gol: Bogdan Kushnirenko (Zory Luhansk)
- 90+2' sarı kart: Vasyl Kravets (Zory Luhansk)
- 90+2' sarı kart: M. Jarju (FC Chernomorets Odessa)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Muhammed Jobe ↔ Vasyl Kurko (FC Chernomorets Odessa)
Maç olayları
- Zory LuhanskFC Chernomorets Odessa
- 90+3'Muhammed Jobe ↔ Vasyl KurkoOyuncu değişikliği
- Vasyl KravetsSarı kart90+2'
- 90+2'M. JarjuSarı kart
- Gol Bogdan Kushnirenko 2–1Asist: Vladlen Yurchenko89'
- Maksym Boyko ↔ Domagoj jelavicOyuncu değişikliği88'
- 88'Muhammed JobeSarı kart
- Ivan Nesterenko ↔ Igor GorbachOyuncu değişikliği87'
- 77'Artur Avagimyan ↔ Dmytro KlyotsOyuncu değişikliği
- Pylyp BudkivskyiSarı kart74'
- 73'Kiril·Popov ↔ Andriy KhomaOyuncu değişikliği
- Domagoj jelavic ↔ Anton GlushchenkoOyuncu değişikliği71'
- Dejan PoparaSarı kart60'
- Kyrylo Dryshlyuk ↔ Dejan PoparaOyuncu değişikliği57'
- sallieu bah ↔ Vladlen YurchenkoOyuncu değişikliği57'
- Igor PerdutaSarı kart48'
- 45+3'Gol Christian Mba 1–1Asist: Vitaliy Faraseyenko
- 45'Vitaliy Faraseyenko ↔ Danyil AlefirenkoOyuncu değişikliği
- Gol Maksym Boyko 1–027'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,0 | 14,0 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Geride | %36 4/11 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Zory Luhansk (11 maç)
FC Chernomorets Odessa (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Zory Luhansk (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
FC Chernomorets Odessa (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Zory Luhansk
Sarı 18 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
FC Chernomorets Odessa
Sarı 21 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Zory Luhansk: tüm maçlar, 4 maç · FC Chernomorets Odessa: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Zory Luhansk – FC Chernomorets Odessa ilk 11'ler
Zory Luhansk · 4-2-3-1
- 1O. SaputinK
- 44I. PerdutaD48' sarı kart 48. dk
- 77B. KushnirenkoD89' gol 89. dk
- 3V. KravetsD90+2' sarı kart 90+2. dk
- 39Artem MachelyukD
- 8K. DryshlyukO57' oyundan çıktı 57. dk
- 18M. BoykoO27' gol 27. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 88S. BahO57' oyundan çıktı 57. dk
- 30I. NesterenkoO87' oyundan çıktı 87. dk
- 27D. JelavićO71' oyundan çıktı 71. dk88' oyuna girdi 88. dk
- 28P. BudkivskyiF74' sarı kart 74. dk
- 25V. RybakK
- 4G. EskinjaD
- 10JuninhoD
- 40ÍtaloD
- 5A. JanjiÄD
- 14A. GlushchenkoO71' oyuna girdi 71. dk
- 11I. GorbachF87' oyuna girdi 87. dk
- 80V. YurchenkoO57' oyuna girdi 57. dk89' asist 89. dk
- 21J. BašićO
- 6D. PoparaO57' oyuna girdi 57. dk60' sarı kart 60. dk
- 23l. KaravashchenkoK
- 55JordanD
Teknik direktör: V. Skripnik
FC Chernomorets Odessa · 4-2-3-1
- 12C. AniagbosoK
- 60M. MelnychenkoD
- 24M. JarjuD90+2' sarı kart 90+2. dk
- 74M. FarinaD
- 27O. PushkarevD
- 18G. RobakidzeO
- 30Muhammed JobeO
- 11K. PopovO73' oyundan çıktı 73. dk
- 10A. AvagimyanO77' oyundan çıktı 77. dk
- 13V. FaraseenkoO45' oyundan çıktı 45. dk45+3' asist 45+3. dk
- 99C. MbaF45+3' gol 45+3. dk
- 35M. KovalK
- 7D. AlefirenkoO45' oyuna girdi 45. dk
- 5V. KurkoD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 21V. KlymenkoO
- 8D. KlyotsO77' oyuna girdi 77. dk
- 52S. YarmolaD
- 20Nikita StepovyiO
- 4Magomed KratovD
- 16N. BaydaK
- 23O. GusevD
- 9A. KhomaF73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: R. Grigorchuk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Zorya Luhansk son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. Chornomorets son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Zorya Luhansk 9 – Chornomorets 3; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ağustos 2025, Chornomorets 2-1 Zorya Luhansk.
- Sıralama
- 6. (11 p) – 14. (5 p)
- Form (son 5)
- GMBBM – MBMBG
- H2H (G-B-M)
- 9-4-3 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 1,31 – 3,95 – 5,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Zorya Luhansk iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Chornomorets bu sezon 7 maçta 0,57 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Zorya Luhansk %50, Chornomorets %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zorya Luhansk %25, Chornomorets %43. İlk yarıyı önde kapatma: Zorya Luhansk 1/4, Chornomorets 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,31, 0 – 3,95, 2 – 5,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %34; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 16:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ukrayna · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 11 | +17 | 28 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 11 | +17 | 28 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 10 | +7 | 22 |
| 4 | FC Kharkiv | 9 | +11 | 21 |
| 5 | Karpaty | 11 | +14 | 19 |
| 6 | Zorya Luhansk | 11 | 0 | 18 |
| 7 | LNZ Cherkasy | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | -1 | 11 |
| 9 | Epitsentr Dunayivtsi | 12 | -5 | 10 |
| 10 | Chornomorets | 11 | -5 | 9 |
| 11 | Livyi Bereh | 10 | -2 | 9 |
| 12 | Bukovyna | 10 | -5 | 9 |
| 13 | Veres Rivne | 12 | -11 | 9 |
| 14 | Obolon'-Brovar | 11 | -13 | 8 |
| 15 | Kudrivka | 12 | -17 | 8 |
| 16 | Kryvbas KR | 10 | -8 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 8 | +14 | 21 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 5 | +7 | 13 |
| 4 | FC Kharkiv | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Karpaty | 6 | +10 | 11 |
| 6 | LNZ Cherkasy | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Zorya Luhansk | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Bukovyna | 6 | +3 | 8 |
| 9 | Kudrivka | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Chornomorets | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Epitsentr Dunayivtsi | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Obolon'-Brovar | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Kolos Kovalivka | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Veres Rivne | 6 | -7 | 4 |
| 15 | Livyi Bereh | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Kryvbas KR | 5 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 4 | +7 | 12 |
| 2 | FC Kharkiv | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Zorya Luhansk | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Dynamo Kyiv | 5 | 0 | 9 |
| 5 | Karpaty | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Polessya | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Kolos Kovalivka | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Livyi Bereh | 6 | 0 | 6 |
| 9 | LNZ Cherkasy | 6 | -3 | 6 |
| 10 | Kryvbas KR | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Veres Rivne | 6 | -4 | 5 |
| 12 | Epitsentr Dunayivtsi | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Obolon'-Brovar | 9 | -15 | 4 |
| 14 | Chornomorets | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Bukovyna | 4 | -8 | 1 |
| 16 | Kudrivka | 7 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
