Portsmouth 2-1 Millwall: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Portsmouth 2–1 Millwall (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 7–10, isabetli şut 2–1, topa sahip olma %48–%52, korner 5–5.
Maç özeti
Portsmouth – Millwall maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Lyndon Dykes (kendi kalesine) 16', Thomas Waddingham 82' (Portsmouth); Jenson Metcalfe 6' (Millwall). xG: Portsmouth 0,9 – 0,7 Millwall.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Portsmouth: John Mousinho · Millwall: A. Neil
Maç akışı
Portsmouth üstte · Millwall altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Jenson Metcalfe (Millwall)
- 16' kendi kalesine gol: Lyndon Dykes (Portsmouth)
- 24' sarı kart: Tristan Crama (Millwall)
- 45' sarı kart: Jake Cooper (Millwall)
- 61' oyuncu değişikliği: Adrian Segecic ↔ Ebou Adams (Portsmouth)
- 62' oyuncu değişikliği: Ryan Kavuma-McQueen ↔ Tyrese Shade (Portsmouth)
- 68' oyuncu değişikliği: Kyrell Lisbie ↔ Romain Esse (Millwall)
- 68' oyuncu değişikliği: Lyndon Dykes ↔ Mihailo·Ivanovic (Millwall)
- 71' oyuncu değişikliği: Marko Milovanović ↔ Thomas Waddingham (Portsmouth)
- 71' sarı kart: Marko Milovanović (Portsmouth)
- 75' oyuncu değişikliği: Tristan Crama ↔ Ryan Leonard (Millwall)
- 76' oyuncu değişikliği: Luke Cundle ↔ Alfie Doughty (Millwall)
- 82' gol: Thomas Waddingham (Portsmouth)
- 87' oyuncu değişikliği: Jenson Metcalfe ↔ D. Kelly (Millwall)
Maç olayları
- PortsmouthMillwall
- 87'Jenson Metcalfe ↔ D. KellyOyuncu değişikliği
- Gol Thomas Waddingham 2–182'
- 76'Luke Cundle ↔ Alfie DoughtyOyuncu değişikliği
- 75'Tristan Crama ↔ Ryan LeonardOyuncu değişikliği
- Marko Milovanović ↔ Thomas WaddinghamOyuncu değişikliği71'
- Marko MilovanovićSarı kart71'
- 68'Kyrell Lisbie ↔ Romain EsseOyuncu değişikliği
- 68'Lyndon Dykes ↔ Mihailo·IvanovicOyuncu değişikliği
- Ryan Kavuma-McQueen ↔ Tyrese ShadeOyuncu değişikliği62'
- Adrian Segecic ↔ Ebou AdamsOyuncu değişikliği61'
- 45'Jake CooperSarı kart
- 24'Tristan CramaSarı kart
- Kendi kalesine gol Lyndon Dykes 1–1Kendi kalesine16'
- 6'Gol Jenson Metcalfe 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol)ligde 4.–8. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (27 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,32 yüksek | 2,25 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 11.–18. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %53 8/15ligde 18.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1.–4. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %47 7/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %47 7/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %33 5/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Geride | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Geride | %33 5/15 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Portsmouth (15 maç)
Millwall (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Portsmouth (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Millwall (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 7 | 7 |
Kartlar
Portsmouth
Sarı 25 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,7)
Millwall
Sarı 29 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Portsmouth: iç saha, 8 maç · Millwall: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Portsmouth – Millwall ilk 11'ler
Portsmouth · 4-2-3-1
- 1N. SchmidK
- 24T. DevlinD
- 5R. PooleD
- 55M. DiaD
- 22Z. SwansonD
- 7M. PackO
- 37I. MohamedO
- 11A. KamaraO
- 10A. SegecicO61' oyundan çıktı 61. dk
- 25R. Kavuma McQueenO62' oyundan çıktı 62. dk
- 29M. MilovanovićF71' sarı kart 71. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 19R. SheinO
- 38E. AdamsO61' oyuna girdi 61. dk
- 27O. BaileyO
- 31D. BielicaK
- 32E. KennyO
- 16J. MeghomaD
- 15F. UmehF
- 17T. ShadeF62' oyuna girdi 62. dk
- 20T. WaddinghamF71' oyuna girdi 71. dk82' gol 82. dk
Teknik direktör: John Mousinho
Millwall · 4-2-3-1
- 15M. CrocombeK
- 4T. CramaD24' sarı kart 24. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 6C. TaylorD
- 5J. CooperD45' sarı kart 45. dk
- 3Zak Norton SturgeD
- 14Jenson MetcalfeO6' gol 6. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 49D. Mazou-SackoO
- 10C. NeghliO
- 25L. CundleO76' oyundan çıktı 76. dk
- 22K. LisbieO68' oyundan çıktı 68. dk
- 13L. DykesF16' kendi kalesine 16. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 45A. DoughtyO76' oyuna girdi 76. dk
- 11R. EsseO68' oyuna girdi 68. dk
- 9M. IvanovićF68' oyuna girdi 68. dk
- 16D. KellyO87' oyuna girdi 87. dk
- 18R. LeonardD75' oyuna girdi 75. dk
- 2J. Osei-TutuD
- 17M. SykesO
- 12E. BaggottD
- 41G. EvansK
Teknik direktör: A. Neil
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Portsmouth son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Millwall için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Portsmouth 2 – Millwall 4; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, Millwall 1-3 Portsmouth.
- Sıralama
- 13. (15 p) – 12. (15 p)
- Form (son 5)
- BGGMB – BMGBB
- H2H (G-B-M)
- 2-0-4 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 12,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,28 – 3,09 – 2,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Portsmouth iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,80 gol yedi; Millwall dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Portsmouth %60, Millwall %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Portsmouth %60, Millwall %60. İlk yarıyı önde kapatma: Portsmouth 2/5, Millwall 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Portsmouth 8,2, Millwall 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,9. Maç başına kart: Portsmouth 1,2, Millwall 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,28, 0 – 3,09, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 12,9; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 00:43 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 14:30 Charlton 1–3 Norwich City
- 14:30 Sheffield United 1–1 Derby County
- 17:00 Blackburn Rovers 2–0 Wrexham
- 17:00 Cardiff City 1–0 Birmingham
- 17:00 Lincoln City 4–1 Burnley
- 17:00 Preston 1–1 West Bromwich
- 17:00 Queens Park Rangers 5–0 Swansea City
- 17:00 Stoke City 0–0 Bristol City
- 17:00 West Ham 2–3 Southampton
- 17:00 Wolverhampton 1–0 Watford
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
