Güney Kore · K3 League · 26. hafta

Yangpyeong 2-4 Dangjin Citizen: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–4 MS İY 0–2

Yangpyeong 2–4 Dangjin Citizen (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Yangpyeong – Dangjin Citizen maçı 2-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Yangpyeong üstte · Dangjin Citizen altta

01530İY607590 11' gol (Dangjin Citizen)38' gol (Dangjin Citizen)59' gol (Yangpyeong)61' gol (Yangpyeong)64' gol (Dangjin Citizen)90' gol (Dangjin Citizen)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol (Dangjin Citizen)
  • 38' gol (Dangjin Citizen)
  • 59' gol (Yangpyeong)
  • 61' gol (Yangpyeong)
  • 64' gol (Dangjin Citizen)
  • 90' gol (Dangjin Citizen)

Maç olayları

  1. YangpyeongDangjin Citizen
  2. 90'Gol 2–4
  3. 64'Gol 2–3
  4. Gol 2–261'
  5. Gol 1–259'
  6. 38'Gol 0–2
  7. 11'Gol 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Yangpyeong

13. sıra · 20 puan

MMMGM

Deplasman

Dangjin Citizen

6. sıra · 38 puan

MGMGB

Yangpyeong iç sahada (12 maç) · Dangjin Citizen deplasmanda (13 maç), bu sezon

1,83 Gol atma maç başı 1,62
2,42 Gol yeme maç başı 1,54
%8 Gol yememe maçların %15
%67 KG Var maçların %77
%75 2.5 Üst maçların %77

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)

0 Yangpyeong0 berabere1 Dangjin Citizen

  • Yangpyeong iç sahada 12 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
  • Dangjin Citizen deplasmanda 13 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Yangpyeong, iç saha maçlarında 12 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%8).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Yangpyeong
Toplam (26)İç saha (12)
Galibiyet%15 4/26%33 4/12
Beraberlik%31 8/26%8 1/12
Mağlubiyet%54 14/26%58 7/12
Dangjin Citizen
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%42 11/26%46 6/13
Beraberlik%19 5/26%15 2/13
Mağlubiyet%38 10/26%38 5/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Yangpyeong
Toplam (26)İç saha (12)
Attığı gol / maç1,23 (32 gol)1,83 (22 gol)
Yediği gol / maç2,04 (53 gol)2,42 (29 gol)
Dangjin Citizen
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,96 (51 gol)1,62 (21 gol)
Yediği gol / maç1,58 (41 gol)1,54 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Yangpyeong
Toplam (26)İç saha (12)
KG Var%58 15/26%67 8/12
1,5 Üst%77 20/26%83 10/12
2,5 Üst%62 16/26%75 9/12
3,5 Üst%38 10/26%50 6/12
Gol yememe%15 4/26%8 1/12
Dangjin Citizen
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%77 20/26%77 10/13
1,5 Üst%81 21/26%77 10/13
2,5 Üst%69 18/26%77 10/13
3,5 Üst%42 11/26%38 5/13
Gol yememe%15 4/26%15 2/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Yangpyeong
Toplam (26)İç saha (12)
Önde%23 6/26%42 5/12
Berabere%31 8/26%8 1/12
Geride%46 12/26%50 6/12
Dangjin Citizen
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%42 11/26%31 4/13
Berabere%42 11/26%54 7/13
Geride%15 4/26%15 2/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Yangpyeong (26 maç)

1/131/X11/22X/10X/X3X/252/112/X42/27

Dangjin Citizen (26 maç)

1/171/X21/22X/14X/X3X/242/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Yangpyeong (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 6
16-30 2 6
31-45 10 11
46-60 6 6
61-75 5 13
76-90 8 11

Dangjin Citizen (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 5
16-30 5 4
31-45 16 7
46-60 5 5
61-75 8 6
76-90 12 14

Kartlar

Yangpyeong

Sarı 0 · Kırmızı 5 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Dangjin Citizen

Sarı 1 · Kırmızı 4 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Yangpyeong

13. sıra · 20 puan · 26 maç · averaj -21

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM

  1. 31.10 Gangneung City 3–0 Yangpyeong M
  2. 09.10 Yangpyeong 2–1 Ulsan Citizen G
  3. 03.10 Changwon City 2–1 Yangpyeong M
  4. 13.09 Yangpyeong 0–2 Pocheon M
  5. 06.09 Yangpyeong 1–3 Siheung Citizen M
Deplasman

Dangjin Citizen

6. sıra · 38 puan · 26 maç · averaj +10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGB

  1. 31.10 Dangjin Citizen 0–0 Siheung Citizen B
  2. 10.10 Daejeon Korail 0–1 Dangjin Citizen G
  3. 04.10 Dangjin Citizen 2–3 Gyeongju HNP M
  4. 13.09 Dangjin Citizen 5–3 Busan Transportation G
  5. 29.08 Dangjin Citizen 3–4 Chuncheon M

Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 08:00: K3 League (Güney Kore) 26. haftasında ev sahibi Yangpyeong, konuk ekip Dangjin Citizen. Puan tablosunda ev sahibi 13. sırada (20 puan), konuk ekip 7. sırada (35 puan).

Form (son 5 maç)

Yangpyeong son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Dangjin Citizen 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-10).

Sıralama
13. (20 p) – 7. (35 p)
Form (son 5)
MGMMM – BGMGM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%73 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,52 – 3,15 – 2,08
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Yangpyeong 0 – Dangjin Citizen 1; 0 beraberlik var. Son maç: 30 Mayıs 2026, Dangjin Citizen 3-1 Yangpyeong.

Gol istatistikleri

Yangpyeong iç saha 11 maçta maç başına 1,82 gol attı, 2,27 gol yedi; Dangjin Citizen dış saha 12 maçta 1,42 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Yangpyeong %73, Dangjin Citizen %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Yangpyeong %64, Dangjin Citizen %75. İlk yarıyı önde kapatma: Yangpyeong 5/11, Dangjin Citizen 3/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,52, 0 – 3,15, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,15.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %74; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Siheung Citizen 261763 3822 +1657 GGMBB
2Pocheon 261493 4322 +2151 GBGBB
3Daejeon Korail 261367 3721 +1645 MGMGB
4Busan Transportation 261277 4631 +1543 MMGMG
5Gyeongju HNP 2610106 4237 +540 GGBBG
6Dangjin Citizen 2611510 5141 +1038 GMGBG
7Chuncheon 2610610 4540 +536 GBGGM
8Gangneung City 2610610 2733 -636 MMGGG
9Ulsan Citizen 268612 2528 -330 GMMBB
10Yeoju Sejong 267910 3135 -430 MGMBB
11Changwon City 267910 2732 -530 MGMBM
12Mokpo City 2651110 2440 -1626 GGBMB
13Yangpyeong 264814 3253 -2120 MMGMM
14Jeonbuk Motors II 261817 2760 -3311 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Busan Transportation 14833 2712 +1527
2Siheung Citizen 12831 1911 +827
3Pocheon 13751 228 +1426
4Chuncheon 14743 2818 +1025
5Gangneung City 14644 1412 +222
6Gyeongju HNP 12552 2015 +520
7Daejeon Korail 12615 169 +719
8Dangjin Citizen 13535 3021 +918
9Changwon City 14464 1515 018
10Yeoju Sejong 12453 1918 +117
11Ulsan Citizen 14437 1314 -115
12Mokpo City 14365 1316 -315
13Yangpyeong 12417 2229 -713
14Jeonbuk Motors II 12147 1623 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Siheung Citizen 14932 1911 +830
2Daejeon Korail 14752 2112 +926
3Pocheon 13742 2114 +725
4Dangjin Citizen 13625 2120 +120
5Gyeongju HNP 14554 2222 020
6Busan Transportation 12444 1919 016
7Ulsan Citizen 12435 1214 -215
8Gangneung City 12426 1321 -814
9Yeoju Sejong 14347 1217 -513
10Changwon City 12336 1217 -512
11Chuncheon 12327 1722 -511
12Mokpo City 12255 1124 -1311
13Yangpyeong 14077 1024 -147
14Jeonbuk Motors II 140410 1137 -264

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Yangpyeong2,52
X · Beraberlik3,15
2 · Dangjin Citizen2,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,98
Üst1,45

Karşılıklı gol

Var1,37
Yok2,15
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,391 ve 21,150 ve 21,24

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,40Üst2,09

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,21Yok1,13

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,61Üst1,75

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,70Üst1,65

1. Yarı Sonucu

13,0002,1222,56

2. Yarı Sonucu

12,7202,4822,35

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,58Üst1,78

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,241 ve 21,370 ve 21,17

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,46Üst1,96

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,62

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3903,8223,70

Aynı gün K3 League'de oynanan diğer maçlar