← Maçlar
Güney Kore · K3 League · 25. hafta31 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Dangjin Citizen 0-0 Siheung Citizen FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Dangjin Citizen
0–0İY 0–0
Siheung Citizen FC
Maç sonu

Dangjin Citizen 0–0 Siheung Citizen FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Dangjin Citizen – Siheung Citizen FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dangjin Citizen
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%42 11/26%38 5/13
Beraberlik%19 5/26%23 3/13
Mağlubiyet%38 10/26%38 5/13
Siheung Citizen FC
Toplam (26)Dış saha (14)
Galibiyet%65 17/26%64 9/14
Beraberlik%23 6/26%21 3/14
Mağlubiyet%12 3/26%14 2/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dangjin Citizen
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,96 (51 gol)2,31 (30 gol)
Yediği gol / maç1,58 (41 gol)1,62 (21 gol)
Siheung Citizen FC
Toplam (26)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,46 (38 gol)1,36 (19 gol)
Yediği gol / maç0,85 (22 gol)0,79 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dangjin Citizen
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%77 20/26%77 10/13
1,5 Üst%81 21/26%85 11/13
2,5 Üst%69 18/26%62 8/13
3,5 Üst%42 11/26%46 6/13
Gol yememe%15 4/26%15 2/13
Siheung Citizen FC
Toplam (26)Dış saha (14)
KG Var%62 16/26%57 8/14
1,5 Üst%69 18/26%57 8/14
2,5 Üst%46 12/26%50 7/14
3,5 Üst%15 4/26%14 2/14
Gol yememe%31 8/26%36 5/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dangjin Citizen
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%42 11/26%54 7/13
Berabere%42 11/26%31 4/13
Geride%15 4/26%15 2/13
Siheung Citizen FC
Toplam (26)Dış saha (14)
Önde%42 11/26%21 3/14
Berabere%42 11/26%64 9/14
Geride%15 4/26%14 2/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dangjin Citizen (26 maç)

1/171/X21/22X/14X/X3X/242/102/X02/24

Siheung Citizen FC (26 maç)

1/1101/X11/20X/15X/X5X/212/122/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dangjin Citizen (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 5
16-30 5 4
31-45 16 7
46-60 5 5
61-75 8 6
76-90 12 14

Siheung Citizen FC (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 4
16-30 4 5
31-45 11 3
46-60 6 2
61-75 3 3
76-90 7 5

Kartlar

Dangjin Citizen

Sarı 1 · Kırmızı 4 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Siheung Citizen FC

Sarı 0 · Kırmızı 2 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Dangjin Citizen için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 12, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Siheung Citizen için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 12, yenilen 7. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Dangjin Citizen 0 – Siheung Citizen 2; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Mayıs 2026, Siheung Citizen 2-1 Dangjin Citizen.

Sıralama
6. (34 p) – 1. (55 p)
Form (son 5)
GMGMM – MGGGG
H2H (G-B-M)
0-1-2 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %58
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,39 – 3,13 – 2,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dangjin Citizen iç saha 12 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Siheung Citizen dış saha 12 maçta 1,58 attı, 0,92 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dangjin Citizen %67, Siheung Citizen %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dangjin Citizen %83, Siheung Citizen %67. İlk yarıyı önde kapatma: Dangjin Citizen 7/12, Siheung Citizen 3/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,39, 0 – 3,13, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 10:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Siheung Citizen 261763 3822 +1657 GGMBB
2Pocheon 261493 4322 +2151 GBGBB
3Daejeon Korail 261367 3721 +1645 MGMGB
4Busan Transportation 261277 4631 +1543 MMGMG
5Gyeongju HNP 2610106 4237 +540 GGBBG
6Dangjin Citizen 2611510 5141 +1038 GMGBG
7Chuncheon 2610610 4540 +536 GBGGM
8Gangneung City 2610610 2733 -636 MMGGG
9Ulsan Citizen 268612 2528 -330 GMMBB
10Yeoju Sejong 267910 3135 -430 MGMBB
11Changwon City 267910 2732 -530 MGMBM
12Mokpo City 2651110 2440 -1626 GGBMB
13Yangpyeong 264814 3253 -2120 MMGMM
14Jeonbuk Motors II 261817 2760 -3311 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Busan Transportation 14833 2712 +1527
2Siheung Citizen 12831 1911 +827
3Pocheon 13751 228 +1426
4Chuncheon 14743 2818 +1025
5Gangneung City 14644 1412 +222
6Gyeongju HNP 12552 2015 +520
7Daejeon Korail 12615 169 +719
8Dangjin Citizen 13535 3021 +918
9Changwon City 14464 1515 018
10Yeoju Sejong 12453 1918 +117
11Ulsan Citizen 14437 1314 -115
12Mokpo City 14365 1316 -315
13Yangpyeong 12417 2229 -713
14Jeonbuk Motors II 12147 1623 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Siheung Citizen 14932 1911 +830
2Daejeon Korail 14752 2112 +926
3Pocheon 13742 2114 +725
4Dangjin Citizen 13625 2120 +120
5Gyeongju HNP 14554 2222 020
6Busan Transportation 12444 1919 016
7Ulsan Citizen 12435 1214 -215
8Gangneung City 12426 1321 -814
9Yeoju Sejong 14347 1217 -513
10Changwon City 12336 1217 -512
11Chuncheon 12327 1722 -511
12Mokpo City 12255 1124 -1311
13Yangpyeong 14077 1024 -147
14Jeonbuk Motors II 140410 1137 -264

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,39X3,1322,23

Çifte şans

1X1,34121,17X21,30

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,07

2,5 Alt / Üst

Alt1,90Üst1,53

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün K3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.