Podhale Nowy Targ 0-0 KS Lechia Zielona Gora: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Podhale Nowy Targ 0–0 KS Lechia Zielona Gora (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Podhale Nowy Targ – KS Lechia Zielona Gora maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Podhale Nowy Targ üstte · KS Lechia Zielona Gora altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 51' oyuncu değişikliği: J. Rubis ↔ F. Baniowski (Podhale Nowy Targ)
- 60' sarı kart: A. Nowak (Podhale Nowy Targ)
- 61' sarı kart: B. Rutkowski (KS Lechia Zielona Gora)
- 62' oyuncu değişikliği: S. Sobczak ↔ Marcinho (Podhale Nowy Targ)
- 62' oyuncu değişikliği: M. Lipien ↔ K. Talar (Podhale Nowy Targ)
- 62' oyuncu değişikliği: M. Surzyn ↔ T. Kubik (Podhale Nowy Targ)
- 68' oyuncu değişikliği: K. Olek ↔ P. Mycan (KS Lechia Zielona Gora)
- 70' sarı kart: R. Sewerys (Podhale Nowy Targ)
- 71' sarı kart: P. Flis (KS Lechia Zielona Gora)
- 73' oyuncu değişikliği: M. Szmigiel ↔ M. Zientarski (KS Lechia Zielona Gora)
- 73' oyuncu değişikliği: P. Bargiel ↔ M. Lisowski (KS Lechia Zielona Gora)
- 75' oyuncu değişikliği: A. Nowak ↔ R. Rachwal (Podhale Nowy Targ)
- 82' sarı kart: P. Mycan (KS Lechia Zielona Gora)
- 83' oyuncu değişikliği: D. Debski ↔ M. Kurek (KS Lechia Zielona Gora)
- 90+5' sarı kart (KS Lechia Zielona Gora)
Maç olayları
- Podhale Nowy TargKS Lechia Zielona Gora
- 90+5'Sarı kart
- 83'D. Debski ↔ M. KurekOyuncu değişikliği
- 82'P. MycanSarı kart
- A. Nowak ↔ R. RachwalOyuncu değişikliği75'
- 73'M. Szmigiel ↔ M. ZientarskiOyuncu değişikliği
- 73'P. Bargiel ↔ M. LisowskiOyuncu değişikliği
- 71'P. FlisSarı kart
- R. SewerysSarı kart70'
- 68'K. Olek ↔ P. MycanOyuncu değişikliği
- S. Sobczak ↔ MarcinhoOyuncu değişikliği62'
- M. Lipien ↔ K. TalarOyuncu değişikliği62'
- M. Surzyn ↔ T. KubikOyuncu değişikliği62'
- 61'B. RutkowskiSarı kart
- A. NowakSarı kart60'
- J. Rubis ↔ F. BaniowskiOyuncu değişikliği51'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %47 7/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (26 gol) | 2,12 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (24 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (26 gol) | 0,83 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %47 7/15 | %63 5/8 |
| Geride | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %33 2/6 |
| Berabere | %40 6/15 | %50 3/6 |
| Geride | %40 6/15 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Podhale Nowy Targ (15 maç)
KS Lechia Zielona Gora (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Podhale Nowy Targ (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 7 | 5 |
KS Lechia Zielona Gora (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Podhale Nowy Targ
Sarı 25 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,8)
KS Lechia Zielona Gora
Sarı 29 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 131 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Podhale Nowy Targ son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lechia Zielona Góra için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 10.
Gol istatistikleri
Podhale Nowy Targ iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Lechia Zielona Góra dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Podhale Nowy Targ %83, Lechia Zielona Góra %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Podhale Nowy Targ %83, Lechia Zielona Góra %75. İlk yarıyı önde kapatma: Podhale Nowy Targ 2/6, Lechia Zielona Góra 2/4.
- Sıralama
- 6. (18 p) – 12. (15 p)
- Form (son 5)
- BGMGG – MGMGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,63 – 3,46 – 3,50
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,46, 2 – 3,50. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,16, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %79; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · II Liga - East puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 15 | +12 | 33 |
| 2 | Górnik Łęczna | 15 | +18 | 29 |
| 3 | Tychy 71 | 14 | +11 | 27 |
| 4 | Zawisza Bydgoszcz | 14 | +6 | 22 |
| 5 | Sandecja Nowy Sącz | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Podhale Nowy Targ | 15 | +2 | 22 |
| 7 | Lechia Zielona Góra | 15 | -2 | 22 |
| 8 | Olimpia Grudziądz | 14 | -2 | 22 |
| 9 | Hutnik Kraków | 14 | +3 | 21 |
| 10 | Chojniczanka Chojnice | 14 | +1 | 21 |
| 11 | Legia Warszawa II | 14 | +4 | 19 |
| 12 | Stal Stalowa Wola | 15 | -4 | 19 |
| 13 | Rekord Bielsko-Biała | 14 | +2 | 18 |
| 14 | Sokół Kleczew | 15 | -9 | 18 |
| 15 | Avia Świdnik | 14 | -5 | 17 |
| 16 | Świt Skolwin | 15 | -13 | 13 |
| 17 | Śląsk Wrocław II | 15 | -11 | 10 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 15 | -16 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 9 | +6 | 18 |
| 2 | Górnik Łęczna | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Podhale Nowy Targ | 8 | +6 | 15 |
| 4 | Sandecja Nowy Sącz | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Zawisza Bydgoszcz | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Stal Stalowa Wola | 7 | +6 | 13 |
| 7 | Hutnik Kraków | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Sokół Kleczew | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Legia Warszawa II | 7 | +10 | 12 |
| 10 | Tychy 71 | 7 | +6 | 12 |
| 11 | Rekord Bielsko-Biała | 6 | +7 | 11 |
| 12 | Chojniczanka Chojnice | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Avia Świdnik | 7 | -1 | 9 |
| 14 | Lechia Zielona Góra | 9 | -7 | 9 |
| 15 | Świt Skolwin | 7 | -2 | 8 |
| 16 | Śląsk Wrocław II | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Olimpia Grudziądz | 2 | -1 | 3 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 7 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia Grudziądz | 12 | -1 | 19 |
| 2 | Znicz Pruszków | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Tychy 71 | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Górnik Łęczna | 8 | +8 | 14 |
| 5 | Lechia Zielona Góra | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Chojniczanka Chojnice | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Zawisza Bydgoszcz | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Hutnik Kraków | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Sandecja Nowy Sącz | 8 | -2 | 8 |
| 10 | Avia Świdnik | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Podhale Nowy Targ | 7 | -4 | 7 |
| 12 | Rekord Bielsko-Biała | 8 | -5 | 7 |
| 13 | Legia Warszawa II | 7 | -6 | 7 |
| 14 | Stal Stalowa Wola | 8 | -10 | 6 |
| 15 | Sokół Kleczew | 6 | -10 | 5 |
| 16 | Świt Skolwin | 8 | -11 | 5 |
| 17 | Resovia Rzeszów | 8 | -6 | 3 |
| 18 | Śląsk Wrocław II | 7 | -9 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün II Liga - East'ta oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
