Notts County 2-0 Sheffield Wednesday: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Notts County 2–0 Sheffield Wednesday (20 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 19–6, isabetli şut 4–0, topa sahip olma %52–%48, korner 4–0.
Maç özeti
Notts County – Sheffield Wednesday maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: D. Kanu 38' (pen.), Darius Lipsiuc 81' (Notts County). xG: Notts County 2,4 – 0,3 Sheffield Wednesday.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Notts County: M. Paterson · Sheffield Wednesday: H. Pedersen
Maç akışı
Notts County üstte · Sheffield Wednesday altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' oyuncu değişikliği: Di'Shon Bernard ↔ Gabriel·Otegbayo (Sheffield Wednesday)
- 15' sarı kart: Callum Slattery (Sheffield Wednesday)
- 34' sarı kart: Luka Smyth (Notts County)
- 38' gol: D. Kanu (Notts County)
- 45' oyuncu değişikliği: Callum Slattery ↔ Ali Al-Hamadi (Sheffield Wednesday)
- 45+2' sarı kart: Conor·Grant (Notts County)
- 50' kırmızı kart: Jamal Lowe (Sheffield Wednesday)
- 56' oyuncu değişikliği: Barry Bannan ↔ Billy Mitchell (Sheffield Wednesday)
- 56' oyuncu değişikliği: Reece James ↔ Max Lowe (Sheffield Wednesday)
- 63' oyuncu değişikliği: Luka Smyth ↔ lee ndlovu (Notts County)
- 63' oyuncu değişikliği: Nicholas Tsaroulla ↔ Callum Roberts (Notts County)
- 71' oyuncu değişikliği: Conor·Grant ↔ Darius Lipsiuc (Notts County)
- 71' oyuncu değişikliği: Scott Robertson ↔ Max Sanders (Notts County)
- 78' oyuncu değişikliği: Gabriel·Otegbayo ↔ Kieran Morrison (Sheffield Wednesday)
- 80' oyuncu değişikliği: D. Kanu ↔ Jack Evans (Notts County)
- 81' gol: Darius Lipsiuc (Notts County)
- 89' sarı kart: Jaden Heskey (Sheffield Wednesday)
Maç olayları
- Notts CountySheffield Wednesday
- 89'Jaden HeskeySarı kart
- Gol Darius Lipsiuc 2–0Asist: Rory Finneran81'
- D. Kanu ↔ Jack EvansOyuncu değişikliği80'
- 78'Gabriel·Otegbayo ↔ Kieran MorrisonOyuncu değişikliği
- Conor·Grant ↔ Darius LipsiucOyuncu değişikliği71'
- Scott Robertson ↔ Max SandersOyuncu değişikliği71'
- Luka Smyth ↔ lee ndlovuOyuncu değişikliği63'
- Nicholas Tsaroulla ↔ Callum RobertsOyuncu değişikliği63'
- 56'Barry Bannan ↔ Billy MitchellOyuncu değişikliği
- 56'Reece James ↔ Max LoweOyuncu değişikliği
- 50'Jamal LoweKırmızı kart
- Conor·GrantSarı kart45+2'
- 45'Callum Slattery ↔ Ali Al-HamadiOyuncu değişikliği
- Penaltı golü D. Kanu 1–0Penaltı38'
- Luka SmythSarı kart34'
- 15'Callum SlatterySarı kart
- 14'Di'Shon Bernard ↔ Gabriel·OtegbayoOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,2 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 6,2 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,8 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %15 2/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Notts County (12 maç)
Sheffield Wednesday (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Notts County (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Sheffield Wednesday (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Notts County
Sarı 33 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Sheffield Wednesday
Sarı 27 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Notts County: iç saha, 6 maç · Sheffield Wednesday: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Notts County – Sheffield Wednesday ilk 11'ler
Notts County · 3-4-2-1
- 1J. GibbonsK
- 12L. NessD
- 3R. McDonaldD
- 4J. BedeauD
- 25N. TsaroullaO63' oyundan çıktı 63. dk
- 27R. FinneranO81' asist 81. dk
- 20S. RobertsonO71' oyundan çıktı 71. dk
- 26I. Samuels-SmithO
- 19L. SmythO34' sarı kart 34. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 11C. GrantO45+2' sarı kart 45+2. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 9D. KanuF38' gol 38. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 6M. SandersO71' oyuna girdi 71. dk
- 15J. EvansO80' oyuna girdi 80. dk
- 2J. GibbonsD
- 14D. LipsiucO71' oyuna girdi 71. dk81' gol 81. dk
- 10R. Longelo-MbuleO
- 39L. NdlovuF63' oyuna girdi 63. dk
- 7C. RobertsF63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: M. Paterson
Sheffield Wednesday · 4-2-3-1
- 13A. Maynard-BrewerK
- 7Y. ValeryD
- 5D. BernardD14' oyundan çıktı 14. dk
- 6L. CooperD
- 33R. JamesD56' oyundan çıktı 56. dk
- 10B. BannanO56' oyundan çıktı 56. dk
- 18Jaden HeskeyO89' sarı kart 89. dk
- 8C. SlatteryO15' sarı kart 15. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 50D. Keillor-DunnO
- 24H. GrayO
- 9J. LoweF50' kırmızı kart 50. dk
- 12Ali Al HamadiF45' oyuna girdi 45. dk
- 16B. MitchellO56' oyuna girdi 56. dk
- 20K. MorrisonO78' oyuna girdi 78. dk
- 22G. OtegbayoD14' oyuna girdi 14. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 3M. LoweD56' oyuna girdi 56. dk
- 2L. PalmerD
- 27C. TruemanK
Teknik direktör: H. Pedersen
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Notts County son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi. Sheffield Wednesday için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 11, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Gol istatistikleri
Notts County iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Sheffield Wednesday dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Notts County %75, Sheffield Wednesday %100. İlk yarıyı önde kapatma: Notts County 0/4, Sheffield Wednesday 2/4.
- Sıralama
- 23. (7 p) – 6. (18 p)
- Form (son 5)
- MGMGM – GBGGB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 3,03 – 3,11 – 1,87
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Notts County 5,0, Sheffield Wednesday 7,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Notts County 3,2, Sheffield Wednesday 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,03, 0 – 3,11, 2 – 1,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %88; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 21:45 Blackpool 2–0 MK Dons
- 21:45 Bromley 0–4 Leicester City
- 21:45 Burton Albion 0–0 Bradford
- 21:45 Cambridge 2–2 Wycombe
- 21:45 Doncaster 0–2 Stockport
- 21:45 Huddersfield 4–1 Peterborough
- 21:45 Luton Town 2–1 Barnsley
- 21:45 Oxford 2–1 Wigan Athletic
- 21:45 Stevenage 3–0 Plymouth
- 21:45 Wimbledon 0–3 Mansfield
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
