İsviçre · Challenge League · 13. hafta

Yverdon – Neuchatel Xamax FC

Başlamasına 12 sa 25 dk Başlamadı

Yverdon – Neuchatel Xamax FC: 8 Kasım 18:30, İsviçre · Challenge League, 13. hafta. Bu sezon Yverdon evinde 6 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet; Neuchatel Xamax FC deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stade Municipal, Yverdon-les-Bains

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiYverdonNeuchatel Xamax FC
Lig sırası3. · 22 puan5. · 16 puan
Form (son 5)BGGGMMGGBM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,17 – 1,001,17 – 1,33
2,5 Üst biten%50%67
Karşılıklı gol%83%50
Gol yemediği%17%33
Aralarında (G-B-M)8-5-2 (15 maç, Yverdon bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Yverdon iç sahada (6 maç), Neuchatel Xamax FC deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Yverdon iç sahada (6 maç) · Neuchatel Xamax FC deplasmanda (6 maç), bu sezon

2,17 Gol atma maç başı 1,17
1,00 Gol yeme maç başı 1,33
%17 Gol yememe maçların %33
%83 KG Var maçların %50
%50 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Yverdon Sport iç sahada bu sezon yenilmedi: 6 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik.
  • Neuchatel Xamax FC deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Yverdon Sport, iç saha maçlarında 6 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%83).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Yverdon

3. sıra · 22 puan · 12 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGM

  1. 30.10 Stade Lausanne-Ouchy 3–2 Yverdon M
  2. 25.10 Yverdon 5–2 SC Kriens G
  3. 17.10 Old Boys 1–2 Yverdon G
  4. 09.10 Étoile Carouge 0–2 Yverdon G
  5. 02.10 Grasshoppers Hazırlık 2–3 Yverdon G
  6. 20.09 Yverdon 0–0 Stade Lausanne-Ouchy B
Deplasman

Neuchatel Xamax FC

5. sıra · 16 puan · 12 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBM

  1. 30.10 Neuchatel Xamax FC 1–3 FC Aarau M
  2. 23.10 Stade Lausanne-Ouchy 0–0 Neuchatel Xamax FC B
  3. 18.10 Langenthal 2–3 Neuchatel Xamax FC G
  4. 09.10 Neuchatel Xamax FC 3–0 FC Winterthur G
  5. 02.10 Sochaux Hazırlık 2–1 Neuchatel Xamax FC M
  6. 25.09 FC Zurich Hazırlık 3–1 Neuchatel Xamax FC M
  7. 18.09 Neuchatel Xamax FC 0–3 Rapperswil M

Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Yverdon 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-6). Neuchatel Xamax FC için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Yverdon 8 – Neuchatel Xamax FC 2; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Eylül 2026, Neuchatel Xamax FC 1-2 Yverdon.

Gol istatistikleri

Yverdon iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,00 gol yedi; Neuchatel Xamax FC dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Yverdon %50, Neuchatel Xamax FC %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Yverdon %83, Neuchatel Xamax FC %50. İlk yarıyı önde kapatma: Yverdon 3/6, Neuchatel Xamax FC 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,68, 2 – 4,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
3. (22 p) – 5. (16 p)
Form (son 5)
MGGGB – MBGGM
H2H (G-B-M)
8-5-2 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,47 – 3,68 – 4,12

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%33 4/12%50 3/6
Mağlubiyet%17 2/12%0 0/6
Neuchatel Xamax FC
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%42 5/12%50 3/6
Beraberlik%8 1/12%17 1/6
Mağlubiyet%50 6/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,92 (23 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)1,00 (6 gol)
Neuchatel Xamax FC
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,67 (20 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%67 8/12%83 5/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%50 6/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%33 2/6
Gol yememe%25 3/12%17 1/6
Neuchatel Xamax FC
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%83 10/12%67 4/6
3,5 Üst%33 4/12%33 2/6
Gol yememe%25 3/12%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%42 5/12%50 3/6
Berabere%58 7/12%50 3/6
Geride%0 0/12%0 0/6
Neuchatel Xamax FC
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%17 1/6
Berabere%42 5/12%67 4/6
Geride%25 3/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Yverdon (12 maç)

1/141/X01/21X/12X/X4X/212/102/X02/20

Neuchatel Xamax FC (12 maç)

1/131/X01/21X/12X/X1X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Yverdon (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 2 0
31-45 5 2
46-60 2 4
61-75 3 4
76-90 5 2

Neuchatel Xamax FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 5
31-45 3 2
46-60 2 1
61-75 1 5
76-90 2 3

Kartlar

Yverdon

Sarı 21 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Neuchatel Xamax FC

Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Challenge League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stade Lausanne-Ouchy 13940 286 +2231 BGBGG
2FC Winterthur 13742 2813 +1525 GMGGB
3Yverdon Sport 12642 2314 +922 MBGGM
4SC Kriens 13544 2219 +319 GBMBG
5Neuchatel Xamax FC 12516 1620 -416 GMGBM
6FC Aarau 13436 1924 -515 MMMGM
7Étoile Carouge 13355 1419 -514 MMGBB
8FC Wil 1900 13355 2127 -614 GBBMG
9Rapperswil 13328 1826 -811 GMBMM
10Stade Nyonnais 13229 1334 -218 MGMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 6510 142 +1216
2FC Winterthur 7430 206 +1415
3SC Kriens 7412 116 +513
4Yverdon Sport 6330 136 +712
5FC Aarau 7322 1112 -111
6Étoile Carouge 7223 88 08
7Neuchatel Xamax FC 6204 912 -36
8FC Wil 1900 6123 1011 -15
9Stade Nyonnais 6123 713 -65
10Rapperswil 6114 815 -74
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 7430 144 +1015
2Yverdon Sport 6312 108 +210
3FC Winterthur 6312 87 +110
4Neuchatel Xamax FC 6312 78 -110
5FC Wil 1900 7232 1116 -59
6Rapperswil 7214 1011 -17
7SC Kriens 6132 1113 -26
8Étoile Carouge 6132 611 -56
9FC Aarau 6114 812 -44
10Stade Nyonnais 7106 621 -153

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Yverdon1,47
X · Beraberlik3,68
2 · Neuchatel Xamax FC4,12

2,5 Alt / Üst

Alt2,14
Üst1,37

Karşılıklı gol

Var1,41
Yok2,04
Tüm marketler (18)

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,2603,4721,92

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,25Yok1,13

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,671 ve Yok2,930 ve Var4,440 ve Yok17,102 ve Var6,882 ve Yok9,44

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,46Üst1,97

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,40Üst2,09

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,71Eşit3,452.1,86

Alt/Üst 3.5

Alt1,41Üst2,06

1. Yarı Sonucu

11,9002,2924,33

2. Yarı Sonucu

11,7902,6423,89

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,09Üst1,40

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,76Üst ve Var1,68Alt ve Yok2,86Üst ve Yok6,46

Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,090 ve 21,85

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var9,931 ve Yok2,220 ve Var6,290 ve Yok3,322 ve Var21,652 ve Yok5,14

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,310 ve 21,47

Toplam Gol

0-1 gol4,652-3 gol1,934-5 gol2,776+ gol7,39

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,10Üst1,39

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,51Üst1,25