FC Dynamo-Makhachkala 0-3 FK Rostov: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Dynamo-Makhachkala 0–3 FK Rostov (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 7–9, isabetli şut 1–4, topa sahip olma %47–%53, korner 2–1.
Maç özeti
FC Dynamo-Makhachkala – FK Rostov maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Aleksey Mironov 30', Konstantin Kuchaev 40', Ronaldo 69' (FK Rostov). xG: FC Dynamo-Makhachkala 0,6 – 0,5 FK Rostov.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Dynamo-Makhachkala: V. Evseev · FK Rostov: D. Kirichenko
Maç akışı
FC Dynamo-Makhachkala üstteFK Rostov altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %65 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dep %56 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %60 · 3 şut · 0,3
- 46–60'Dep %61 · 1 şut · 0,0
- 61–75'Dep %69 · 2 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %66 · 2 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Dynamo-Makhachkala, Dep = FK Rostov.
Maç olayları
- FC Dynamo-MakhachkalaFK Rostov
- 86'Ygor NogueiraSarı kart
- 86'Ygor Nogueira ↔ David SemenchukOyuncu değişikliği
- 75'Olakunle Olusegun ↔ Daniil ShantaliyOyuncu değişikliği
- 74'Konstantin Kuchaev ↔ Imran AznaurovOyuncu değişikliği
- Kirill Zinovich ↔ Aleksandr SandrachukOyuncu değişikliği72'
- Houssem Mrezigue ↔ Marat ApshatsevOyuncu değişikliği72'
- 69'Gol Ronaldo 0–3Asist: Timur Suleymanov
- Kirill ZinovichSarı kart67'
- 64'Timur SuleymanovSarı kart
- Valdemiro Pinto DomingosSarı kart64'
- Nikita GlushkovSarı kart64'
- 64'Olakunle OlusegunSarı kart
- 60'Aleksey Mironov ↔ Ivan KomarovOyuncu değişikliği
- 45'Viktor Melekhin ↔ Daniil KhlusevichOyuncu değişikliği
- Gamid Agalarov ↔ Valdemiro Pinto DomingosOyuncu değişikliği45'
- Daniil Lesovoy ↔ Ilyas AkhmedovOyuncu değişikliği45'
- 42'Danila ProkhinSarı kart
- 40'Gol Konstantin Kuchaev 0–2Asist: Andrey Langovich
- Gamid AgalarovSarı kart35'
- 30'Gol Aleksey Mironov 0–1
- Makhmud MakhamadzhonovKırmızı kart14'
- Makhmud MakhamadzhonovVAR: inceleme13'
- 5'Aleksey MironovSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (26 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,65 yüksek | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 4.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 3. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 16. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %38 3/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %50 4/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Berabere | %69 9/13 | %67 4/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %13 1/8 |
| Berabere | %46 6/13 | %63 5/8 |
| Geride | %23 3/13 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Dynamo-Makhachkala (13 maç)
FK Rostov (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Dynamo-Makhachkala (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 3 | 8 |
FK Rostov (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Kartlar
FC Dynamo-Makhachkala
Sarı 33 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
FK Rostov
Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Dynamo-Makhachkala: iç saha, 6 maç · FK Rostov: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Dynamo-Makhachkala – FK Rostov ilk 11'ler
FC Dynamo-Makhachkala · 4-2-3-1
- 33N. KarabashevK
- 77T. SundukovD
- 19K. ZinovichD67' sarı kart 67. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 24A. AlarcónD
- 23M. MakhamadjonovD14' kırmızı kart 14. dk
- 16H. MrezigueO72' oyundan çıktı 72. dk
- 14D. KuzyaevO
- 47N. GlushkovO64' sarı kart 64. dk
- 10M. HosseinnezhadO
- 88D. LesovoyO45' oyundan çıktı 45. dk
- 25G. AgalarovF35' sarı kart 35. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 43I. AkhmedovD45' oyuna girdi 45. dk
- 9R. MagomedovO
- 6M. ApshatsevO72' oyuna girdi 72. dk
- 21Abdulpasha DzhabrailovO
- 13S. KagermazovD
- 8V. KhubulovO
- 4I. ShumakhovD
- 28S. SerderovF
- 72A. SandrachukD72' oyuna girdi 72. dk
- 11MiroF45' oyuna girdi 45. dk64' sarı kart 64. dk
- 39T. MagomedovK
- 30D. AleksandrovO
Teknik direktör: V. Evseev
FK Rostov · 4-3-3
- 84A. PetrovK
- 4V. MelekhinD45' oyundan çıktı 45. dk
- 3O. SakoD
- 40Ygor NogueiraD86' oyundan çıktı 86. dk86' sarı kart 86. dk
- 87A. LangovichD40' asist 40. dk
- 8A. MironovO5' sarı kart 5. dk30' gol 30. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 27D. ProkhinO42' sarı kart 42. dk
- 18K. KuchaevO40' gol 40. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 7RonaldoF69' gol 69. dk
- 99T. SuleymanovF64' sarı kart 64. dk69' asist 69. dk
- 6O. OlusegunF64' sarı kart 64. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 26D. KhlusevichD45' oyuna girdi 45. dk
- 1R. YatimovK
- 13D. TitovO
- 21D. ShantaliyO75' oyuna girdi 75. dk
- 91Anton ShamoninF
- 22D. SemenchukD86' oyuna girdi 86. dk
- 5Y. MikhaylovO
- 10I. KomarovO60' oyuna girdi 60. dk
- 34D. GolikovK
- 78D. ChistyakovD
- 79Kirill CheburakovF
- 73Imran AznaurovF74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: D. Kirichenko
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Rusya · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Dinamo Makhachkala 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-11). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. FC Rostov için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Dinamo Makhachkala 2, FC Rostov 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Dinamo Makhachkala 1-2 FC Rostov.
- Sıralama
- 10. (13 p) – 7. (15 p)
- Form (son 5)
- MMBMM – GGBMG
- H2H (G-B-M)
- 2-4-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %43
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 3,01 – 2,84 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dinamo Makhachkala iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,20 gol yedi; FC Rostov dış saha 7 maçta 0,86 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dinamo Makhachkala %60, FC Rostov %43. İlk yarıyı önde kapatma: Dinamo Makhachkala 0/5, FC Rostov 0/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Dinamo Makhachkala 4,0, FC Rostov 5,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Dinamo Makhachkala 1,2, FC Rostov 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,01, 0 – 2,84, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,35. Karşılıklı Gol: Var 1,97, Yok 1,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 19:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Dinamo Moscow | 12 | +7 | 25 |
| 3 | CSKA Moscow | 12 | +9 | 25 |
| 4 | Krasnodar | 12 | +6 | 23 |
| 5 | Spartak Moscow | 12 | +11 | 23 |
| 6 | Orenburg | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Rostov | 12 | -4 | 15 |
| 8 | Krylia Sovetov | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Baltika | 12 | +2 | 14 |
| 10 | Dynamo Makhachkala | 12 | -7 | 13 |
| 11 | Rubin | 12 | -6 | 12 |
| 12 | Akron | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Lokomotiv | 12 | 0 | 11 |
| 14 | Akhmat Grozny | 12 | -2 | 11 |
| 15 | Rodina Moskva | 12 | -14 | 9 |
| 16 | Fakel | 12 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Spartak Moscow | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Dinamo Moscow | 6 | +8 | 16 |
| 4 | Zenit | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Krasnodar | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Rostov | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Orenburg | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Akhmat Grozny | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Dynamo Makhachkala | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Akron | 6 | -5 | 7 |
| 11 | Baltika | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Rubin | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Krylia Sovetov | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Lokomotiv | 5 | -1 | 4 |
| 15 | Rodina Moskva | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Fakel | 7 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 6 | +9 | 15 |
| 2 | Krasnodar | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Krylia Sovetov | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Baltika | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Dinamo Moscow | 6 | -1 | 9 |
| 6 | Lokomotiv | 7 | +1 | 7 |
| 7 | CSKA Moscow | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Orenburg | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Spartak Moscow | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Rubin | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Rodina Moskva | 7 | -9 | 6 |
| 13 | Akron | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Rostov | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Fakel | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Akhmat Grozny | 6 | -4 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
