Sheffield United 1-1 Derby County: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sheffield United 1–1 Derby County (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 24–11, isabetli şut 9–4, topa sahip olma %62–%38, korner 7–7.
Maç özeti
Sheffield United – Derby County maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Patrick Bamford 79' (Sheffield United); Bobby Clark 37' (Derby County). xG: Sheffield United 2,1 – 1,2 Derby County.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sheffield United: Chris Wilder · Derby County: J. Eustace
Maç akışı
Sheffield United üstte · Derby County altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Ryan Nyambe (Derby County)
- 37' gol: Bobby Clark (Derby County)
- 50' sarı kart: Dion Sanderson (Derby County)
- 57' oyuncu değişikliği: Oliver Arblaster ↔ Sydie Peck (Sheffield United)
- 57' oyuncu değişikliği: Hamza Choudhury ↔ Femi Seriki (Sheffield United)
- 64' sarı kart: Liam Kitching (Sheffield United)
- 66' kırmızı kart: Dion Sanderson (Derby County)
- 67' oyuncu değişikliği: Ben Brereton ↔ Romelle Donovan (Sheffield United)
- 67' oyuncu değişikliği: Thomas Cannon ↔ Jordan Ayew (Sheffield United)
- 73' oyuncu değişikliği: Henrik Wendel Meister ↔ Oscar Fraulo (Derby County)
- 73' oyuncu değişikliği: Sammie Szmodics ↔ Jack Robinson (Derby County)
- 73' oyuncu değişikliği: Rhian Brewster ↔ max johnston (Derby County)
- 75' sarı kart: Sydie Peck (Sheffield United)
- 79' gol: Patrick Bamford (Sheffield United)
- 81' oyuncu değişikliği: Joe Ward ↔ Lars-Jørgen Salvesen (Derby County)
- 81' oyuncu değişikliği: Patrick Bamford ↔ Tyrese Campbell (Sheffield United)
- 90+4' sarı kart: Bobby Clark (Derby County)
- 90+5' oyuncu değişikliği: D. Ozoh ↔ Filip Bilbija (Derby County)
Maç olayları
- Sheffield UnitedDerby County
- 90+5'D. Ozoh ↔ Filip BilbijaOyuncu değişikliği
- 90+4'Bobby ClarkSarı kart
- 81'Joe Ward ↔ Lars-Jørgen SalvesenOyuncu değişikliği
- Patrick Bamford ↔ Tyrese CampbellOyuncu değişikliği81'
- Gol Patrick Bamford 1–1Asist: Romelle Donovan79'
- Sydie PeckSarı kart75'
- 73'Henrik Wendel Meister ↔ Oscar FrauloOyuncu değişikliği
- 73'Sammie Szmodics ↔ Jack RobinsonOyuncu değişikliği
- 73'Rhian Brewster ↔ max johnstonOyuncu değişikliği
- Ben Brereton ↔ Romelle DonovanOyuncu değişikliği67'
- Thomas Cannon ↔ Jordan AyewOyuncu değişikliği67'
- 66'Dion SandersonKırmızı kart
- Liam KitchingSarı kart64'
- Oliver Arblaster ↔ Sydie PeckOyuncu değişikliği57'
- Hamza Choudhury ↔ Femi SerikiOyuncu değişikliği57'
- 50'Dion SandersonSarı kart
- 37'Gol Bobby Clark 0–1
- 17'Ryan NyambeSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %60 9/15 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (21 gol)ligde 15. · lig ortalamasında | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (14 gol)ligde 21. · lig ortalamasından 0,55 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (30 gol)ligde 22.–23. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 11.–18. · lig ortalamasında | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15ligde 12.–17. · lig ortalamasında | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 11.–18. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15ligde 12.–17. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 10,1 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Geride | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Geride | %60 9/15 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sheffield United (15 maç)
Derby County (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sheffield United (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Derby County (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kartlar
Sheffield United
Sarı 26 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,7)
Derby County
Sarı 33 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sheffield United: iç saha, 7 maç · Derby County: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sheffield United – Derby County ilk 11'ler
Sheffield United · 4-2-3-1
- 1M. CooperK
- 8H. ChoudhuryD57' oyundan çıktı 57. dk
- 5J. TangangaD
- 15L. KitchingD64' sarı kart 64. dk
- 14H. BurrowsD
- 27K. PhillipsO
- 4O. ArblasterO57' oyundan çıktı 57. dk
- 19T. ChongO
- 9T. CannonO67' oyundan çıktı 67. dk
- 22B. BreretonO67' oyundan çıktı 67. dk
- 45P. BamfordF79' gol 79. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 10J. AyewF67' oyuna girdi 67. dk
- 33J. BaptisteO
- 23T. CampbellF81' oyuna girdi 81. dk
- 11R. DonovanO67' oyuna girdi 67. dk79' asist 79. dk
- 3S. McCallumD
- 42Sydie PeckO57' oyuna girdi 57. dk75' sarı kart 75. dk
- 7J. RothwellO
- 38F. SerikiD57' oyuna girdi 57. dk
- 31Tommy BettsK
Teknik direktör: Chris Wilder
Derby County · 4-2-3-1
- 1J. Widell ZetterströmK
- 23J. WardD81' oyundan çıktı 81. dk
- 24R. NyambeD17' sarı kart 17. dk
- 28D. SandersonD50' sarı kart 50. dk66' kırmızı kart 66. dk
- 26R. HedgesD
- 8B. ClarkO37' gol 37. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 4D. OzohO90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 10R. BrewsterO73' oyundan çıktı 73. dk
- 11S. SzmodicsO73' oyundan çıktı 73. dk
- 19H. MeisterO73' oyundan çıktı 73. dk
- 9C. MorrisF
- 29O. FrauloO73' oyuna girdi 73. dk
- 16M. FuseiniF
- 22M. JohnstonD73' oyuna girdi 73. dk
- 20A. MowattO
- 14J. RobinsonD73' oyuna girdi 73. dk
- 15L. SalvesenF81' oyuna girdi 81. dk
- 31J. VickersK
- 33C. Blackett-TaylorF
- 13F. BilbijaO90+5' oyuna girdi 90+5. dk
Teknik direktör: J. Eustace
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Sheffield United 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-6). Derby County için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 4, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Sheffield United 9, Derby County 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Derby County 1-2 Sheffield United.
- Sıralama
- 11. (15 p) – 23. (6 p)
- Form (son 5)
- GMGMM – MMBBM
- H2H (G-B-M)
- 9-1-3 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,63 – 3,55 – 4,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sheffield United iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Derby County dış saha 5 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sheffield United %40, Derby County %60. İlk yarıyı önde kapatma: Sheffield United 1/5, Derby County 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sheffield United 3,2, Derby County 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Sheffield United 1,6, Derby County 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,55, 2 – 4,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 00:43 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 14:30 Charlton 1–3 Norwich City
- 14:30 Portsmouth 2–1 Millwall
- 17:00 Blackburn Rovers 2–0 Wrexham
- 17:00 Cardiff City 1–0 Birmingham
- 17:00 Lincoln City 4–1 Burnley
- 17:00 Preston 1–1 West Bromwich
- 17:00 Queens Park Rangers 5–0 Swansea City
- 17:00 Stoke City 0–0 Bristol City
- 17:00 West Ham 2–3 Southampton
- 17:00 Wolverhampton 1–0 Watford
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
