Cambridge 2-2 Wycombe: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cambridge 2–2 Wycombe (20 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 13–9, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %52–%48, korner 12–9.
Maç özeti
Cambridge – Wycombe maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Shayne Lavery 78', Connor Taylor (kendi kalesine) 90+2' (Cambridge); Jayden Wareham 44', 61' (Wycombe). xG: Cambridge 0,9 – 1,3 Wycombe.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cambridge: N. Harris · Wycombe: T. Hounsell
Maç akışı
Cambridge üstte · Wycombe altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 44' gol: Jayden Wareham (Wycombe)
- 51' sarı kart: Jayden Wareham (Wycombe)
- 59' oyuncu değişikliği: Sam Curtis ↔ Louis Appere (Cambridge)
- 59' oyuncu değişikliği: Gassan Ahadme ↔ Shayne Lavery (Cambridge)
- 61' gol: Jayden Wareham (Wycombe)
- 62' oyuncu değişikliği: Aaron Morley ↔ Josh Scowen (Wycombe)
- 66' sarı kart: Daniel Harvie (Wycombe)
- 68' oyuncu değişikliği: George Hoddle ↔ Owen Moxon (Cambridge)
- 68' oyuncu değişikliği: Pelly Ruddock Mpanzu ↔ Raees Bangura-Williams (Cambridge)
- 74' oyuncu değişikliği: Caolan Boyd-Munce ↔ Ewan Henderson (Wycombe)
- 78' gol: Shayne Lavery (Cambridge)
- 84' sarı kart: Raees Bangura-Williams (Cambridge)
- 85' oyuncu değişikliği: Jayden Wareham ↔ Cauley Woodrow (Wycombe)
- 90+2' kendi kalesine gol: Connor Taylor (Cambridge)
- 90+5' sarı kart: Ewan Henderson (Wycombe)
Maç olayları
- CambridgeWycombe
- 90+5'Ewan HendersonSarı kart
- Kendi kalesine gol Connor Taylor 2–2Kendi kalesine90+2'
- 85'Jayden Wareham ↔ Cauley WoodrowOyuncu değişikliği
- Raees Bangura-WilliamsSarı kart84'
- Gol Shayne Lavery 1–2Asist: Ben Knight78'
- 74'Caolan Boyd-Munce ↔ Ewan HendersonOyuncu değişikliği
- George Hoddle ↔ Owen MoxonOyuncu değişikliği68'
- Pelly Ruddock Mpanzu ↔ Raees Bangura-WilliamsOyuncu değişikliği68'
- 66'Daniel HarvieSarı kart
- 62'Aaron Morley ↔ Josh ScowenOyuncu değişikliği
- 61'Gol Jayden Wareham 0–2Asist: Anders Hagelskjaer
- Sam Curtis ↔ Louis AppereOyuncu değişikliği59'
- Gassan Ahadme ↔ Shayne LaveryOyuncu değişikliği59'
- 51'Jayden WarehamSarı kart
- 44'Gol Jayden Wareham 0–1Asist: Fred Onyedinma
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol) | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,5 | 13,6 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,8 |
| 7,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cambridge (14 maç)
Wycombe (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cambridge (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Wycombe (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Cambridge
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Wycombe
Sarı 17 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cambridge: iç saha, 7 maç · Wycombe: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cambridge – Wycombe ilk 11'ler
Cambridge · 4-2-3-1
- 1J. EastwoodK
- 29S. CurtisD59' oyundan çıktı 59. dk
- 15Cathal Séan Heffernan AndrewsD
- 6K. WattsD
- 22Z. BradshawD
- 38G. HoddleO68' oyundan çıktı 68. dk
- 17P. MpanzuO68' oyundan çıktı 68. dk
- 10B. KnightO78' asist 78. dk
- 2L. BennettO
- 11S. KaikaiO
- 14G. YahyaiF59' oyundan çıktı 59. dk
- 8O. MoxonO68' oyuna girdi 68. dk
- 19S. LaveryF59' oyuna girdi 59. dk78' gol 78. dk
- 7Isaac HeathF
- 13G. BreezeK
- 5P. BauerD
- 44Raees Bangura-WilliamsO68' oyuna girdi 68. dk84' sarı kart 84. dk
- 9L. AppéréF59' oyuna girdi 59. dk
Teknik direktör: N. Harris
Wycombe · 4-4-1-1
- 23C. HazardK
- 2J. GrimmerD
- 26C. TaylorD90+2' kendi kalesine 90+2. dk
- 45A. HagelskjærD61' asist 61. dk
- 27S. CookD
- 44F. OnyedinmaO44' asist 44. dk
- 8C. Boyd-MunceO74' oyundan çıktı 74. dk
- 5A. MorleyO62' oyundan çıktı 62. dk
- 3D. HarvieO66' sarı kart 66. dk
- 10L. LeahyO
- 15J. WarehamF44' gol 44. dk51' sarı kart 51. dk61' gol 61. dk+1
- 17D. CaseyD
- 20E. HendersonO74' oyuna girdi 74. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 21Jamie MullinsO
- 4J. ScowenO62' oyuna girdi 62. dk
- 11Silko Amari Otieno ThomasF
- 33J. WildsmithK
- 12C. WoodrowF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: T. Hounsell
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cambridge son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Wycombe son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Cambridge 1, Wycombe 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2025, Cambridge 1-1 Wycombe.
- Sıralama
- 5. (19 p) – 11. (13 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – GMGBG
- H2H (G-B-M)
- 1-4-7 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,25 – 2,87 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cambridge iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,20 gol yedi; Wycombe dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cambridge %60, Wycombe %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cambridge %80, Wycombe %75. İlk yarıyı önde kapatma: Cambridge 1/5, Wycombe 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cambridge 8,0, Wycombe 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Cambridge 1,6, Wycombe 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,25, 0 – 2,87, 2 – 2,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 21:45 Blackpool 2–0 MK Dons
- 21:45 Bromley 0–4 Leicester City
- 21:45 Burton Albion 0–0 Bradford
- 21:45 Doncaster 0–2 Stockport
- 21:45 Huddersfield 4–1 Peterborough
- 21:45 Luton Town 2–1 Barnsley
- 21:45 Notts County 2–0 Sheffield Wednesday
- 21:45 Oxford 2–1 Wigan Athletic
- 21:45 Stevenage 3–0 Plymouth
- 21:45 Wimbledon 0–3 Mansfield
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
