Güney Kore · K3 League · 26. hafta

Changwon City 0-1 Gangneung City: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–1

Changwon City 0–1 Gangneung City (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Changwon City – Gangneung City maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Changwon City üstte · Gangneung City altta

01530İY607590 35' gol (Gangneung City)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' gol (Gangneung City)

Maç olayları

  1. Changwon CityGangneung City
  2. 35'Gol 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Changwon City

11. sıra · 30 puan

MMGMB

Deplasman

Gangneung City

8. sıra · 36 puan

BMMGG

Changwon City iç sahada (14 maç) · Gangneung City deplasmanda (12 maç), bu sezon

1,07 Gol atma maç başı 1,08
1,07 Gol yeme maç başı 1,75
%21 Gol yememe maçların %25
%57 KG Var maçların %58
%29 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 24 maç (2017'den beri)

10 Changwon City5 berabere9 Gangneung City

  • Changwon City iç sahada 14 maçta 4 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Gangneung City deplasmanda 12 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Changwon City
Toplam (26)İç saha (14)
Galibiyet%27 7/26%29 4/14
Beraberlik%35 9/26%43 6/14
Mağlubiyet%38 10/26%29 4/14
Gangneung City
Toplam (26)Dış saha (12)
Galibiyet%38 10/26%33 4/12
Beraberlik%23 6/26%17 2/12
Mağlubiyet%38 10/26%50 6/12

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Changwon City
Toplam (26)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,04 (27 gol)1,07 (15 gol)
Yediği gol / maç1,23 (32 gol)1,07 (15 gol)
Gangneung City
Toplam (26)Dış saha (12)
Attığı gol / maç1,04 (27 gol)1,08 (13 gol)
Yediği gol / maç1,27 (33 gol)1,75 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Changwon City
Toplam (26)İç saha (14)
KG Var%54 14/26%57 8/14
1,5 Üst%62 16/26%64 9/14
2,5 Üst%35 9/26%29 4/14
3,5 Üst%23 6/26%21 3/14
Gol yememe%23 6/26%21 3/14
Gangneung City
Toplam (26)Dış saha (12)
KG Var%46 12/26%58 7/12
1,5 Üst%73 19/26%83 10/12
2,5 Üst%42 11/26%50 6/12
3,5 Üst%12 3/26%25 3/12
Gol yememe%31 8/26%25 3/12

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Changwon City
Toplam (26)İç saha (14)
Önde%23 6/26%21 3/14
Berabere%46 12/26%50 7/14
Geride%31 8/26%29 4/14
Gangneung City
Toplam (26)Dış saha (12)
Önde%23 6/26%17 2/12
Berabere%35 9/26%25 3/12
Geride%42 11/26%58 7/12

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Changwon City (26 maç)

1/141/X21/20X/13X/X6X/232/102/X12/27

Gangneung City (26 maç)

1/161/X01/20X/13X/X4X/222/112/X22/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Changwon City (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 4 3
31-45 5 9
46-60 3 4
61-75 9 4
76-90 4 9

Gangneung City (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 8
16-30 1 4
31-45 6 4
46-60 9 4
61-75 3 5
76-90 4 8

Kartlar

Changwon City

Sarı 0 · Kırmızı 0 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Gangneung City

Sarı 1 · Kırmızı 1 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Changwon City

11. sıra · 30 puan · 26 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMB

  1. 01.11 Ulsan Citizen 0–0 Changwon City B
  2. 10.10 Changwon City 1–3 Pocheon M
  3. 03.10 Changwon City 2–1 Yangpyeong G
  4. 20.09 Gyeongju HNP 2–1 Changwon City M
  5. 13.09 Siheung Citizen 3–1 Changwon City M
Deplasman

Gangneung City

8. sıra · 36 puan · 26 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGG

  1. 31.10 Gangneung City 3–0 Yangpyeong G
  2. 11.10 Gangneung City 2–1 Siheung Citizen G
  3. 02.10 Daejeon Korail 2–1 Gangneung City M
  4. 12.09 Gangneung City 0–1 Gyeongju HNP M
  5. 06.09 Gangneung City 1–1 Busan Transportation B

Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Changwon City ile Gangneung City, K3 League (Güney Kore) 26. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (30 puan), konuk ekip 8. sırada (33 puan).

Form (son 5 maç)

Changwon City son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Gangneung City için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 5.

Sıralama
9. (30 p) – 8. (33 p)
Form (son 5)
BMGMM – GGMMB
H2H (G-B-M)
10-5-9 (24 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%31 – %54
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %64
iddaa MS 1-0-2
2,10 – 2,92 – 2,66
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Changwon City 10 – Gangneung City 9; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Gangneung City 0-1 Changwon City.

Gol istatistikleri

Changwon City iç saha 13 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,08 gol yedi; Gangneung City dış saha 11 maçta 1,09 attı, 1,91 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Changwon City %31, Gangneung City %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Changwon City %62, Gangneung City %64. İlk yarıyı önde kapatma: Changwon City 3/13, Gangneung City 1/11.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 2,92, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,86.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Siheung Citizen 261763 3822 +1657 GGMBB
2Pocheon 261493 4322 +2151 GBGBB
3Daejeon Korail 261367 3721 +1645 MGMGB
4Busan Transportation 261277 4631 +1543 MMGMG
5Gyeongju HNP 2610106 4237 +540 GGBBG
6Dangjin Citizen 2611510 5141 +1038 GMGBG
7Chuncheon 2610610 4540 +536 GBGGM
8Gangneung City 2610610 2733 -636 MMGGG
9Ulsan Citizen 268612 2528 -330 GMMBB
10Yeoju Sejong 267910 3135 -430 MGMBB
11Changwon City 267910 2732 -530 MGMBM
12Mokpo City 2651110 2440 -1626 GGBMB
13Yangpyeong 264814 3253 -2120 MMGMM
14Jeonbuk Motors II 261817 2760 -3311 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Busan Transportation 14833 2712 +1527
2Siheung Citizen 12831 1911 +827
3Pocheon 13751 228 +1426
4Chuncheon 14743 2818 +1025
5Gangneung City 14644 1412 +222
6Gyeongju HNP 12552 2015 +520
7Daejeon Korail 12615 169 +719
8Dangjin Citizen 13535 3021 +918
9Changwon City 14464 1515 018
10Yeoju Sejong 12453 1918 +117
11Ulsan Citizen 14437 1314 -115
12Mokpo City 14365 1316 -315
13Yangpyeong 12417 2229 -713
14Jeonbuk Motors II 12147 1623 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Siheung Citizen 14932 1911 +830
2Daejeon Korail 14752 2112 +926
3Pocheon 13742 2114 +725
4Dangjin Citizen 13625 2120 +120
5Gyeongju HNP 14554 2222 020
6Busan Transportation 12444 1919 016
7Ulsan Citizen 12435 1214 -215
8Gangneung City 12426 1321 -814
9Yeoju Sejong 14347 1217 -513
10Changwon City 12336 1217 -512
11Chuncheon 12327 1722 -511
12Mokpo City 12255 1124 -1311
13Yangpyeong 14077 1024 -147
14Jeonbuk Motors II 140410 1137 -264

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Changwon City2,10
X · Beraberlik2,92
2 · Gangneung City2,66

2,5 Alt / Üst

Alt1,67
Üst1,67

Karşılıklı gol

Var1,51
Yok1,86
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,231 ve 21,180 ve 21,37

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,75Yok1,07

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,9403,6821,38

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,46Üst1,96

1. Yarı Sonucu

12,6501,9823,20

2. Yarı Sonucu

12,4202,3022,87

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,58Üst1,77

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,430 ve 21,23

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,60

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,46Üst1,97

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,30

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,28Üst2,41

Aynı gün K3 League'de oynanan diğer maçlar