Rusya · Premier Lig · 14. hafta

Zenit – FC Rostov

Başlamasına 12 sa 30 dk Başlamadı

Zenit – FC Rostov: 8 Kasım 18:30, Rusya · Premier Lig, 14. hafta. Bu sezon Zenit evinde 6 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; FC Rostov deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 10 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Gazprom Arena, Saint Petersburg

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiZenitFC Rostov
Lig sırası1. · 27 puan7. · 15 puan
Form (son 5)GGGGGMBGGG
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 1,171,12 – 1,50
2,5 Üst biten%83%63
Karşılıklı gol%67%38
Gol yemediği%33%38
Aralarında (G-B-M)14-7-1 (22 maç, Zenit bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Zenit iç sahada (6 maç), FC Rostov deplasmanda (8 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Zenit iç sahada (6 maç) · FC Rostov deplasmanda (8 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 1,12
1,17 Gol yeme maç başı 1,50
%33 Gol yememe maçların %38
%67 KG Var maçların %38
%83 2.5 Üst maçların %63

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Zenit iç sahada 6 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Rostov deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Zenit, iç saha maçlarında 6 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%83).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Zenit

1. sıra · 27 puan · 12 maç · averaj +14

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG

  1. 02.11 Krylia Sovetov 0–3 Zenit G
  2. 29.10 Baltika 2–3 Zenit G
  3. 25.10 Zenit 2–0 Dynamo Makhachkala G
  4. 18.10 Zenit 3–2 Akhmat Grozny G
  5. 14.10 Dynamo Makhachkala 1–2 Zenit G
Deplasman

FC Rostov

7. sıra · 15 puan · 12 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG

  1. 01.11 Dynamo Makhachkala 0–3 FC Rostov G
  2. 28.10 FC Rostov 6–1 Akron G
  3. 25.10 FC Rostov 2–0 Lokomotiv G
  4. 18.10 Baltika 0–0 FC Rostov B
  5. 14.10 CSKA Moscow 4–0 FC Rostov M

Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Zenit için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 13, yenilen 5. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. FC Rostov için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 22 maçta galibiyetler Zenit 14 – FC Rostov 1; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, FC Rostov 0-1 Zenit.

Gol istatistikleri

Zenit iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,17 gol yedi; FC Rostov dış saha 8 maçta 1,12 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Zenit %83, FC Rostov %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zenit %67, FC Rostov %38. İlk yarıyı önde kapatma: Zenit 2/6, FC Rostov 1/8.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Zenit 7,0, FC Rostov 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Zenit 2,2, FC Rostov 3,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,23, 0 – 4,73, 2 – 7,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,97, Yok 1,56.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 10 gol yediler.

Sıralama
1. (27 p) – 7. (15 p)
Form (son 5)
GGGGG – GGGBM
H2H (G-B-M)
14-7-1 (22 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %38
Korner ort. (maç)
9,1
iddaa MS 1-0-2
1,23 – 4,73 – 7,91

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Zenit
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%77 10/13%67 4/6
Beraberlik%0 0/13%0 0/6
Mağlubiyet%23 3/13%33 2/6
FC Rostov
Toplam (13)Dış saha (8)
Galibiyet%38 5/13%25 2/8
Beraberlik%23 3/13%25 2/8
Mağlubiyet%38 5/13%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Zenit
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,31 (30 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,95 yüksek2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,00 (13 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,35 düşük1,17 (7 gol)
FC Rostov
Toplam (13)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,23 (16 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,31 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasında1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Zenit
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%46 6/13ligde 12.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük%67 4/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%77 10/13ligde 1. · lig ortalamasından 22 puan yüksek%83 5/6
3,5 Üst%31 4/13%17 1/6
Gol yememe%46 6/13%33 2/6
FC Rostov
Toplam (13)Dış saha (8)
KG Var%38 5/13ligde 16. · lig ortalamasından 16 puan düşük%38 3/8
1,5 Üst%69 9/13%63 5/8
2,5 Üst%54 7/13ligde 9.–11. · lig ortalamasında%63 5/8
3,5 Üst%23 3/13%25 2/8
Gol yememe%38 5/13%38 3/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Zenit
Toplam (13)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,7
7,5 Üst%85 11/13%100 6/6
8,5 Üst%62 8/13%83 5/6
9,5 Üst%54 7/13%67 4/6
10,5 Üst%38 5/13%50 3/6
FC Rostov
Toplam (13)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)7,87,6
7,5 Üst%62 8/13%63 5/8
8,5 Üst%38 5/13%50 4/8
9,5 Üst%31 4/13%38 3/8
10,5 Üst%23 3/13%25 2/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zenit
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı kart5,55,0
2,5 Üst%92 12/13%83 5/6
3,5 Üst%77 10/13%67 4/6
4,5 Üst%54 7/13%50 3/6
5,5 Üst%46 6/13%50 3/6
FC Rostov
Toplam (13)Dış saha (8)
Maç başı kart4,55,4
2,5 Üst%77 10/13%75 6/8
3,5 Üst%54 7/13%50 4/8
4,5 Üst%31 4/13%50 4/8
5,5 Üst%31 4/13%50 4/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zenit
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,29,2
6,5 Üst%92 12/13%100 6/6
7,5 Üst%62 8/13%83 5/6
8,5 Üst%46 6/13%50 3/6
9,5 Üst%38 5/13%33 2/6
FC Rostov
Toplam (13)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut8,48,5
6,5 Üst%77 10/13%75 6/8
7,5 Üst%62 8/13%50 4/8
8,5 Üst%54 7/13%38 3/8
9,5 Üst%23 3/13%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Zenit
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%54 7/13%33 2/6
Berabere%15 2/13%17 1/6
Geride%31 4/13%50 3/6
FC Rostov
Toplam (13)Dış saha (8)
Önde%31 4/13%13 1/8
Berabere%46 6/13%63 5/8
Geride%23 3/13%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Zenit (13 maç)

1/161/X01/21X/12X/X0X/202/122/X02/22

FC Rostov (13 maç)

1/131/X11/20X/12X/X2X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Zenit (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 5 2
31-45 4 1
46-60 4 2
61-75 5 2
76-90 6 2

FC Rostov (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 2
31-45 3 1
46-60 4 4
61-75 3 1
76-90 1 7

Kartlar

Zenit

Sarı 27 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,1)

FC Rostov

Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Zenit: iç saha, 6 maç · FC Rostov: dış saha, 8 maç

ZenitFC Rostov
%61,0Topa sahip olma%49,9
2,20Beklenen gol (xG)0,81
16,2Toplam şut13,5
6,0İsabetli şut4,9
11,2Ceza sahası içi şut7,6
7,0Korner4,6
518Pas373
%86Pas isabeti%70
2,0Kurtarış2,4
12,0Faul15,3
1,7Ofsayt1,8
2,2Sarı kart3,1
0,00Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

0,82Rakibin xG'si0,79
10,5Rakibin şutu11,1
3,2Rakibin isabetli şutu3,6
3,7Rakibin korneri3,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Rusya · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zenit 12903 2713 +1427 GGGGG
2Dinamo Moscow 12813 1912 +725 GGGGM
3CSKA Moscow 12741 2112 +925 BGGMG
4Krasnodar 12651 2014 +623 BBMBB
5Spartak Moscow 12723 2110 +1123 GGBGM
6Orenburg 12372 1412 +216 MBGBG
7Rostov 12435 1317 -415 MMGBG
8Krylia Sovetov 12363 1717 015 GBBMG
9Baltika 12354 1513 +214 BMBBB
10Dynamo Makhachkala 12417 1623 -713 MMMBM
11Rubin 12264 1218 -612 BBMMM
12Akron 12264 1521 -612 BGMBG
13Lokomotiv 12255 1616 011 MBGBM
14Akhmat Grozny 12255 1517 -211 GMBMM
15Rodina Moskva 12237 1327 -149 MBMBG
16Fakel 12138 820 -126 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1CSKA Moscow 8530 135 +818
2Spartak Moscow 7511 153 +1216
3Dinamo Moscow 6510 124 +816
4Zenit 6402 127 +512
5Krasnodar 6321 97 +211
6Rostov 5311 75 +210
7Orenburg 6231 97 +29
8Akhmat Grozny 6222 119 +28
9Dynamo Makhachkala 5212 66 07
10Akron 6213 813 -57
11Baltika 6123 68 -25
12Rubin 6123 69 -35
13Krylia Sovetov 6123 712 -55
14Lokomotiv 5041 56 -14
15Rodina Moskva 5032 813 -53
16Fakel 7034 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Zenit 6501 156 +915
2Krasnodar 6330 117 +412
3Krylia Sovetov 6240 105 +510
4Baltika 6231 95 +49
5Dinamo Moscow 6303 78 -19
6Lokomotiv 7214 1110 +17
7CSKA Moscow 4211 87 +17
8Orenburg 6141 55 07
9Spartak Moscow 5212 67 -17
10Rubin 6141 69 -37
11Dynamo Makhachkala 7205 1017 -76
12Rodina Moskva 7205 514 -96
13Akron 6051 78 -15
14Rostov 7124 612 -65
15Fakel 5104 59 -43
16Akhmat Grozny 6033 48 -43

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Zenit1,23
X · Beraberlik4,73
2 · FC Rostov7,91

2,5 Alt / Üst

Alt1,90
Üst1,60

Karşılıklı gol

Var1,97
Yok1,56
Tüm marketler (24)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,39Üst2,32

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,101 ve Yok1,920 ve Var6,750 ve Yok13,802 ve Var16,852 ve Yok14,15

Handikaplı Maç Sonucu -1

11,8003,3422,86

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,96Yok1,06

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,19Üst3,20

Alt/Üst 3.5

Alt1,29Üst2,68

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet2,92Hayır1,24

1. Yarı Sonucu

11,6602,4027,51

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,38Üst2,34

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,76Eşit3,452.2,00

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt–Üst5,31

2. Yarı Sonucu

11,5702,7726,69

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt3,210 ve Alt5,732 ve Alt15,151 ve Üst1,870 ve Üst21,802 ve Üst15,55

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,32Üst1,39

Alt/Üst 1.5

Alt3,74Üst1,13

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var9,80Üst ve Var2,38Alt ve Yok2,28Üst ve Yok4,47

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,070 ve 22,83

1. Yarı / Maç Sonucu

1/11,701/020,401/236,000/13,840/06,700/216,202/124,152/023,702/214,50

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var13,451 ve Yok1,830 ve Var9,130 ve Yok3,072 ve Var36,002 ve Yok8,26

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,350 ve 21,79

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet17,90Hayır–

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,12Üst1,20

Toplam Gol

0-1 gol3,702-3 gol1,854-5 gol3,336+ gol11,70

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,74