Plymouth 0-2 Huddersfield: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Plymouth 0–2 Huddersfield (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–19, isabetli şut 1–7, topa sahip olma %58–%42, korner 2–8.
Maç özeti
Plymouth – Huddersfield maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Derensili Sanches Fernandes 6', Bojan Radulovic 55' (Huddersfield). xG: Plymouth 0,8 – 3,0 Huddersfield.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Plymouth: Tom Cleverley · Huddersfield: Martin Drury
Maç akışı
Plymouth üstte · Huddersfield altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Derensili Sanches Fernandes (Huddersfield)
- 45' oyuncu değişikliği: Jack Mackenzie ↔ Matthew Sorinola (Plymouth)
- 55' gol: Bojan Radulovic (Huddersfield)
- 62' oyuncu değişikliği: Bradley Ibrahim ↔ Tyreeq Bakinson (Plymouth)
- 62' oyuncu değişikliği: Ronan Curtis ↔ Xavier Amaechi (Plymouth)
- 63' oyuncu değişikliği: Aribim Pepple ↔ Oliver Irow (Plymouth)
- 75' oyuncu değişikliği: Bojan Radulovic ↔ Ashley Fletcher (Huddersfield)
- 81' oyuncu değişikliği: Joe Taylor ↔ Marcus Harness (Huddersfield)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Caleb Watts ↔ Jared Rendle (Plymouth)
Maç olayları
- PlymouthHuddersfield
- Caleb Watts ↔ Jared RendleOyuncu değişikliği90+1'
- 81'Joe Taylor ↔ Marcus HarnessOyuncu değişikliği
- 75'Bojan Radulovic ↔ Ashley FletcherOyuncu değişikliği
- Aribim Pepple ↔ Oliver IrowOyuncu değişikliği63'
- Bradley Ibrahim ↔ Tyreeq BakinsonOyuncu değişikliği62'
- Ronan Curtis ↔ Xavier AmaechiOyuncu değişikliği62'
- 55'Gol Bojan Radulovic 0–2Asist: Bali Mumba
- Jack Mackenzie ↔ Matthew SorinolaOyuncu değişikliği45'
- 6'Gol Derensili Sanches Fernandes 0–1Asist: Joe Taylor
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %7 1/14 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (28 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (12 gol) | 0,71 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %7 1/14 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Plymouth (14 maç)
Huddersfield (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Plymouth (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Huddersfield (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Kartlar
Plymouth
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Huddersfield
Sarı 22 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Plymouth: iç saha, 7 maç · Huddersfield: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Plymouth – Huddersfield ilk 11'ler
Plymouth · 4-4-2
- 1M. MahoneyK
- 45W. HardingD
- 15A. MitchellD
- 22A. HartridgeD
- 3Jack MackenzieD
- 11R. CurtisO62' oyundan çıktı 62. dk
- 23B. IbrahimO62' oyundan çıktı 62. dk
- 7H. WhiteO
- 17C. WattsO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 9W. EvansF
- 27A. PeppleF63' oyundan çıktı 63. dk
- 10X. AmaechiF62' oyuna girdi 62. dk
- 19T. BakinsonO62' oyuna girdi 62. dk
- 14O. IrowF63' oyuna girdi 63. dk
- 5Julio PleguezueloD
- 42Jared RendleF
- 29M. SorinolaD45' oyuna girdi 45. dk
- 21James StorerK
Teknik direktör: Tom Cleverley
Huddersfield · 3-4-2-1
- 1M. YoungK
- 5J. LowD
- 15I. BowatD
- 23S. RoughanD
- 22I. BronkhorstO
- 8A. CollinsO
- 20C. HumphreysO
- 19B. MumbaO55' asist 55. dk
- 30D. Sanches FernandesO6' gol 6. dk
- 9J. TaylorO6' asist 6. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 25B. RadulovićF55' gol 55. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 10M. HarnessF81' oyuna girdi 81. dk
- 7L. GoochD
- 11A. FletcherF75' oyuna girdi 75. dk
- 14E. BrierleyO
- 31J. AlnwickK
- 2L. SørensenD
- 34S. TovideF
Teknik direktör: Martin Drury
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Plymouth için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 5. Huddersfield için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 11, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Plymouth 3, Huddersfield 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,80 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Plymouth 3-1 Huddersfield.
- Sıralama
- 1. (19 p) – 4. (16 p)
- Form (son 5)
- GBGMG – BGGMB
- H2H (G-B-M)
- 3-1-1 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,29 – 3,18 – 2,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Plymouth iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,00 gol yedi; Huddersfield dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Plymouth %60, Huddersfield %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Plymouth %40, Huddersfield %80. İlk yarıyı önde kapatma: Plymouth 2/5, Huddersfield 2/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Plymouth 4,8, Huddersfield 7,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Plymouth 1,8, Huddersfield 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 3,18, 2 – 2,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,15.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 MK Dons 2–1 Luton Town
- 14:30 Peterborough 2–2 Burton Albion
- 17:00 Barnsley 1–2 Cambridge
- 17:00 Bradford 2–0 Stevenage
- 17:00 Leicester City 2–1 Doncaster
- 17:00 Leyton Orient 2–0 Blackpool
- 17:00 Sheffield Wednesday 5–0 Wimbledon
- 17:00 Stockport 1–0 Bromley
- 17:00 Wigan Athletic 1–0 Reading
- 17:00 Wycombe 2–0 Notts County
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
