← Maçlar
İsviçre · Challenge League · 11. hafta25 Ekim 2026 · 18:30 TSİ

Yverdon 5-2 Kriens: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Yverdon
5–2İY 3–1
Kriens
Maç sonu

Yverdon 5–2 Kriens (25 Ekim 2026). İlk yarı 3–1.

Maç özeti

Yverdon – Kriens maçı 5-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: J. Okita 23', 67', S. Demhasaj 28', B. Toma 36', 65' (Yverdon); E. Rufener 14', L. Maksutaj 71' (Kriens).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Yverdon üstte · Kriens altta

01530İY607590 13' sarı kart: J. Gnakpa (Yverdon)14' gol: E. Rufener (Kriens)20' sarı kart: M. Francois (Kriens)23' gol: J. Okita (Yverdon)28' gol: S. Demhasaj (Yverdon)36' gol: B. Toma (Yverdon)51' sarı kart: E. Rufener (Kriens)60' oyuncu değişikliği: C. Wicht ↔ L. Maksutaj (Kriens)↔62' oyuncu değişikliği: E. Pasche ↔ O. Doumbia (Yverdon)↔62' oyuncu değişikliği: V. Tasar ↔ R. Golliard (Yverdon)↔65' gol: B. Toma (Yverdon)67' gol: J. Okita (Yverdon)71' gol: L. Maksutaj (Kriens)74' oyuncu değişikliği: M. Okuka ↔ V. Fazliu (Yverdon)↔74' oyuncu değişikliği: S. Demhasaj ↔ J. Augustin (Yverdon)↔76' oyuncu değişikliği: M. Francois ↔ A. Willimann (Kriens)↔76' oyuncu değişikliği: M. Ishuayed ↔ D. Ulrich (Kriens)↔76' oyuncu değişikliği: N. Siegrist ↔ L. Riedmann (Kriens)↔83' oyuncu değişikliği: E. Rufener ↔ R. Hoxha (Kriens)↔86' oyuncu değişikliği: J. Okita ↔ J. Mayorga (Yverdon)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' sarı kart: J. Gnakpa (Yverdon)
  • 14' gol: E. Rufener (Kriens)
  • 20' sarı kart: M. Francois (Kriens)
  • 23' gol: J. Okita (Yverdon)
  • 28' gol: S. Demhasaj (Yverdon)
  • 36' gol: B. Toma (Yverdon)
  • 51' sarı kart: E. Rufener (Kriens)
  • 60' oyuncu değişikliği: C. Wicht ↔ L. Maksutaj (Kriens)
  • 62' oyuncu değişikliği: E. Pasche ↔ O. Doumbia (Yverdon)
  • 62' oyuncu değişikliği: V. Tasar ↔ R. Golliard (Yverdon)
  • 65' gol: B. Toma (Yverdon)
  • 67' gol: J. Okita (Yverdon)
  • 71' gol: L. Maksutaj (Kriens)
  • 74' oyuncu değişikliği: M. Okuka ↔ V. Fazliu (Yverdon)
  • 74' oyuncu değişikliği: S. Demhasaj ↔ J. Augustin (Yverdon)
  • 76' oyuncu değişikliği: M. Francois ↔ A. Willimann (Kriens)
  • 76' oyuncu değişikliği: M. Ishuayed ↔ D. Ulrich (Kriens)
  • 76' oyuncu değişikliği: N. Siegrist ↔ L. Riedmann (Kriens)
  • 83' oyuncu değişikliği: E. Rufener ↔ R. Hoxha (Kriens)
  • 86' oyuncu değişikliği: J. Okita ↔ J. Mayorga (Yverdon)

Maç olayları

  1. YverdonKriens
  2. J. Okita ↔ J. MayorgaOyuncu değişikliği86'
  3. 83'E. Rufener ↔ R. HoxhaOyuncu değişikliği
  4. 76'M. Francois ↔ A. WillimannOyuncu değişikliği
  5. 76'M. Ishuayed ↔ D. UlrichOyuncu değişikliği
  6. 76'N. Siegrist ↔ L. RiedmannOyuncu değişikliği
  7. M. Okuka ↔ V. FazliuOyuncu değişikliği74'
  8. S. Demhasaj ↔ J. AugustinOyuncu değişikliği74'
  9. 71'Gol L. Maksutaj 5–2Asist: E. Rufener
  10. Gol J. Okita 5–1Asist: S. Demhasaj67'
  11. Gol B. Toma 4–1Asist: S. Demhasaj65'
  12. E. Pasche ↔ O. DoumbiaOyuncu değişikliği62'
  13. V. Tasar ↔ R. GolliardOyuncu değişikliği62'
  14. 60'C. Wicht ↔ L. MaksutajOyuncu değişikliği
  15. 51'E. RufenerSarı kart
  16. Gol B. Toma 3–136'
  17. Gol S. Demhasaj 2–1Asist: B. Toma28'
  18. Gol J. Okita 1–123'
  19. 20'M. FrancoisSarı kart
  20. 14'Gol E. Rufener 0–1Asist: N. Siegrist
  21. J. GnakpaSarı kart13'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%33 4/12%50 3/6
Mağlubiyet%17 2/12%0 0/6
Kriens
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%38 5/13%17 1/6
Beraberlik%31 4/13%50 3/6
Mağlubiyet%31 4/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,92 (23 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)1,00 (6 gol)
Kriens
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,69 (22 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,46 (19 gol)2,17 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%67 8/12%83 5/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%50 6/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%33 2/6
Gol yememe%25 3/12%17 1/6
Kriens
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%54 7/13%83 5/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%46 6/13%67 4/6
3,5 Üst%38 5/13%67 4/6
Gol yememe%31 4/13%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Yverdon
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%42 5/12%50 3/6
Berabere%58 7/12%50 3/6
Geride%0 0/12%0 0/6
Kriens
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%38 5/13%33 2/6
Berabere%31 4/13%33 2/6
Geride%31 4/13%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Yverdon (12 maç)

1/141/X01/21X/12X/X4X/212/102/X02/20

Kriens (13 maç)

1/141/X11/20X/11X/X3X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Yverdon (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 2 0
31-45 5 2
46-60 2 4
61-75 3 4
76-90 5 2

Kriens (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 2 5
31-45 4 3
46-60 2 0
61-75 7 5
76-90 3 1

Kartlar

Yverdon

Sarı 21 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kriens

Sarı 34 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Yverdon 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4). Kriens son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Yverdon 5, Kriens 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Ağustos 2026, Kriens 0-2 Yverdon.

Sıralama
3. (19 p) – 5. (15 p)
Form (son 5)
GGBMG – BGBMB
H2H (G-B-M)
5-0-2 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,35 – 4,16 – 4,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Yverdon iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Kriens dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Yverdon %40, Kriens %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Yverdon %80, Kriens %75. İlk yarıyı önde kapatma: Yverdon 2/5, Kriens 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 4,16, 2 – 4,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,32, Üst 1,33. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %78; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Challenge League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stade Lausanne-Ouchy 13940 286 +2231 BGBGG
2FC Winterthur 13742 2813 +1525 GMGGB
3Yverdon Sport 12642 2314 +922 MBGGM
4SC Kriens 13544 2219 +319 GBMBG
5Neuchatel Xamax FC 12516 1620 -416 GMGBM
6FC Aarau 13436 1924 -515 MMMGM
7Étoile Carouge 13355 1419 -514 MMGBB
8FC Wil 1900 13355 2127 -614 GBBMG
9Rapperswil 13328 1826 -811 GMBMM
10Stade Nyonnais 13229 1334 -218 MGMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 6510 142 +1216
2FC Winterthur 7430 206 +1415
3SC Kriens 7412 116 +513
4Yverdon Sport 6330 136 +712
5FC Aarau 7322 1112 -111
6Étoile Carouge 7223 88 08
7Neuchatel Xamax FC 6204 912 -36
8FC Wil 1900 6123 1011 -15
9Stade Nyonnais 6123 713 -65
10Rapperswil 6114 815 -74
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 7430 144 +1015
2Yverdon Sport 6312 108 +210
3FC Winterthur 6312 87 +110
4Neuchatel Xamax FC 6312 78 -110
5FC Wil 1900 7232 1116 -59
6Rapperswil 7214 1011 -17
7SC Kriens 6132 1113 -26
8Étoile Carouge 6132 611 -56
9FC Aarau 6114 812 -44
10Stade Nyonnais 7106 621 -153

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,34X4,2124,97

Çifte şans

121,06X22,13

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,04

2,5 Alt / Üst

Alt2,36Üst1,32

3,5 Alt / Üst

Alt1,51Üst1,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.