Stockport 1-0 Bromley: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Stockport 1–0 Bromley (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 18–4, isabetli şut 6–0, topa sahip olma %75–%25, korner 7–3.
Maç özeti
Stockport – Bromley maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Kyle Wootton 19' (Stockport). xG: Stockport 1,5 – 0,3 Bromley.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Stockport: J. McNulty · Bromley: A. Woodman
Maç akışı
Stockport üstte · Bromley altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: Kyle Wootton (Stockport)
- 27' sarı kart: Oliver Norwood (Stockport)
- 50' sarı kart: Kamil Amadu Conteh (Bromley)
- 66' oyuncu değişikliği: Ben Osborn ↔ Josh Cogley (Stockport)
- 67' oyuncu değişikliği: Jason Adigun ↔ Harry Wood (Stockport)
- 67' oyuncu değişikliği: Jodi Jones ↔ corey whitely (Bromley)
- 68' oyuncu değişikliği: John Joshua Mckiernan ↔ Mikel Miller (Bromley)
- 73' oyuncu değişikliği: Ryan Glover ↔ Ethan Ennis (Stockport)
- 73' oyuncu değişikliği: Lewis Bate ↔ Lewis Fiorini (Stockport)
- 76' oyuncu değişikliği: Victor Adeboyejo ↔ Michael Cheek (Bromley)
- 76' sarı kart: Grant Smith (Bromley)
- 76' oyuncu değişikliği: Kamil Amadu Conteh ↔ William Hondermarck (Bromley)
- 82' oyuncu değişikliği: Jack Diamond ↔ Mikael Mandron (Stockport)
Maç olayları
- StockportBromley
- Jack Diamond ↔ Mikael MandronOyuncu değişikliği82'
- 76'Victor Adeboyejo ↔ Michael CheekOyuncu değişikliği
- 76'Grant SmithSarı kart
- 76'Kamil Amadu Conteh ↔ William HondermarckOyuncu değişikliği
- Ryan Glover ↔ Ethan EnnisOyuncu değişikliği73'
- Lewis Bate ↔ Lewis FioriniOyuncu değişikliği73'
- 68'John Joshua Mckiernan ↔ Mikel MillerOyuncu değişikliği
- Jason Adigun ↔ Harry WoodOyuncu değişikliği67'
- 67'Jodi Jones ↔ corey whitelyOyuncu değişikliği
- Ben Osborn ↔ Josh CogleyOyuncu değişikliği66'
- 50'Kamil Amadu ContehSarı kart
- Oliver NorwoodSarı kart27'
- Gol Kyle Wootton 1–0Asist: Jack Diamond19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,86 (26 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (14 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,54 (33 gol) | 2,71 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 12,4 |
| 7,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Geride | %46 6/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Stockport (14 maç)
Bromley (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Stockport (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 6 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Bromley (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Stockport
Sarı 15 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Bromley
Sarı 28 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Stockport: iç saha, 7 maç · Bromley: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Stockport – Bromley ilk 11'ler
Stockport · 3-4-3
- 1Oliver WhatmuffK
- 25M. JobeD
- 6E. O'ConnellD
- 5E. PyeD
- 15R. GloverO73' oyundan çıktı 73. dk
- 4L. BateO73' oyundan çıktı 73. dk
- 10O. NorwoodO27' sarı kart 27. dk
- 23B. OsbornO66' oyundan çıktı 66. dk
- 7J. DiamondF19' asist 19. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 19K. WoottonF19' gol 19. dk
- 20J. AdigunF67' oyundan çıktı 67. dk
- 9B. AndréssonF
- 2J. Dacres-CogleyD66' oyuna girdi 66. dk
- 30Ethan EnnisF73' oyuna girdi 73. dk
- 18L. FioriniO73' oyuna girdi 73. dk
- 22M. MandronF82' oyuna girdi 82. dk
- 29Adama SidibehF
- 16H. WoodO67' oyuna girdi 67. dk
Teknik direktör: J. McNulty
Bromley · 4-1-4-1
- 1G. SmithK76' sarı kart 76. dk
- 12Marcus Lemar IfillD
- 5O. SowunmiD
- 45A. JacksonD
- 17J. MendyD
- 6G. SavilleO
- 10J. JonesO67' oyundan çıktı 67. dk
- 22K. ContehO50' sarı kart 50. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 28J. McKiernanO68' oyundan çıktı 68. dk
- 11M. PinnockO
- 20V. AdeboyejoF76' oyundan çıktı 76. dk
- 9M. CheekF76' oyuna girdi 76. dk
- 21Kamari Antonio GrantD
- 16W. HondermarckO76' oyuna girdi 76. dk
- 14N. KabambaF
- 31O. MasonK
- 19M. MillerF68' oyuna girdi 68. dk
- 18C. WhitelyO67' oyuna girdi 67. dk
Teknik direktör: A. Woodman
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Stockport son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Bromley son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Stockport 3 – Bromley 0; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Şubat 2022, Bromley 1-3 Stockport.
- Sıralama
- 3. (16 p) – 21. (8 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – MMMGB
- H2H (G-B-M)
- 3-3-0 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- Korner ort. (maç)
- 12,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,12 – 5,77 – 8,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Stockport iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,60 gol yedi; Bromley dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stockport %80, Bromley %75. İlk yarıyı önde kapatma: Stockport 1/5, Bromley 0/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Stockport 9,0, Bromley 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,3. Maç başına kart: Stockport 1,2, Bromley 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 5,77, 2 – 8,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,81, Üst 1,21. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 12,3; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 MK Dons 2–1 Luton Town
- 14:30 Peterborough 2–2 Burton Albion
- 17:00 Barnsley 1–2 Cambridge
- 17:00 Bradford 2–0 Stevenage
- 17:00 Leicester City 2–1 Doncaster
- 17:00 Leyton Orient 2–0 Blackpool
- 17:00 Plymouth 0–2 Huddersfield
- 17:00 Sheffield Wednesday 5–0 Wimbledon
- 17:00 Wigan Athletic 1–0 Reading
- 17:00 Wycombe 2–0 Notts County
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
