Almanya · Regionalliga - Nord

Werder Bremen II 0-1 Bremer SV: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–1

Werder Bremen II 0–1 Bremer SV (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Werder Bremen II – Bremer SV maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: B. Redecker 13' (Bremer SV).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Werder Bremen II üstte · Bremer SV altta

01530İY607590 13' gol: B. Redecker (Bremer SV)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: B. Redecker (Bremer SV)

Maç olayları

  1. Werder Bremen IIBremer SV
  2. 13'Gol B. Redecker 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Werder Bremen II

11. sıra · 18 puan

BMGMG

Deplasman

Bremer SV

15. sıra · 15 puan

MMMGB

Werder Bremen II iç sahada (10 maç) · Bremer SV deplasmanda (7 maç), bu sezon

0,60 Gol atma maç başı 0,86
1,80 Gol yeme maç başı 1,00
%10 Gol yememe maçların %57
%40 KG Var maçların %29
%40 2.5 Üst maçların %29

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 7 maç (2022'den beri)

4 Werder Bremen II1 berabere2 Bremer SV

  • Werder Bremen II iç sahada 10 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
  • Bremer SV deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Werder Bremen II, iç saha maçlarında 10 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%10).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
Galibiyet%29 5/17%10 1/10
Beraberlik%18 3/17%20 2/10
Mağlubiyet%53 9/17%70 7/10
Bremer SV
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%25 4/16%43 3/7
Beraberlik%19 3/16%14 1/7
Mağlubiyet%56 9/16%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
Attığı gol / maç1,59 (27 gol)0,60 (6 gol)
Yediği gol / maç1,88 (32 gol)1,80 (18 gol)
Bremer SV
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,88 (14 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,69 (27 gol)1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
KG Var%59 10/17%40 4/10
1,5 Üst%76 13/17%70 7/10
2,5 Üst%59 10/17%40 4/10
3,5 Üst%41 7/17%20 2/10
Gol yememe%12 2/17%10 1/10
Bremer SV
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%31 5/16%29 2/7
1,5 Üst%69 11/16%57 4/7
2,5 Üst%56 9/16%29 2/7
3,5 Üst%31 5/16%14 1/7
Gol yememe%31 5/16%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
Önde%24 4/17%10 1/10
Berabere%29 5/17%40 4/10
Geride%47 8/17%50 5/10
Bremer SV
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%25 4/16%29 2/7
Berabere%38 6/16%43 3/7
Geride%38 6/16%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Werder Bremen II (17 maç)

1/121/X11/21X/12X/X1X/222/112/X12/26

Bremer SV (16 maç)

1/131/X11/20X/11X/X2X/232/102/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Werder Bremen II (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 4 3
31-45 5 7
46-60 2 4
61-75 3 9
76-90 8 2

Bremer SV (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 1 3
31-45 2 3
46-60 4 2
61-75 1 6
76-90 2 12

Kartlar

Werder Bremen II

Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Bremer SV

Sarı 2 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 145 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Werder Bremen II

11. sıra · 18 puan · 17 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMG

  1. 31.10 VfB Lübeck 2–5 Werder Bremen II G
  2. 28.10 Werder Bremen II 1–4 Hamburger SV II M
  3. 24.10 Werder Bremen II 3–2 Kickers Emden G
  4. 17.10 SSV Jeddeloh 3–2 Werder Bremen II M
  5. 09.10 Werder Bremen II 0–0 Atlas Delmenhorst B
Deplasman

Bremer SV

15. sıra · 15 puan · 16 maç · averaj -13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGB

  1. 01.11 SSV Jeddeloh 0–0 Bremer SV B
  2. 25.10 Bremer SV 4–1 Hamburger SV II G
  3. 16.10 Atlas Delmenhorst 2–0 Bremer SV M
  4. 11.10 Bremer SV 0–3 SV Drochtersen/Assel M
  5. 27.09 Bremer SV 0–3 Weiche Flensburg M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Werder Bremen II ile Bremer SV, Regionalliga - Nord (Almanya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Werder Bremen II 11., Bremer SV 18.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Werder Bremen II son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Bremer SV son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı.

Sıralama
11. (18 p) – 18. (12 p)
Form (son 5)
GMGMB – BGMMM
H2H (G-B-M)
4-1-2 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%44 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%44 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,56 – 3,79 – 3,43
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Werder Bremen II 4, Bremer SV 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Werder Bremen II 1-2 Bremer SV.

Gol istatistikleri

Werder Bremen II iç saha 9 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,89 gol yedi; Bremer SV dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %44, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Werder Bremen II %44, Bremer SV %33. İlk yarıyı önde kapatma: Werder Bremen II 1/9, Bremer SV 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,79, 2 – 3,43. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,26.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %39; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - Nord puan durumu · Regionalliga: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Hannover 96 II 171133 4127 +1436 GGGMG
2Weiche Flensburg 171124 4621 +2535 GGMBM
3VfB Oldenburg 161123 4320 +2335 GGGBG
4SV Drochtersen/Assel 161024 4923 +2632 GGMGB
5Phönix Lübeck 15942 4114 +2731 MGBBG
6Schöningen 16835 2528 -327 MMMMG
7Atlas Delmenhorst 16565 2326 -321 BGBBM
8Kickers Emden 17566 3843 -521 MBMBB
9VfB Lübeck 16475 2329 -619 BGGMB
10Hamburger SV II 16619 2835 -719 GMMGG
11Werder Bremen II 17539 2732 -518 MGMGM
12HSC Hannover 16466 2433 -918 GGBMB
13Eimsbütteler TV 16457 2337 -1417 BMBBB
14Todesfelde 17449 2750 -2316 MBMGB
15Bremer SV 16439 1427 -1315 MMGBG
16SSV Jeddeloh 16439 2337 -1415 MMGBB
17St. Pauli II 164210 2831 -314 MMGBM
18Eintracht Norderstedt 14347 2939 -1013 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hannover 96 II 9711 2415 +922
2VfB Oldenburg 8701 2612 +1421
3Weiche Flensburg 8611 239 +1419
4SV Drochtersen/Assel 8602 3110 +2118
5Schöningen 8422 1313 014
6Phönix Lübeck 5410 213 +1813
7VfB Lübeck 10343 1718 -113
8Kickers Emden 8332 1912 +712
9Atlas Delmenhorst 8332 1513 +212
10St. Pauli II 8323 1611 +511
11SSV Jeddeloh 9324 1415 -111
12Todesfelde 7313 1619 -310
13HSC Hannover 8233 1219 -79
14Eimsbütteler TV 8224 1014 -48
15Eintracht Norderstedt 6132 1517 -26
16Bremer SV 9126 820 -125
17Werder Bremen II 10127 618 -125
18Hamburger SV II 8116 820 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Phönix Lübeck 10532 2011 +918
2Weiche Flensburg 9513 2312 +1116
3Hamburger SV II 8503 2015 +515
4VfB Oldenburg 8422 178 +914
5SV Drochtersen/Assel 8422 1813 +514
6Hannover 96 II 8422 1712 +514
7Werder Bremen II 7412 2114 +713
8Schöningen 8413 1215 -313
9Bremer SV 7313 67 -110
10HSC Hannover 8233 1214 -29
11Atlas Delmenhorst 8233 813 -59
12Eimsbütteler TV 8233 1323 -109
13Kickers Emden 9234 1931 -129
14Eintracht Norderstedt 8215 1422 -87
15VfB Lübeck 6132 611 -56
16Todesfelde 10136 1131 -206
17SSV Jeddeloh 7115 922 -134
18St. Pauli II 8107 1220 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Werder Bremen II1,56
X · Beraberlik3,79
2 · Bremer SV3,43

Karşılıklı gol

Var1,32
Yok2,26
Tüm marketler (13)

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,4403,5721,78

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,51Üst1,87

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,96Yok1,16

1. Yarı Sonucu

12,0102,3123,77

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,16

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,50Üst1,89

Alt/Üst 3.5

Alt1,50Üst1,89

2. Yarı Sonucu

11,8702,7123,43

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,06Üst1,41

Çifte Şans

1 ve 01,121 ve 21,090 ve 21,73

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,091 ve 21,300 ve 21,41

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,10Üst1,39

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

Aynı gün Regionalliga - Nord'da oynanan diğer maçlar