FC Kryvbas Kriviy Rih 0-3 LNZ Cherkasy: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Kryvbas Kriviy Rih 0–3 LNZ Cherkasy (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–9, isabetli şut 1–5, topa sahip olma %48–%52, korner 3–11.
Maç özeti
FC Kryvbas Kriviy Rih – LNZ Cherkasy maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Maç sonu
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Kryvbas Kriviy Rih: P. van Leeuwen · LNZ Cherkasy: Vitaliy Ponomaryov
Canlı
Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 15:31 TSİ
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol) | 2,40 (12 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (9 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10 | %0 0/6 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %67 4/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,0 | 16,0 |
| 7,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %50 1/2 | %100 1/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %50 1/2 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,7 | 1,5 |
| 2,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,3 | 3,0 |
| 6,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 3,0 | 4,5 |
| 6,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 7,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %17 1/6 |
| Berabere | %60 6/10 | %83 5/6 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Kryvbas Kriviy Rih (10 maç)
LNZ Cherkasy (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Kryvbas Kriviy Rih (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 0 | 3 |
LNZ Cherkasy (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
FC Kryvbas Kriviy Rih
Sarı 20 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,0)
LNZ Cherkasy
Sarı 17 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Kryvbas Kriviy Rih: tüm maçlar, 3 maç · LNZ Cherkasy: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kryvbas KR son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. LNZ Cherkasy son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Kryvbas KR 3, LNZ Cherkasy 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Kryvbas KR 0-3 LNZ Cherkasy.
- Sıralama
- 16. (5 p) – 7. (11 p)
- Form (son 5)
- MMGBM – GMBGB
- H2H (G-B-M)
- 3-2-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 3,42 – 3,19 – 1,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kryvbas KR bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,67 gol yedi; LNZ Cherkasy dış saha 4 maçta 0,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kryvbas KR %50, LNZ Cherkasy %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kryvbas KR %67, LNZ Cherkasy %0. İlk yarıyı önde kapatma: Kryvbas KR 1/6, LNZ Cherkasy 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,42, 0 – 3,19, 2 – 1,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ukrayna · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 11 | +17 | 28 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 11 | +17 | 28 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 10 | +7 | 22 |
| 4 | FC Kharkiv | 9 | +11 | 21 |
| 5 | Karpaty | 11 | +14 | 19 |
| 6 | Zorya Luhansk | 11 | 0 | 18 |
| 7 | LNZ Cherkasy | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | -1 | 11 |
| 9 | Epitsentr Dunayivtsi | 12 | -5 | 10 |
| 10 | Chornomorets | 11 | -5 | 9 |
| 11 | Livyi Bereh | 10 | -2 | 9 |
| 12 | Bukovyna | 10 | -5 | 9 |
| 13 | Veres Rivne | 12 | -11 | 9 |
| 14 | Obolon'-Brovar | 11 | -13 | 8 |
| 15 | Kudrivka | 12 | -17 | 8 |
| 16 | Kryvbas KR | 10 | -8 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 8 | +14 | 21 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 5 | +7 | 13 |
| 4 | FC Kharkiv | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Karpaty | 6 | +10 | 11 |
| 6 | LNZ Cherkasy | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Zorya Luhansk | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Bukovyna | 6 | +3 | 8 |
| 9 | Kudrivka | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Chornomorets | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Epitsentr Dunayivtsi | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Obolon'-Brovar | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Kolos Kovalivka | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Veres Rivne | 6 | -7 | 4 |
| 15 | Livyi Bereh | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Kryvbas KR | 5 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 4 | +7 | 12 |
| 2 | FC Kharkiv | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Zorya Luhansk | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Dynamo Kyiv | 5 | 0 | 9 |
| 5 | Karpaty | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Polessya | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Kolos Kovalivka | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Livyi Bereh | 6 | 0 | 6 |
| 9 | LNZ Cherkasy | 6 | -3 | 6 |
| 10 | Kryvbas KR | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Veres Rivne | 6 | -4 | 5 |
| 12 | Epitsentr Dunayivtsi | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Obolon'-Brovar | 9 | -15 | 4 |
| 14 | Chornomorets | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Bukovyna | 4 | -8 | 1 |
| 16 | Kudrivka | 7 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
