← Maçlar
İsviçre · Challenge League · 11. hafta23 Ekim 2026 · 20:30 TSİ

Stade Lausanne-Ouchy 0-0 Neuchatel Xamax: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stade Lausanne-Ouchy
0–0İY 0–0
Neuchatel Xamax
Maç sonu

Stade Lausanne-Ouchy 0–0 Neuchatel Xamax (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Stade Lausanne-Ouchy – Neuchatel Xamax maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stade Lausanne-Ouchy üstte · Neuchatel Xamax altta

01530İY607590 16' sarı kart: R. Freitas (Stade Lausanne-Ouchy)26' sarı kart: E. Abedini (Neuchatel Xamax)45' sarı kart: J. Nkama (Stade Lausanne-Ouchy)53' sarı kart: M. Camara (Neuchatel Xamax)58' oyuncu değişikliği: Y. Peverelli ↔ J. Fontana (Neuchatel Xamax)↔58' oyuncu değişikliği: P. Ambrose ↔ J. Unjanque (Neuchatel Xamax)↔61' oyuncu değişikliği: J. Nkama ↔ J. A. Tur (Stade Lausanne-Ouchy)↔61' oyuncu değişikliği: R. Freitas ↔ V. Tritten (Stade Lausanne-Ouchy)↔62' oyuncu değişikliği: C. Sow ↔ N. Emeran (Stade Lausanne-Ouchy)↔65' sarı kart: L. Seji (Stade Lausanne-Ouchy)72' oyuncu değişikliği: D. Carraco ↔ A. Azemi (Neuchatel Xamax)↔72' oyuncu değişikliği: M. Sartoretti ↔ J. Atangana (Stade Lausanne-Ouchy)↔80' oyuncu değişikliği: I. Keita ↔ L. Mulaj (Neuchatel Xamax)↔80' oyuncu değişikliği: N. Gjorgjev ↔ N. Garcia (Neuchatel Xamax)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' sarı kart: R. Freitas (Stade Lausanne-Ouchy)
  • 26' sarı kart: E. Abedini (Neuchatel Xamax)
  • 45' sarı kart: J. Nkama (Stade Lausanne-Ouchy)
  • 53' sarı kart: M. Camara (Neuchatel Xamax)
  • 58' oyuncu değişikliği: Y. Peverelli ↔ J. Fontana (Neuchatel Xamax)
  • 58' oyuncu değişikliği: P. Ambrose ↔ J. Unjanque (Neuchatel Xamax)
  • 61' oyuncu değişikliği: J. Nkama ↔ J. A. Tur (Stade Lausanne-Ouchy)
  • 61' oyuncu değişikliği: R. Freitas ↔ V. Tritten (Stade Lausanne-Ouchy)
  • 62' oyuncu değişikliği: C. Sow ↔ N. Emeran (Stade Lausanne-Ouchy)
  • 65' sarı kart: L. Seji (Stade Lausanne-Ouchy)
  • 72' oyuncu değişikliği: D. Carraco ↔ A. Azemi (Neuchatel Xamax)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Sartoretti ↔ J. Atangana (Stade Lausanne-Ouchy)
  • 80' oyuncu değişikliği: I. Keita ↔ L. Mulaj (Neuchatel Xamax)
  • 80' oyuncu değişikliği: N. Gjorgjev ↔ N. Garcia (Neuchatel Xamax)

Maç olayları

  1. Stade Lausanne-OuchyNeuchatel Xamax
  2. 80'I. Keita ↔ L. MulajOyuncu değişikliği
  3. 80'N. Gjorgjev ↔ N. GarciaOyuncu değişikliği
  4. 72'D. Carraco ↔ A. AzemiOyuncu değişikliği
  5. M. Sartoretti ↔ J. AtanganaOyuncu değişikliği72'
  6. L. SejiSarı kart65'
  7. C. Sow ↔ N. EmeranOyuncu değişikliği62'
  8. J. Nkama ↔ J. A. TurOyuncu değişikliği61'
  9. R. Freitas ↔ V. TrittenOyuncu değişikliği61'
  10. 58'Y. Peverelli ↔ J. FontanaOyuncu değişikliği
  11. 58'P. Ambrose ↔ J. UnjanqueOyuncu değişikliği
  12. 53'M. CamaraSarı kart
  13. J. NkamaSarı kart45'
  14. 26'E. AbediniSarı kart
  15. R. FreitasSarı kart16'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stade Lausanne-Ouchy
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%69 9/13%83 5/6
Beraberlik%31 4/13%17 1/6
Mağlubiyet%0 0/13%0 0/6
Neuchatel Xamax
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%42 5/12%50 3/6
Beraberlik%8 1/12%17 1/6
Mağlubiyet%50 6/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stade Lausanne-Ouchy
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,15 (28 gol)2,33 (14 gol)
Yediği gol / maç0,46 (6 gol)0,33 (2 gol)
Neuchatel Xamax
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,67 (20 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stade Lausanne-Ouchy
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%38 5/13%17 1/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%46 6/13%50 3/6
3,5 Üst%23 3/13%33 2/6
Gol yememe%62 8/13%83 5/6
Neuchatel Xamax
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%83 10/12%67 4/6
3,5 Üst%33 4/12%33 2/6
Gol yememe%25 3/12%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stade Lausanne-Ouchy
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%69 9/13%67 4/6
Berabere%15 2/13%17 1/6
Geride%15 2/13%17 1/6
Neuchatel Xamax
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%17 1/6
Berabere%42 5/12%67 4/6
Geride%25 3/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stade Lausanne-Ouchy (13 maç)

1/181/X11/20X/10X/X2X/202/112/X12/20

Neuchatel Xamax (12 maç)

1/131/X01/21X/12X/X1X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stade Lausanne-Ouchy (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 7 0
31-45 3 1
46-60 6 2
61-75 3 0
76-90 6 1

Neuchatel Xamax (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 5
31-45 3 2
46-60 2 1
61-75 1 5
76-90 2 3

Kartlar

Stade Lausanne-Ouchy

Sarı 37 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)

Neuchatel Xamax

Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stade Ouchy için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 12, yenilen 0. Öne çıkan: 5 maçta gol yemedi. Neuchatel Xamax FC için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Stade Ouchy 9 – Neuchatel Xamax FC 7; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Ağustos 2026, Neuchatel Xamax FC 1-2 Stade Ouchy.

Sıralama
1. (24 p) – 5. (15 p)
Form (son 5)
GGBGG – GGMGM
H2H (G-B-M)
9-7-7 (23 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,41 – 3,89 – 4,60
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stade Ouchy iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 0,00 gol yedi; Neuchatel Xamax FC dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stade Ouchy %50, Neuchatel Xamax FC %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stade Ouchy %0, Neuchatel Xamax FC %60. İlk yarıyı önde kapatma: Stade Ouchy 4/4, Neuchatel Xamax FC 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,41, 0 – 3,89, 2 – 4,60. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 10 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Challenge League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stade Lausanne-Ouchy 13940 286 +2231 BGBGG
2FC Winterthur 13742 2813 +1525 GMGGB
3Yverdon Sport 12642 2314 +922 MBGGM
4SC Kriens 13544 2219 +319 GBMBG
5Neuchatel Xamax FC 12516 1620 -416 GMGBM
6FC Aarau 13436 1924 -515 MMMGM
7Étoile Carouge 13355 1419 -514 MMGBB
8FC Wil 1900 13355 2127 -614 GBBMG
9Rapperswil 13328 1826 -811 GMBMM
10Stade Nyonnais 13229 1334 -218 MGMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 6510 142 +1216
2FC Winterthur 7430 206 +1415
3SC Kriens 7412 116 +513
4Yverdon Sport 6330 136 +712
5FC Aarau 7322 1112 -111
6Étoile Carouge 7223 88 08
7Neuchatel Xamax FC 6204 912 -36
8FC Wil 1900 6123 1011 -15
9Stade Nyonnais 6123 713 -65
10Rapperswil 6114 815 -74
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 7430 144 +1015
2Yverdon Sport 6312 108 +210
3FC Winterthur 6312 87 +110
4Neuchatel Xamax FC 6312 78 -110
5FC Wil 1900 7232 1116 -59
6Rapperswil 7214 1011 -17
7SC Kriens 6132 1113 -26
8Étoile Carouge 6132 611 -56
9FC Aarau 6114 812 -44
10Stade Nyonnais 7106 621 -153

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,41X3,8924,60

Çifte şans

1X1,06121,09X21,99

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,93

1,5 Alt / Üst

Alt4,12Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

3,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,16

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Challenge League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.