Wolverhampton 1-0 Watford: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wolverhampton 1–0 Watford (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 24–4, isabetli şut 3–0, topa sahip olma %63–%37, korner 14–2.
Maç özeti
Wolverhampton – Watford maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Adam Armstrong 35' (Wolverhampton). xG: Wolverhampton 1,9 – 0,2 Watford.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wolverhampton: César Peixoto · Watford: A. Dionisi
Maç akışı
Wolverhampton üstte · Watford altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 35' gol: Adam Armstrong (Wolverhampton)
- 41' sarı kart: Kieran Trippier (Wolverhampton)
- 41' sarı kart: Iker Bravo (Watford)
- 49' sarı kart: Hector Kyprianou (Watford)
- 61' oyuncu değişikliği: Rafiki Said Ahamada ↔ Mateus Mane (Wolverhampton)
- 61' oyuncu değişikliği: Marc Bola ↔ Jordan Zemura (Watford)
- 62' oyuncu değişikliği: Krépin Diatta ↔ Othmane Maamma (Watford)
- 72' oyuncu değişikliği: Luca Kjerrumgaard ↔ Mamadou Doumbia (Watford)
- 72' oyuncu değişikliği: Myron Boadu ↔ Martin Payero (Watford)
- 74' sarı kart: Jordan Zemura (Watford)
- 78' oyuncu değişikliği: Jordan James ↔ Thomas Doyle (Wolverhampton)
- 78' oyuncu değişikliği: Adam Armstrong ↔ Tawanda Chirewa (Wolverhampton)
- 79' sarı kart: Thomas Doyle (Wolverhampton)
- 85' oyuncu değişikliği: Iker Bravo ↔ Rocco Vata (Watford)
- 87' sarı kart: Hugo Bueno (Wolverhampton)
- 88' sarı kart: José Sá (Wolverhampton)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Hugo Bueno ↔ Toti Gomes (Wolverhampton)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Jean-Ricner Bellegarde ↔ Sean Neave (Wolverhampton)
Maç olayları
- WolverhamptonWatford
- Hugo Bueno ↔ Toti GomesOyuncu değişikliği90+1'
- Jean-Ricner Bellegarde ↔ Sean NeaveOyuncu değişikliği90+1'
- José SáSarı kart88'
- Hugo BuenoSarı kart87'
- 85'Iker Bravo ↔ Rocco VataOyuncu değişikliği
- Thomas DoyleSarı kart79'
- Jordan James ↔ Thomas DoyleOyuncu değişikliği78'
- Adam Armstrong ↔ Tawanda ChirewaOyuncu değişikliği78'
- 74'Jordan ZemuraSarı kart
- 72'Luca Kjerrumgaard ↔ Mamadou DoumbiaOyuncu değişikliği
- 72'Myron Boadu ↔ Martin PayeroOyuncu değişikliği
- 62'Krépin Diatta ↔ Othmane MaammaOyuncu değişikliği
- Rafiki Said Ahamada ↔ Mateus ManeOyuncu değişikliği61'
- 61'Marc Bola ↔ Jordan ZemuraOyuncu değişikliği
- 49'Hector KyprianouSarı kart
- Kieran TrippierSarı kart41'
- 41'Iker BravoSarı kart
- Gol Adam Armstrong 1–035'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %53 8/15 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (26 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol)ligde 4.–8. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol)ligde 22.–24. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 6.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15ligde 12.–17. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 23.–24. · lig ortalamasından 22 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Geride | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Geride | %53 8/15 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wolverhampton (15 maç)
Watford (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wolverhampton (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Watford (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Wolverhampton
Sarı 29 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Watford
Sarı 40 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wolverhampton: iç saha, 7 maç · Watford: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wolverhampton – Watford ilk 11'ler
Wolverhampton · 4-2-3-1
- 1José SáK88' sarı kart 88. dk
- 2K. TrippierD41' sarı kart 41. dk
- 15Y. MosqueraD
- 37L. KrejčíD
- 3Hugo BuenoD87' sarı kart 87. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 7AndréO
- 5M. MunetsiO
- 27J. BellegardeO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 8J. JamesO78' oyundan çıktı 78. dk
- 19R. SaïdO61' oyundan çıktı 61. dk
- 10A. ArmstrongF35' gol 35. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 23T. ChirewaF78' oyuna girdi 78. dk
- 20T. DoyleO78' oyuna girdi 78. dk79' sarı kart 79. dk
- 28Fer LópezO
- 36M. ManeF61' oyuna girdi 61. dk
- 14S. NeaveF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 62L. RawlingsO
- 38J. TchatchouaD
- 24Toti GomesD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 13João VirgíniaK
Teknik direktör: César Peixoto
Watford · 5-3-2
- 1F. RavagliaK
- 16M. BolaD61' oyundan çıktı 61. dk
- 4K. KebenD
- 6M. PollockD
- 29Branimir MlačićD
- 15K. DiattaD62' oyundan çıktı 62. dk
- 39E. KayembeO
- 5H. KyprianouO49' sarı kart 49. dk
- 17Iker BravoO41' sarı kart 41. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 10M. BoaduF72' oyundan çıktı 72. dk
- 9L. KjerrumgaardF72' oyundan çıktı 72. dk
- 11R. VataF85' oyuna girdi 85. dk
- 33J. ZemuraD61' oyuna girdi 61. dk74' sarı kart 74. dk
- 23O. TraoréD
- 22M. PayeroO72' oyuna girdi 72. dk
- 21Amin NabizadaF
- 45S. MavididiF
- 7O. MaammaF62' oyuna girdi 62. dk
- 20M. DoumbiaF72' oyuna girdi 72. dk
- 26D. BachmannK
Teknik direktör: A. Dionisi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Wolverhampton 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6). Watford son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 12 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Wolverhampton 4 – Watford 3; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mart 2022, Wolverhampton 4-0 Watford.
- Sıralama
- 7. (18 p) – 20. (11 p)
- Form (son 5)
- BGMMG – GMMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-0-3 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,26 – 4,79 – 7,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wolverhampton iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi; Watford dış saha 5 maçta 0,40 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wolverhampton %80, Watford %40. İlk yarıyı önde kapatma: Wolverhampton 1/5, Watford 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wolverhampton 7,0, Watford 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Wolverhampton 1,8, Watford 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,26, 0 – 4,79, 2 – 7,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 00:43 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 14:30 Charlton 1–3 Norwich City
- 14:30 Portsmouth 2–1 Millwall
- 14:30 Sheffield United 1–1 Derby County
- 17:00 Blackburn Rovers 2–0 Wrexham
- 17:00 Cardiff City 1–0 Birmingham
- 17:00 Lincoln City 4–1 Burnley
- 17:00 Preston 1–1 West Bromwich
- 17:00 Queens Park Rangers 5–0 Swansea City
- 17:00 Stoke City 0–0 Bristol City
- 17:00 West Ham 2–3 Southampton
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
