Wigan Athletic 1-0 Reading: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wigan Athletic 1–0 Reading (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–17, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %55–%45, korner 5–5.
Maç özeti
Wigan Athletic – Reading maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Scott Hogan 71' (Wigan Athletic). xG: Wigan Athletic 1,2 – 2,0 Reading.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wigan Athletic: G. Caldwell · Reading: L. Richardson
Maç akışı
Wigan Athletic üstte · Reading altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' sarı kart: Andy Rinomhota (Reading)
- 52' sarı kart: Charlie Gray (Wigan Athletic)
- 67' oyuncu değişikliği: Reggie Walsh ↔ Christian Saydee (Wigan Athletic)
- 71' gol: Scott Hogan (Wigan Athletic)
- 74' sarı kart: James Carragher (Wigan Athletic)
- 74' sarı kart: Haydon Roberts (Reading)
- 77' oyuncu değişikliği: Jamie Reid ↔ Jacob Brown (Reading)
- 77' oyuncu değişikliği: Andy Rinomhota ↔ Charlie Savage (Reading)
- 78' oyuncu değişikliği: Scott Hogan ↔ Sonny Tufail Perkins (Wigan Athletic)
- 78' oyuncu değişikliği: Bradley Burrowes ↔ Jon Mellish (Wigan Athletic)
- 82' oyuncu değişikliği: Haydon Roberts ↔ Randell Williams (Reading)
- 85' oyuncu değişikliği: Connor Barrett ↔ Fraser Murray (Wigan Athletic)
Maç olayları
- Wigan AthleticReading
- Connor Barrett ↔ Fraser MurrayOyuncu değişikliği85'
- 82'Haydon Roberts ↔ Randell WilliamsOyuncu değişikliği
- Scott Hogan ↔ Sonny Tufail PerkinsOyuncu değişikliği78'
- Bradley Burrowes ↔ Jon MellishOyuncu değişikliği78'
- 77'Jamie Reid ↔ Jacob BrownOyuncu değişikliği
- 77'Andy Rinomhota ↔ Charlie SavageOyuncu değişikliği
- James CarragherSarı kart74'
- 74'Haydon RobertsSarı kart
- Gol Scott Hogan 1–071'
- Reggie Walsh ↔ Christian SaydeeOyuncu değişikliği67'
- Charlie GraySarı kart52'
- 23'Andy RinomhotaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,79 (11 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol) | 1,14 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Geride | %14 2/14 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wigan Athletic (14 maç)
Reading (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wigan Athletic (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Reading (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 6 | 0 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Wigan Athletic
Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
Reading
Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wigan Athletic: iç saha, 7 maç · Reading: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wigan Athletic – Reading ilk 11'ler
Wigan Athletic · 3-4-2-1
- 41J. WhitworthK
- 4J. Chilokoa-MullenD
- 23J. CarragherD74' sarı kart 74. dk
- 5F. BurnsD
- 2C. BarrettO85' oyundan çıktı 85. dk
- 18Charlie GrayO52' sarı kart 52. dk
- 6J. WeirO
- 16Archie HarrisO
- 10R. WalshO67' oyundan çıktı 67. dk
- 27B. BurrowsO78' oyundan çıktı 78. dk
- 25S. HoganF71' gol 71. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 21K'Marni MillerD
- 7F. MurrayO85' oyuna girdi 85. dk
- 38C. SaydeeF67' oyuna girdi 67. dk
- 9S. PerkinsF78' oyuna girdi 78. dk
- 19C. SzeF
- 1J. WalshK
- 22J. MellishD78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: G. Caldwell
Reading · 4-1-3-2
- 1Joel PereiraK
- 2U. Godwin-MalifeD
- 15P. O'ConnorD
- 3J. DorsettD
- 5H. RobertsD74' sarı kart 74. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 4A. RinomhotaO23' sarı kart 23. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 19Kyreece LisbieO
- 10L. WingO
- 32P. LaneO
- 28J. StokesF
- 9J. ReidF77' oyundan çıktı 77. dk
- 18J. BrownF77' oyuna girdi 77. dk
- 6L. FraserO
- 20J. KnightD
- 11D. KyerewaaO
- 8C. SavageO77' oyuna girdi 77. dk
- 25J. StevensK
- 14R. WilliamsO82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: L. Richardson
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wigan Athletic için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Reading 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-6).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Wigan Athletic 2 – Reading 10; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Mart 2026, Reading 3-0 Wigan Athletic.
- Sıralama
- 24. (4 p) – 6. (15 p)
- Form (son 5)
- MGMBM – MGBBG
- H2H (G-B-M)
- 2-2-10 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 3,39 – 3,37 – 1,69
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wigan Athletic iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Reading dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wigan Athletic %50, Reading %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wigan Athletic %25, Reading %75. İlk yarıyı önde kapatma: Wigan Athletic 1/4, Reading 2/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Wigan Athletic 4,8, Reading 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Wigan Athletic 2,8, Reading 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,39, 0 – 3,37, 2 – 1,69. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 MK Dons 2–1 Luton Town
- 14:30 Peterborough 2–2 Burton Albion
- 17:00 Barnsley 1–2 Cambridge
- 17:00 Bradford 2–0 Stevenage
- 17:00 Leicester City 2–1 Doncaster
- 17:00 Leyton Orient 2–0 Blackpool
- 17:00 Plymouth 0–2 Huddersfield
- 17:00 Sheffield Wednesday 5–0 Wimbledon
- 17:00 Stockport 1–0 Bromley
- 17:00 Wycombe 2–0 Notts County
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
