Wimbledon 0-3 Mansfield: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wimbledon 0–3 Mansfield (20 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 12–13, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %53–%47, korner 9–6.
Maç özeti
Wimbledon – Mansfield maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Michael Smith 22', 27', Jonathan Russell 73' (Mansfield). xG: Wimbledon 0,6 – 2,0 Mansfield.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wimbledon: J. Jackson · Mansfield: N. Clough
Maç akışı
Wimbledon üstte · Mansfield altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: Michael Smith (Mansfield)
- 27' gol: Michael Smith (Mansfield)
- 42' sarı kart: Adedeji Oshilaja (Mansfield)
- 45' oyuncu değişikliği: Andy Yiadom ↔ Harry Cornick (Wimbledon)
- 45' oyuncu değişikliği: George Abbott ↔ Rhys Oates (Mansfield)
- 45' oyuncu değişikliği: Callum Maycock ↔ James Tilley (Wimbledon)
- 45+1' sarı kart: Andy Yiadom (Wimbledon)
- 61' oyuncu değişikliği: Nathan Daniel Moriah-Welsh ↔ Kyle Knoyle (Mansfield)
- 69' sarı kart: Ryan Johnson (Wimbledon)
- 73' gol: Jonathan Russell (Mansfield)
- 74' oyuncu değişikliği: Stephen McLaughlin ↔ Frazer Blake-Tracy (Mansfield)
- 74' oyuncu değişikliği: Freddie Simmonds ↔ Ollie Harrison (Wimbledon)
- 81' oyuncu değişikliği: Zack Nelson ↔ Steven Sessegnon (Wimbledon)
- 81' oyuncu değişikliği: Liam Thompson ↔ Regan·Hendry (Mansfield)
- 82' oyuncu değişikliği: Louis Reed ↔ George Maris (Mansfield)
Maç olayları
- WimbledonMansfield
- 82'Louis Reed ↔ George MarisOyuncu değişikliği
- Zack Nelson ↔ Steven SessegnonOyuncu değişikliği81'
- 81'Liam Thompson ↔ Regan·HendryOyuncu değişikliği
- 74'Stephen McLaughlin ↔ Frazer Blake-TracyOyuncu değişikliği
- Freddie Simmonds ↔ Ollie HarrisonOyuncu değişikliği74'
- 73'Gol Jonathan Russell 0–3Asist: Michael Smith
- Ryan JohnsonSarı kart69'
- 61'Nathan Daniel Moriah-Welsh ↔ Kyle KnoyleOyuncu değişikliği
- Andy YiadomSarı kart45+1'
- Andy Yiadom ↔ Harry CornickOyuncu değişikliği45'
- 45'George Abbott ↔ Rhys OatesOyuncu değişikliği
- Callum Maycock ↔ James TilleyOyuncu değişikliği45'
- 42'Adedeji OshilajaSarı kart
- 27'Gol Michael Smith 0–2Asist: Stephen McLaughlin
- 22'Gol Michael Smith 0–1Asist: Stephen McLaughlin
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,69 (9 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %33 2/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %67 4/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %100 6/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %100 6/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wimbledon (13 maç)
Mansfield (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wimbledon (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Mansfield (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Wimbledon
Sarı 20 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,5)
Mansfield
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wimbledon: iç saha, 6 maç · Mansfield: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wimbledon – Mansfield ilk 11'ler
Wimbledon · 5-4-1
- 39J. BursikK
- 17A. YiadomD45' oyundan çıktı 45. dk45+1' sarı kart 45+1. dk
- 15F. SimmondsD74' oyundan çıktı 74. dk
- 6R. JohnsonD69' sarı kart 69. dk
- 3S. SeddonD
- 29A. SasuD
- 8C. MaycockO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Z. NelsonO81' oyundan çıktı 81. dk
- 12A. SmithO
- 21M. HippolyteO
- 9J. StockleyF
- 23H. CornickF45' oyuna girdi 45. dk
- 5O. HarrisonO74' oyuna girdi 74. dk
- 20J. McDonnellK
- 2S. SessegnonD81' oyuna girdi 81. dk
- 7J. TilleyF45' oyuna girdi 45. dk
- 25S. GomaD
- 22R. HoranD
Teknik direktör: J. Jackson
Mansfield · 3-1-4-2
- 1L. RobertsK
- 9J. BoweryD
- 23A. OshilajaD42' sarı kart 42. dk
- 5R. SweeneyD
- 25L. ReedO82' oyundan çıktı 82. dk
- 22N. Moriah-WelshO61' oyundan çıktı 61. dk
- 33G. AbbottO45' oyundan çıktı 45. dk
- 16L. ThompsonO81' oyundan çıktı 81. dk
- 3S. McLaughlinO22' asist 22. dk27' asist 27. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 14M. SmithF22' gol 22. dk27' gol 27. dk73' asist 73. dk
- 13J. RussellF73' gol 73. dk
- 19T. RobertsF
- 18R. OatesF45' oyuna girdi 45. dk
- 10G. MarisO82' oyuna girdi 82. dk
- 2K. KnoyleD61' oyuna girdi 61. dk
- 24R. HendryO81' oyuna girdi 81. dk
- 8L. BoltonD
- 20F. Blake-TracyD74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: N. Clough
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wimbledon için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 2, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Mansfield 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-6).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Wimbledon 1 – Mansfield 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Mansfield 2-2 Wimbledon.
- Sıralama
- 15. (12 p) – 13. (12 p)
- Form (son 5)
- MMBBB – BGMBB
- H2H (G-B-M)
- 1-3-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 3,00 – 3,09 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wimbledon iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,00 gol yedi; Mansfield dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wimbledon %0, Mansfield %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wimbledon %0, Mansfield %50. İlk yarıyı önde kapatma: Wimbledon 1/4, Mansfield 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wimbledon 5,8, Mansfield 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Wimbledon 2,2, Mansfield 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,00, 0 – 3,09, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 21:45 Blackpool 2–0 MK Dons
- 21:45 Bromley 0–4 Leicester City
- 21:45 Burton Albion 0–0 Bradford
- 21:45 Cambridge 2–2 Wycombe
- 21:45 Doncaster 0–2 Stockport
- 21:45 Huddersfield 4–1 Peterborough
- 21:45 Luton Town 2–1 Barnsley
- 21:45 Notts County 2–0 Sheffield Wednesday
- 21:45 Oxford 2–1 Wigan Athletic
- 21:45 Stevenage 3–0 Plymouth
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
