Luton Town 2-1 Barnsley: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Luton Town 2–1 Barnsley (20 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 22–14, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %48–%52, korner 7–4.
Maç özeti
Luton Town – Barnsley maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Mads Juel Andersen 2', Nahki Wells 41' (Luton Town); Makenzie Kirk 58' (Barnsley). xG: Luton Town 2,2 – 1,1 Barnsley.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Luton Town: J. Wilshere · Barnsley: D. Stendel
Maç akışı
Luton Town üstte · Barnsley altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Mads Juel Andersen (Luton Town)
- 41' oyuncu değişikliği: Hakeem Odofin ↔ Isaiah Jones (Luton Town)
- 41' gol: Nahki Wells (Luton Town)
- 45' oyuncu değişikliği: Tyrese Noslin ↔ Jubril Okedina (Barnsley)
- 45' oyuncu değişikliği: Royce Brownlie ↔ Makenzie Kirk (Barnsley)
- 45' oyuncu değişikliği: Connor O'Riordan ↔ Ziyad Larkeche (Barnsley)
- 45+1' sarı kart: Mads Juel Andersen (Luton Town)
- 58' gol: Makenzie Kirk (Barnsley)
- 61' oyuncu değişikliği: Tudor Mendel-Idowu ↔ Jake Richards (Luton Town)
- 74' oyuncu değişikliği: Tobi Adeyemo ↔ A. Richards (Barnsley)
- 75' sarı kart: Jake Richards (Luton Town)
- 79' oyuncu değişikliği: Nahki Wells ↔ Callum Marshall (Luton Town)
- 79' oyuncu değişikliği: Kasey Palmer ↔ E. Lawrence (Luton Town)
- 83' oyuncu değişikliği: Vimal Yoganathan ↔ Jonathan Bland (Barnsley)
- 90' sarı kart: A. Richards (Barnsley)
Maç olayları
- Luton TownBarnsley
- 90'A. RichardsSarı kart
- 83'Vimal Yoganathan ↔ Jonathan BlandOyuncu değişikliği
- Nahki Wells ↔ Callum MarshallOyuncu değişikliği79'
- Kasey Palmer ↔ E. LawrenceOyuncu değişikliği79'
- Jake RichardsSarı kart75'
- 74'Tobi Adeyemo ↔ A. RichardsOyuncu değişikliği
- Tudor Mendel-Idowu ↔ Jake RichardsOyuncu değişikliği61'
- 58'Gol Makenzie Kirk 2–1Asist: Patrick Kelly
- Mads Juel AndersenSarı kart45+1'
- 45'Tyrese Noslin ↔ Jubril OkedinaOyuncu değişikliği
- 45'Royce Brownlie ↔ Makenzie KirkOyuncu değişikliği
- 45'Connor O'Riordan ↔ Ziyad LarkecheOyuncu değişikliği
- Hakeem Odofin ↔ Isaiah JonesOyuncu değişikliği41'
- Gol Nahki Wells 2–0Asist: George Johnston41'
- Gol Mads Juel Andersen 1–0Asist: Jamie Donley2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (27 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (22 gol) | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 12,1 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,3 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Geride | %25 3/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Luton Town (14 maç)
Barnsley (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Luton Town (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Barnsley (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 3 | 6 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Luton Town
Sarı 25 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,8)
Barnsley
Sarı 28 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Luton Town: iç saha, 7 maç · Barnsley: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Luton Town – Barnsley ilk 11'ler
Luton Town · 4-1-4-1
- 1J. SheaK
- 2H. OdoffinD41' oyundan çıktı 41. dk
- 5M. AndersenD2' gol 2. dk45+1' sarı kart 45+1. dk
- 6G. JohnstonD41' asist 41. dk
- 3K. NaismithD
- 8L. WalshO
- 17T. Mendel-IdowuO61' oyundan çıktı 61. dk
- 18J. ClarkO
- 10J. DonleyO2' asist 2. dk
- 45K. PalmerO79' oyundan çıktı 79. dk
- 21N. WellsF41' gol 41. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 11Emilio LawrenceF79' oyuna girdi 79. dk
- 44D. ColeF
- 12J. JohnsonD
- 25I. JonesF41' oyuna girdi 41. dk
- 24Joshua KeeleyK
- 9C. MarshallF79' oyuna girdi 79. dk
- 7J. RichardsO61' oyuna girdi 61. dk75' sarı kart 75. dk
Teknik direktör: J. Wilshere
Barnsley · 4-2-3-1
- 1C. SlickerK
- 11T. NoslinD45' oyundan çıktı 45. dk
- 6C. O'RiordanD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5J. ShepherdD
- 2A. KayD
- 8C. McGeehanO
- 22Patrick KellyO58' asist 58. dk
- 32Royce BrownlieO
- 45Vimal YoganathanO83' oyundan çıktı 83. dk
- 19R. ClearyO
- 7T. AdeyemoF74' oyundan çıktı 74. dk
- 4S. GaleD
- 9M. KirkF45' oyuna girdi 45. dk58' gol 58. dk
- 3Z. LarkecheD45' oyuna girdi 45. dk
- 12J. OkedinaD45' oyuna girdi 45. dk
- 30Jonathan BlandO83' oyuna girdi 83. dk
- 17Amani RichardsF74' oyuna girdi 74. dk90' sarı kart 90. dk
- 25Rogan RavenhillK
Teknik direktör: D. Stendel
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Luton Town 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-5). Son 5 maçta Barnsley 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 7-14). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Luton Town 5 – Barnsley 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Luton Town 2-1 Barnsley.
- Sıralama
- 16. (11 p) – 21. (8 p)
- Form (son 5)
- MGBGM – MMMMB
- H2H (G-B-M)
- 5-2-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 12,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,27 – 4,61 – 5,42
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Luton Town iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Barnsley dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Luton Town %25, Barnsley %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Luton Town %50, Barnsley %50. İlk yarıyı önde kapatma: Luton Town 0/4, Barnsley 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Luton Town 7,8, Barnsley 6,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,1. Maç başına kart: Luton Town 3,0, Barnsley 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,27, 0 – 4,61, 2 – 5,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,88, Üst 1,19. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,27.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 12,1; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 21:45 Blackpool 2–0 MK Dons
- 21:45 Bromley 0–4 Leicester City
- 21:45 Burton Albion 0–0 Bradford
- 21:45 Cambridge 2–2 Wycombe
- 21:45 Doncaster 0–2 Stockport
- 21:45 Huddersfield 4–1 Peterborough
- 21:45 Notts County 2–0 Sheffield Wednesday
- 21:45 Oxford 2–1 Wigan Athletic
- 21:45 Stevenage 3–0 Plymouth
- 21:45 Wimbledon 0–3 Mansfield
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
