Sokol Kleczew 3-2 Sandecja: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sokol Kleczew 3–2 Sandecja (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Sokol Kleczew – Sandecja maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: K. Spiewak 49', J. Antczak 52', D. Dudzinski 64' (Sokol Kleczew); M. Plocica 24', 79' (Sandecja).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Sokol Kleczew üstte · Sandecja altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' gol: M. Plocica (Sandecja)
- 29' sarı kart: F. Adamski (Sokol Kleczew)
- 40' sarı kart: W. Plesnierowicz (Sandecja)
- 49' gol: K. Spiewak (Sokol Kleczew)
- 52' gol: J. Antczak (Sokol Kleczew)
- 54' sarı kart: K. Ogorzaly (Sandecja)
- 59' oyuncu değişikliği: E. Kosinski ↔ A. Brenkus (Sandecja)
- 60' oyuncu değişikliği: K. Ogorzaly ↔ P. Kowalik (Sandecja)
- 64' gol: D. Dudzinski (Sokol Kleczew)
- 67' oyuncu değişikliği: J. Antczak ↔ I. Lawrynowicz (Sokol Kleczew)
- 69' oyuncu değişikliği: Goku Roman ↔ M. Kolar (Sandecja)
- 70' oyuncu değişikliği: P. Kielis ↔ T. Divis (Sandecja)
- 75' oyuncu değişikliği: B. Juszczyk ↔ J. Tkaczyk (Sokol Kleczew)
- 77' oyuncu değişikliği: T. Kolbon ↔ M. Zurawski (Sandecja)
- 79' gol: M. Plocica (Sandecja)
- 85' oyuncu değişikliği: D. Dudzinski ↔ M. Wypych (Sokol Kleczew)
- 86' oyuncu değişikliği: B. Zielinski ↔ B. Kosiba (Sokol Kleczew)
- 90+3' sarı kart: M. Wypych (Sokol Kleczew)
Maç olayları
- Sokol KleczewSandecja
- M. WypychSarı kart90+3'
- B. Zielinski ↔ B. KosibaOyuncu değişikliği86'
- D. Dudzinski ↔ M. WypychOyuncu değişikliği85'
- 79'Gol M. Plocica 3–2
- 77'T. Kolbon ↔ M. ZurawskiOyuncu değişikliği
- B. Juszczyk ↔ J. TkaczykOyuncu değişikliği75'
- 70'P. Kielis ↔ T. DivisOyuncu değişikliği
- 69'Goku Roman ↔ M. KolarOyuncu değişikliği
- J. Antczak ↔ I. LawrynowiczOyuncu değişikliği67'
- Gol D. Dudzinski 3–164'
- 60'K. Ogorzaly ↔ P. KowalikOyuncu değişikliği
- 59'E. Kosinski ↔ A. BrenkusOyuncu değişikliği
- 54'K. OgorzalySarı kart
- Gol J. Antczak 2–152'
- Gol K. Spiewak 1–149'
- 40'W. PlesnierowiczSarı kart
- F. AdamskiSarı kart29'
- 24'Gol M. Plocica 0–1Asist: P. Kielis
Sokol Kleczew iç sahada (9 maç) · Sandecja deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
0 Sokol Kleczew0 berabere2 Sandecja
- Sokół Kleczew iç sahada 9 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Sandecja Nowy Sącz deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %33 3/9 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %44 4/9 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %22 2/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,67 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (30 gol) | 1,56 (14 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (23 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,25 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15 | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %44 4/9 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %22 2/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %33 3/9 |
| Berabere | %47 7/15 | %44 4/9 |
| Geride | %33 5/15 | %22 2/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Geride | %27 4/15 | %13 1/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sokol Kleczew (15 maç)
Sandecja (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sokol Kleczew (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 6 | 0 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Sandecja (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Kartlar
Sokol Kleczew
Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Sandecja
Sarı 35 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 131 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSokol Kleczew
14. sıra · 18 puan · 15 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG
- 31.10 Stal Stalowa Wola 1–2 Sokol Kleczew G
- 28.10 Sokol Kleczew 2–1 Podhale Nowy Targ G
- 23.10 Sokol Kleczew 4–2 Śląsk Wrocław II G
- 18.10 Resovia Rzeszów 0–0 Sokol Kleczew B
- 11.10 Sokol Kleczew 1–2 Hutnik Kraków M
Sandecja
5. sıra · 22 puan · 15 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGMG
- 30.10 Sandecja 2–1 Olimpia Grudziądz G
- 24.10 Stal Stalowa Wola 1–0 Sandecja M
- 18.10 Sandecja 4–3 Zawisza Bydgoszcz G
- 09.10 Rekord Bielsko-Biała 1–1 Sandecja B
- 03.10 Sandecja 1–3 Lechia Zielona Góra M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 14:00: II Liga - East (Polonya) 15. haftasında ev sahibi Sokol Kleczew, konuk ekip Sandecja. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (15 puan), konuk ekip 5. sırada (22 puan).
Form (son 5 maç)
Sokol Kleczew son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sandecja son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi.
- Sıralama
- 15. (15 p) – 5. (22 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – GMGBM
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %29
- iddaa MS 1-0-2
- 3,41 – 3,39 – 1,65
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Sokol Kleczew 0 – Sandecja 2; 0 beraberlik var. Son maç: 23 Mayıs 2026, Sokol Kleczew 2-5 Sandecja.
Gol istatistikleri
Sokol Kleczew iç saha 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Sandecja dış saha 7 maçta 0,86 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sokol Kleczew %62, Sandecja %29. İlk yarıyı önde kapatma: Sokol Kleczew 3/8, Sandecja 3/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,41, 0 – 3,39, 2 – 1,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,11.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Polonya · II Liga - East puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 15 | +12 | 33 |
| 2 | Górnik Łęczna | 15 | +18 | 29 |
| 3 | Tychy 71 | 14 | +11 | 27 |
| 4 | Zawisza Bydgoszcz | 14 | +6 | 22 |
| 5 | Sandecja Nowy Sącz | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Podhale Nowy Targ | 15 | +2 | 22 |
| 7 | Lechia Zielona Góra | 15 | -2 | 22 |
| 8 | Olimpia Grudziądz | 14 | -2 | 22 |
| 9 | Hutnik Kraków | 14 | +3 | 21 |
| 10 | Chojniczanka Chojnice | 14 | +1 | 21 |
| 11 | Legia Warszawa II | 14 | +4 | 19 |
| 12 | Stal Stalowa Wola | 15 | -4 | 19 |
| 13 | Rekord Bielsko-Biała | 14 | +2 | 18 |
| 14 | Sokół Kleczew | 15 | -9 | 18 |
| 15 | Avia Świdnik | 14 | -5 | 17 |
| 16 | Świt Skolwin | 15 | -13 | 13 |
| 17 | Śląsk Wrocław II | 15 | -11 | 10 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 15 | -16 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 9 | +6 | 18 |
| 2 | Górnik Łęczna | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Podhale Nowy Targ | 8 | +6 | 15 |
| 4 | Sandecja Nowy Sącz | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Zawisza Bydgoszcz | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Stal Stalowa Wola | 7 | +6 | 13 |
| 7 | Hutnik Kraków | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Sokół Kleczew | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Legia Warszawa II | 7 | +10 | 12 |
| 10 | Tychy 71 | 7 | +6 | 12 |
| 11 | Rekord Bielsko-Biała | 6 | +7 | 11 |
| 12 | Chojniczanka Chojnice | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Avia Świdnik | 7 | -1 | 9 |
| 14 | Lechia Zielona Góra | 9 | -7 | 9 |
| 15 | Świt Skolwin | 7 | -2 | 8 |
| 16 | Śląsk Wrocław II | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Olimpia Grudziądz | 2 | -1 | 3 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 7 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia Grudziądz | 12 | -1 | 19 |
| 2 | Znicz Pruszków | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Tychy 71 | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Górnik Łęczna | 8 | +8 | 14 |
| 5 | Lechia Zielona Góra | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Chojniczanka Chojnice | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Zawisza Bydgoszcz | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Hutnik Kraków | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Sandecja Nowy Sącz | 8 | -2 | 8 |
| 10 | Avia Świdnik | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Podhale Nowy Targ | 7 | -4 | 7 |
| 12 | Rekord Bielsko-Biała | 8 | -5 | 7 |
| 13 | Legia Warszawa II | 7 | -6 | 7 |
| 14 | Stal Stalowa Wola | 8 | -10 | 6 |
| 15 | Sokół Kleczew | 6 | -10 | 5 |
| 16 | Świt Skolwin | 8 | -11 | 5 |
| 17 | Resovia Rzeszów | 8 | -6 | 3 |
| 18 | Śląsk Wrocław II | 7 | -9 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Toplam Gol
Alt/Üst 1.5
