Lubeck 2-5 Werder Bremen II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lubeck 2–5 Werder Bremen II (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–3.
Maç özeti
Lubeck – Werder Bremen II maçı 2-5 sona erdi; ilk yarı 1-3 tamamlandı. Goller: W. Pakia 18', M. Thiel 74' (Lubeck); P. Mbock 12', D. Soylu 28' (pen.), 32', 77', J. Wiehe 62' (Werder Bremen II).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Lubeck üstte · Werder Bremen II altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: P. Mbock (Werder Bremen II)
- 18' gol: W. Pakia (Lubeck)
- 28' gol: D. Soylu (Werder Bremen II)
- 32' gol: D. Soylu (Werder Bremen II)
- 62' gol: J. Wiehe (Werder Bremen II)
- 74' gol: M. Thiel (Lubeck)
- 77' gol: D. Soylu (Werder Bremen II)
Maç olayları
- LubeckWerder Bremen II
- 77'Gol D. Soylu 2–5
- Gol M. Thiel 2–474'
- 62'Gol J. Wiehe 1–4
- 32'Gol D. Soylu 1–3
- 28'Penaltı golü D. Soylu 1–2Penaltı
- Gol W. Pakia 1–118'
- 12'Gol P. Mbock 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 4/16 | %30 3/10 |
| Beraberlik | %44 7/16 | %40 4/10 |
| Mağlubiyet | %31 5/16 | %30 3/10 |
| Toplam (17) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 5/17 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %18 3/17 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %53 9/17 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (23 gol) | 1,70 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,81 (29 gol) | 1,80 (18 gol) |
| Toplam (17) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (27 gol) | 3,00 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,88 (32 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| KG Var | %81 13/16 | %90 9/10 |
| 1,5 Üst | %94 15/16 | %90 9/10 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %60 6/10 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %50 5/10 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %10 1/10 |
| Toplam (17) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 10/17 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %76 13/17 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %59 10/17 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %41 7/17 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %12 2/17 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 4/16 | %20 2/10 |
| Berabere | %38 6/16 | %40 4/10 |
| Geride | %38 6/16 | %40 4/10 |
| Toplam (17) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 4/17 | %43 3/7 |
| Berabere | %29 5/17 | %14 1/7 |
| Geride | %47 8/17 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lubeck (16 maç)
Werder Bremen II (17 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lubeck (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 5 | 9 |
Werder Bremen II (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 5 | 7 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 9 |
| 76-90 | 8 | 2 |
Kartlar
Lubeck
Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Werder Bremen II
Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 145 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Lubeck 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Werder Bremen II son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Lubeck 2, Werder Bremen II 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Lubeck 1-1 Werder Bremen II.
- Sıralama
- 9. (18 p) – 12. (15 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – MGMBM
- H2H (G-B-M)
- 2-2-3 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %89 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 1,80 – 3,29 – 3,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lubeck iç saha 9 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,44 gol yedi; Werder Bremen II dış saha 6 maçta 2,67 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lubeck %56, Werder Bremen II %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lubeck %89, Werder Bremen II %83. İlk yarıyı önde kapatma: Lubeck 2/9, Werder Bremen II 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 3,29, 2 – 3,07. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,29.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %86; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Regionalliga - Nord puan durumu · Regionalliga: North
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hannover 96 II | 17 | +14 | 36 |
| 2 | Weiche Flensburg | 17 | +25 | 35 |
| 3 | VfB Oldenburg | 16 | +23 | 35 |
| 4 | SV Drochtersen/Assel | 16 | +26 | 32 |
| 5 | Phönix Lübeck | 15 | +27 | 31 |
| 6 | Schöningen | 16 | -3 | 27 |
| 7 | Atlas Delmenhorst | 16 | -3 | 21 |
| 8 | Kickers Emden | 17 | -5 | 21 |
| 9 | VfB Lübeck | 16 | -6 | 19 |
| 10 | Hamburger SV II | 16 | -7 | 19 |
| 11 | Werder Bremen II | 17 | -5 | 18 |
| 12 | HSC Hannover | 16 | -9 | 18 |
| 13 | Eimsbütteler TV | 16 | -14 | 17 |
| 14 | Todesfelde | 17 | -23 | 16 |
| 15 | Bremer SV | 16 | -13 | 15 |
| 16 | SSV Jeddeloh | 16 | -14 | 15 |
| 17 | St. Pauli II | 16 | -3 | 14 |
| 18 | Eintracht Norderstedt | 14 | -10 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hannover 96 II | 9 | +9 | 22 |
| 2 | VfB Oldenburg | 8 | +14 | 21 |
| 3 | Weiche Flensburg | 8 | +14 | 19 |
| 4 | SV Drochtersen/Assel | 8 | +21 | 18 |
| 5 | Schöningen | 8 | 0 | 14 |
| 6 | Phönix Lübeck | 5 | +18 | 13 |
| 7 | VfB Lübeck | 10 | -1 | 13 |
| 8 | Kickers Emden | 8 | +7 | 12 |
| 9 | Atlas Delmenhorst | 8 | +2 | 12 |
| 10 | St. Pauli II | 8 | +5 | 11 |
| 11 | SSV Jeddeloh | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Todesfelde | 7 | -3 | 10 |
| 13 | HSC Hannover | 8 | -7 | 9 |
| 14 | Eimsbütteler TV | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Eintracht Norderstedt | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Bremer SV | 9 | -12 | 5 |
| 17 | Werder Bremen II | 10 | -12 | 5 |
| 18 | Hamburger SV II | 8 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Phönix Lübeck | 10 | +9 | 18 |
| 2 | Weiche Flensburg | 9 | +11 | 16 |
| 3 | Hamburger SV II | 8 | +5 | 15 |
| 4 | VfB Oldenburg | 8 | +9 | 14 |
| 5 | SV Drochtersen/Assel | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Hannover 96 II | 8 | +5 | 14 |
| 7 | Werder Bremen II | 7 | +7 | 13 |
| 8 | Schöningen | 8 | -3 | 13 |
| 9 | Bremer SV | 7 | -1 | 10 |
| 10 | HSC Hannover | 8 | -2 | 9 |
| 11 | Atlas Delmenhorst | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Eimsbütteler TV | 8 | -10 | 9 |
| 13 | Kickers Emden | 9 | -12 | 9 |
| 14 | Eintracht Norderstedt | 8 | -8 | 7 |
| 15 | VfB Lübeck | 6 | -5 | 6 |
| 16 | Todesfelde | 10 | -20 | 6 |
| 17 | SSV Jeddeloh | 7 | -13 | 4 |
| 18 | St. Pauli II | 8 | -8 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Regionalliga - Nord'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
