Znicz Pruszków 2-2 Podhale Nowy Targ: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Znicz Pruszków 2–2 Podhale Nowy Targ (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–1.
Paylaş
Maç özeti
Znicz Pruszków – Podhale Nowy Targ maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: A. Kazimierczak 28', M. Glowinski 41' (Znicz Pruszków); S. Sobczak 26', Marcinho 86' (Podhale Nowy Targ).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion MZOS Znicz
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Znicz Pruszków üstte · Podhale Nowy Targ altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: S. Sobczak (Podhale Nowy Targ)
- 28' gol: A. Kazimierczak (Znicz Pruszków)
- 41' gol: M. Glowinski (Znicz Pruszków)
- 61' sarı kart: A. Kazimierczak (Znicz Pruszków)
- 65' sarı kart: M. Pawlik (Znicz Pruszków)
- 66' oyuncu değişikliği: T. Kubik ↔ M. Surzyn (Podhale Nowy Targ)
- 66' oyuncu değişikliği: J. Rubis ↔ F. Baniowski (Podhale Nowy Targ)
- 71' oyuncu değişikliği: M. Glowinski ↔ B. Mazurek (Znicz Pruszków)
- 81' oyuncu değişikliği: A. Kazimierczak ↔ D. Szafranski (Znicz Pruszków)
- 82' oyuncu değişikliği: K. Talar ↔ M. Lipien (Podhale Nowy Targ)
- 82' oyuncu değişikliği: K. Kumoch ↔ B. Mikolajczyk (Podhale Nowy Targ)
- 86' gol: Marcinho (Podhale Nowy Targ)
Maç olayları
- Znicz PruszkówPodhale Nowy Targ
- 86'Gol Marcinho 2–2
- 82'K. Talar ↔ M. LipienOyuncu değişikliği
- 82'K. Kumoch ↔ B. MikolajczykOyuncu değişikliği
- A. Kazimierczak ↔ D. SzafranskiOyuncu değişikliği81'
- M. Glowinski ↔ B. MazurekOyuncu değişikliği71'
- 66'T. Kubik ↔ M. SurzynOyuncu değişikliği
- 66'J. Rubis ↔ F. BaniowskiOyuncu değişikliği
- M. PawlikSarı kart65'
- A. KazimierczakSarı kart61'
- Gol M. Glowinski 2–1Asist: A. Kazimierczak41'
- Gol A. Kazimierczak 1–1Asist: N. Zawistowski28'
- 26'Gol S. Sobczak 0–1Asist: J. Rubis
Znicz Pruszków iç sahada (9 maç) · Podhale Nowy Targ deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Znicz Pruszków iç sahada 9 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Podhale Nowy Targ deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Podhale Nowy Targ, deplasman maçlarında 7 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%71).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 10/15 | %56 5/9 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %33 3/9 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %11 1/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol) | 1,78 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,13 (17 gol) | 1,11 (10 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (26 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol) | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %33 3/9 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %22 2/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %22 2/9 |
| Berabere | %47 7/15 | %67 6/9 |
| Geride | %13 2/15 | %11 1/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Geride | %33 5/15 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Znicz Pruszków (15 maç)
Podhale Nowy Targ (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Znicz Pruszków (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 8 | 5 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Podhale Nowy Targ (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Kartlar
Znicz Pruszków
Sarı 29 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Podhale Nowy Targ
Sarı 25 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 131 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiZnicz Pruszków
1. sıra · 33 puan · 15 maç · averaj +12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMM
- 31.10 Górnik Łęczna 3–0 Znicz Pruszków M
- 28.10 Znicz Pruszków 0–1 Ruch Chorzów M
- 25.10 Avia Świdnik 0–2 Znicz Pruszków G
- 18.10 Znicz Pruszków 1–0 Rekord Bielsko-Biała G
- 11.10 Zawisza Bydgoszcz 0–1 Znicz Pruszków G
Podhale Nowy Targ
6. sıra · 22 puan · 15 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBMB
- 31.10 Podhale Nowy Targ 2–2 Świt Skolwin B
- 28.10 Sokół Kleczew 2–1 Podhale Nowy Targ M
- 25.10 Tychy 71 0–0 Podhale Nowy Targ B
- 18.10 Podhale Nowy Targ 0–0 Lechia Zielona Góra B
- 09.10 Chojniczanka Chojnice 2–2 Podhale Nowy Targ B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
II Liga - East (Polonya) 15. hafta programında Znicz Pruszków – Podhale Nowy Targ maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 14:15 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 1. sırada (32 puan), konuk ekip 8. sırada (21 puan).
Form (son 5 maç)
Znicz Pruszków için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 4, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Podhale Nowy Targ 0 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-6).
- Sıralama
- 1. (32 p) – 8. (21 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – BMBBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,80 – 3,27 – 2,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Znicz Pruszków iç saha 8 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Podhale Nowy Targ dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Znicz Pruszków %38, Podhale Nowy Targ %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Znicz Pruszków %62, Podhale Nowy Targ %50. İlk yarıyı önde kapatma: Znicz Pruszków 1/8, Podhale Nowy Targ 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 3,27, 2 – 2,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,20.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Polonya · II Liga - East puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 15 | +12 | 33 |
| 2 | Górnik Łęczna | 15 | +18 | 29 |
| 3 | Tychy 71 | 14 | +11 | 27 |
| 4 | Zawisza Bydgoszcz | 14 | +6 | 22 |
| 5 | Sandecja Nowy Sącz | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Podhale Nowy Targ | 15 | +2 | 22 |
| 7 | Lechia Zielona Góra | 15 | -2 | 22 |
| 8 | Olimpia Grudziądz | 14 | -2 | 22 |
| 9 | Hutnik Kraków | 14 | +3 | 21 |
| 10 | Chojniczanka Chojnice | 14 | +1 | 21 |
| 11 | Legia Warszawa II | 14 | +4 | 19 |
| 12 | Stal Stalowa Wola | 15 | -4 | 19 |
| 13 | Rekord Bielsko-Biała | 14 | +2 | 18 |
| 14 | Sokół Kleczew | 15 | -9 | 18 |
| 15 | Avia Świdnik | 14 | -5 | 17 |
| 16 | Świt Skolwin | 15 | -13 | 13 |
| 17 | Śląsk Wrocław II | 15 | -11 | 10 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 15 | -16 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 9 | +6 | 18 |
| 2 | Górnik Łęczna | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Podhale Nowy Targ | 8 | +6 | 15 |
| 4 | Sandecja Nowy Sącz | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Zawisza Bydgoszcz | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Stal Stalowa Wola | 7 | +6 | 13 |
| 7 | Hutnik Kraków | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Sokół Kleczew | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Legia Warszawa II | 7 | +10 | 12 |
| 10 | Tychy 71 | 7 | +6 | 12 |
| 11 | Rekord Bielsko-Biała | 6 | +7 | 11 |
| 12 | Chojniczanka Chojnice | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Avia Świdnik | 7 | -1 | 9 |
| 14 | Lechia Zielona Góra | 9 | -7 | 9 |
| 15 | Świt Skolwin | 7 | -2 | 8 |
| 16 | Śląsk Wrocław II | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Olimpia Grudziądz | 2 | -1 | 3 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 7 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia Grudziądz | 12 | -1 | 19 |
| 2 | Znicz Pruszków | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Tychy 71 | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Górnik Łęczna | 8 | +8 | 14 |
| 5 | Lechia Zielona Góra | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Chojniczanka Chojnice | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Zawisza Bydgoszcz | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Hutnik Kraków | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Sandecja Nowy Sącz | 8 | -2 | 8 |
| 10 | Avia Świdnik | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Podhale Nowy Targ | 7 | -4 | 7 |
| 12 | Rekord Bielsko-Biała | 8 | -5 | 7 |
| 13 | Legia Warszawa II | 7 | -6 | 7 |
| 14 | Stal Stalowa Wola | 8 | -10 | 6 |
| 15 | Sokół Kleczew | 6 | -10 | 5 |
| 16 | Świt Skolwin | 8 | -11 | 5 |
| 17 | Resovia Rzeszów | 8 | -6 | 3 |
| 18 | Śląsk Wrocław II | 7 | -9 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (18)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Tek / Çift
