FC Baltika Kaliningrad 0-0 FK Rostov: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Baltika Kaliningrad 0–0 FK Rostov (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 6–10, isabetli şut 0–2, topa sahip olma %41–%59, korner 4–7.
Maç özeti
FC Baltika Kaliningrad – FK Rostov maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: FC Baltika Kaliningrad 0,4 – 0,9 FK Rostov.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Baltika Kaliningrad: A. Talalaev · FK Rostov: D. Kirichenko
Maç akışı
FC Baltika Kaliningrad üstte · FK Rostov altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 60' oyuncu değişikliği: Eduardo Anderson ↔ Sergey Varatynov (FC Baltika Kaliningrad)
- 60' oyuncu değişikliği: Egor Golenkov ↔ Maksim Petrov (FC Baltika Kaliningrad)
- 62' oyuncu değişikliği: Ivan Komarov ↔ Ronaldo (FK Rostov)
- 74' oyuncu değişikliği: Brayan Gil ↔ Chinonso Offor (FC Baltika Kaliningrad)
- 74' oyuncu değişikliği: Eldar Ćivić ↔ Mikhail Ryadno (FC Baltika Kaliningrad)
- 77' sarı kart: Danila Prokhin (FK Rostov)
- 83' oyuncu değişikliği: Olakunle Olusegun ↔ Imran Aznaurov (FK Rostov)
- 83' oyuncu değişikliği: Timur Suleymanov ↔ Anton Shamonin (FK Rostov)
- 90' oyuncu değişikliği: Konstantin Shiltsov ↔ Stefan Kovač (FC Baltika Kaliningrad)
Maç olayları
- FC Baltika KaliningradFK Rostov
- Konstantin Shiltsov ↔ Stefan KovačOyuncu değişikliği90'
- 83'Olakunle Olusegun ↔ Imran AznaurovOyuncu değişikliği
- 83'Timur Suleymanov ↔ Anton ShamoninOyuncu değişikliği
- 77'Danila ProkhinSarı kart
- Brayan Gil ↔ Chinonso OfforOyuncu değişikliği74'
- Eldar Ćivić ↔ Mikhail RyadnoOyuncu değişikliği74'
- 62'Ivan Komarov ↔ RonaldoOyuncu değişikliği
- Eduardo Anderson ↔ Sergey VaratynovOyuncu değişikliği60'
- Egor Golenkov ↔ Maksim PetrovOyuncu değişikliği60'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 4.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 16. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %38 3/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %50 4/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %71 5/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %13 1/8 |
| Berabere | %46 6/13 | %63 5/8 |
| Geride | %23 3/13 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Baltika Kaliningrad (13 maç)
FK Rostov (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Baltika Kaliningrad (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 6 | 2 |
FK Rostov (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Kartlar
FC Baltika Kaliningrad
Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
FK Rostov
Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Baltika Kaliningrad: iç saha, 7 maç · FK Rostov: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Baltika Kaliningrad – FK Rostov ilk 11'ler
FC Baltika Kaliningrad · 5-3-2
- 1E. LatyshonokK
- 22M. BeveevD
- 21E. AndersonD60' oyundan çıktı 60. dk
- 24L. MouyokoloD
- 4N. GassamaD
- 77E. ĆivićD74' oyundan çıktı 74. dk
- 10I. PetrovO
- 26I. BelikovO
- 7K. ShiltsovO90' oyundan çıktı 90. dk
- 69E. GolenkovF60' oyundan çıktı 60. dk
- 91B. GilF74' oyundan çıktı 74. dk
- 3I. KirschD
- 42V. PospelovO
- 68M. RyadnoD74' oyuna girdi 74. dk
- 98German IvaD
- 14S. KovačO90' oyuna girdi 90. dk
- 81I. KukushkinK
- 44E. LyubakovK
- 18F. MoufiD
- 2S. VaratynovD60' oyuna girdi 60. dk
- 9C. OfforF74' oyuna girdi 74. dk
- 73M. PetrovO60' oyuna girdi 60. dk
- 11I. PorokhovF
Teknik direktör: A. Talalaev
FK Rostov · 4-3-3
- 84A. PetrovK
- 4V. MelekhinD
- 3O. SakoD
- 40Ygor NogueiraD
- 87A. LangovichD
- 8A. MironovO
- 27D. ProkhinO77' sarı kart 77. dk
- 18K. KuchaevO
- 10I. KomarovF62' oyundan çıktı 62. dk
- 99T. SuleymanovF83' oyundan çıktı 83. dk
- 6O. OlusegunF83' oyundan çıktı 83. dk
- 78D. ChistyakovD
- 34D. GolikovK
- 26D. KhlusevichD
- 5Y. MikhaylovO
- 16M. MukhinO
- 7RonaldoF62' oyuna girdi 62. dk
- 22D. SemenchukD
- 91Anton ShamoninF83' oyuna girdi 83. dk
- 21D. ShantaliyO
- 1R. YatimovK
- 73Imran AznaurovF83' oyuna girdi 83. dk
- 59N. BabakinD
Teknik direktör: D. Kirichenko
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Rusya · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Baltika 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). FC Rostov son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Baltika 1, FC Rostov 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, FC Rostov 1-1 Baltika.
- Form (son 5)
- GBMBM – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 1-3-1 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,03 – 2,82 – 3,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Baltika iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,60 gol yedi; FC Rostov dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Baltika %80, FC Rostov %50. İlk yarıyı önde kapatma: Baltika 0/5, FC Rostov 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Baltika 6,2, FC Rostov 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Baltika 1,8, FC Rostov 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 2,82, 2 – 3,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,55. Karşılıklı Gol: Var 2,12, Yok 1,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Dinamo Moscow | 12 | +7 | 25 |
| 3 | CSKA Moscow | 12 | +9 | 25 |
| 4 | Krasnodar | 12 | +6 | 23 |
| 5 | Spartak Moscow | 12 | +11 | 23 |
| 6 | Orenburg | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Rostov | 12 | -4 | 15 |
| 8 | Krylia Sovetov | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Baltika | 12 | +2 | 14 |
| 10 | Dynamo Makhachkala | 12 | -7 | 13 |
| 11 | Rubin | 12 | -6 | 12 |
| 12 | Akron | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Lokomotiv | 12 | 0 | 11 |
| 14 | Akhmat Grozny | 12 | -2 | 11 |
| 15 | Rodina Moskva | 12 | -14 | 9 |
| 16 | Fakel | 12 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Spartak Moscow | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Dinamo Moscow | 6 | +8 | 16 |
| 4 | Zenit | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Krasnodar | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Rostov | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Orenburg | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Akhmat Grozny | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Dynamo Makhachkala | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Akron | 6 | -5 | 7 |
| 11 | Baltika | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Rubin | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Krylia Sovetov | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Lokomotiv | 5 | -1 | 4 |
| 15 | Rodina Moskva | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Fakel | 7 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 6 | +9 | 15 |
| 2 | Krasnodar | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Krylia Sovetov | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Baltika | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Dinamo Moscow | 6 | -1 | 9 |
| 6 | Lokomotiv | 7 | +1 | 7 |
| 7 | CSKA Moscow | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Orenburg | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Spartak Moscow | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Rubin | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Rodina Moskva | 7 | -9 | 6 |
| 13 | Akron | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Rostov | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Fakel | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Akhmat Grozny | 6 | -4 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
