Queens Park Rangers 5-0 Swansea City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Queens Park Rangers 5–0 Swansea City (24 Ekim 2026). İlk yarı 4–0. Şut 11–7, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %40–%60, korner 6–8.
Maç özeti
Queens Park Rangers – Swansea City maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. Goller: Richard Kone 2', 9', 15' (pen.), Jimmy Dunne 45+1', 86' (Queens Park Rangers). xG: Queens Park Rangers 3,1 – 0,2 Swansea City.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Queens Park Rangers: Julien Stéphan · Swansea City: Vítor Matos
Maç akışı
Queens Park Rangers üstte · Swansea City altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Richard Kone (Queens Park Rangers)
- 9' gol: Richard Kone (Queens Park Rangers)
- 14' sarı kart: Lawrence Vigouroux (Swansea City)
- 15' gol: Richard Kone (Queens Park Rangers)
- 16' sarı kart: Richard Kone (Queens Park Rangers)
- 34' sarı kart: Elijah Just (Swansea City)
- 45' oyuncu değişikliği: Stephen Welsh ↔ Jenson Seelt (Swansea City)
- 45' oyuncu değişikliği: Elijah Just ↔ Jay Fulton (Swansea City)
- 45+1' gol: Jimmy Dunne (Queens Park Rangers)
- 54' sarı kart: Marko Stamenić (Swansea City)
- 59' sarı kart: Paul Smyth (Queens Park Rangers)
- 64' oyuncu değişikliği: Marko Stamenić ↔ Goncalo Franco (Swansea City)
- 64' oyuncu değişikliği: Joseph Amankwaah Opoku ↔ Eom Ji-Sung (Swansea City)
- 72' oyuncu değişikliği: Paul Smyth ↔ Rayan Jawad Kolli (Queens Park Rangers)
- 72' oyuncu değişikliği: Kwame Poku ↔ Karamoko Dembélé (Queens Park Rangers)
- 72' oyuncu değişikliği: Harvey Vale ↔ Koki Saito (Queens Park Rangers)
- 74' oyuncu değişikliği: Adam Idah ↔ Zan Vipotnik (Swansea City)
- 80' oyuncu değişikliği: Boy Kemper ↔ Dennis Cirkin (Queens Park Rangers)
- 86' gol: Jimmy Dunne (Queens Park Rangers)
- 87' oyuncu değişikliği: Richard Kone ↔ Isak Alemayehu Mulugeta (Queens Park Rangers)
Maç olayları
- Queens Park RangersSwansea City
- Richard Kone ↔ Isak Alemayehu MulugetaOyuncu değişikliği87'
- Gol Jimmy Dunne 5–0Asist: Richard Kone86'
- Boy Kemper ↔ Dennis CirkinOyuncu değişikliği80'
- 74'Adam Idah ↔ Zan VipotnikOyuncu değişikliği
- Paul Smyth ↔ Rayan Jawad KolliOyuncu değişikliği72'
- Kwame Poku ↔ Karamoko DembéléOyuncu değişikliği72'
- Harvey Vale ↔ Koki SaitoOyuncu değişikliği72'
- 64'Marko Stamenić ↔ Goncalo FrancoOyuncu değişikliği
- 64'Joseph Amankwaah Opoku ↔ Eom Ji-SungOyuncu değişikliği
- Paul SmythSarı kart59'
- 54'Marko StamenićSarı kart
- Gol Jimmy Dunne 4–0Asist: Harvey Vale45+1'
- 45'Stephen Welsh ↔ Jenson SeeltOyuncu değişikliği
- 45'Elijah Just ↔ Jay FultonOyuncu değişikliği
- 34'Elijah JustSarı kart
- Richard KoneSarı kart16'
- Penaltı golü Richard Kone 3–0Penaltı15'
- 14'Lawrence VigourouxSarı kart
- Gol Richard Kone 2–0Asist: Kwame Poku9'
- Gol Richard Kone 1–0Asist: Paul Smyth2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (24 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 2,00 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol)ligde 4.–8. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 0,88 (7 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 12.–14. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol)ligde 4.–8. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 6.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15ligde 12.–17. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 6.–11. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %27 4/15 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %0 0/15 | %0 0/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Geride | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Geride | %47 7/15 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Queens Park Rangers (15 maç)
Swansea City (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Queens Park Rangers (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Swansea City (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Queens Park Rangers
Sarı 29 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Swansea City
Sarı 24 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Queens Park Rangers: iç saha, 8 maç · Swansea City: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Queens Park Rangers – Swansea City ilk 11'ler
Queens Park Rangers · 4-1-4-1
- 1P. CharlesK
- 2K. AdamsonD
- 3J. DunneD45+1' gol 45+1. dk86' gol 86. dk
- 5R. EdwardsD
- 12B. KemperD80' oyundan çıktı 80. dk
- 40J. VaraneO
- 17K. PokuO9' asist 9. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 18G. KamaraO
- 20H. ValeO45+1' asist 45+1. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 11P. SmythO2' asist 2. dk59' sarı kart 59. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 22R. KoneF2' gol 2. dk9' gol 9. dk15' gol 15. dk+3
- 23I. AlemayehuO87' oyuna girdi 87. dk
- 19D. CirkinD80' oyuna girdi 80. dk
- 7K. DembéléO72' oyuna girdi 72. dk
- 26Rayan Jawad KolliF72' oyuna girdi 72. dk
- 4L. MorrisonD
- 25Justin Patrick Nnamdi ObikwuF
- 14K. SaitoF72' oyuna girdi 72. dk
- 13C. WardK
- 33Leon ScarlettF
Teknik direktör: Julien Stéphan
Swansea City · 4-3-3
- 22L. VigourouxK14' sarı kart 14. dk
- 26F. LissahD
- 5B. CabangoD
- 23S. WelshD45' oyundan çıktı 45. dk
- 14J. TymonD
- 8E. JustO34' sarı kart 34. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 6M. StamenićO54' sarı kart 54. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 46S. EustáquioO
- 7M. WidellF
- 33A. IdahF74' oyundan çıktı 74. dk
- 30Joseph OkopuF64' oyundan çıktı 64. dk
- 17Gonçalo FrancoO64' oyuna girdi 64. dk
- 4J. FultonO45' oyuna girdi 45. dk
- 20Tiago ParenteD
- 3J. SeeltD45' oyuna girdi 45. dk
- 31R. StewartF
- 9Z. VipotnikF74' oyuna girdi 74. dk
- 1A. FisherK
- 10Eom Ji-SungF64' oyuna girdi 64. dk
- 12J. MongaF
Teknik direktör: Vítor Matos
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Queens Park Rangers 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-8). Son 5 maçta Swansea City 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Queens Park Rangers 6 – Swansea City 7; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Nisan 2026, Queens Park Rangers 1-2 Swansea City.
- Sıralama
- 9. (17 p) – 2. (23 p)
- Form (son 5)
- MGBBB – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 6-4-7 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,27 – 3,13 – 2,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Queens Park Rangers iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,00 gol yedi; Swansea City dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Queens Park Rangers %60, Swansea City %60. İlk yarıyı önde kapatma: Queens Park Rangers 2/5, Swansea City 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Queens Park Rangers 7,0, Swansea City 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Queens Park Rangers 1,4, Swansea City 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 3,13, 2 – 2,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,94.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 00:43 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 14:30 Charlton 1–3 Norwich City
- 14:30 Portsmouth 2–1 Millwall
- 14:30 Sheffield United 1–1 Derby County
- 17:00 Blackburn Rovers 2–0 Wrexham
- 17:00 Cardiff City 1–0 Birmingham
- 17:00 Lincoln City 4–1 Burnley
- 17:00 Preston 1–1 West Bromwich
- 17:00 Stoke City 0–0 Bristol City
- 17:00 West Ham 2–3 Southampton
- 17:00 Wolverhampton 1–0 Watford
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
