← Maçlar
Almanya · Regionalliga - Nord24 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Werder Bremen II 3-2 Kickers Emden: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Werder Bremen II
3–2İY 1–1
Kickers Emden
Maç sonu

Werder Bremen II 3–2 Kickers Emden (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Werder Bremen II – Kickers Emden maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: P. Mbock 44', A. Romers 70', D. Soylu 80' (Werder Bremen II); L. Ihorst 9', 62' (Kickers Emden).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Werder Bremen II üstte · Kickers Emden altta

01530İY607590 9' gol: L. Ihorst (Kickers Emden)44' gol: P. Mbock (Werder Bremen II)62' gol: L. Ihorst (Kickers Emden)70' gol: A. Romers (Werder Bremen II)80' gol: D. Soylu (Werder Bremen II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 9' gol: L. Ihorst (Kickers Emden)
  • 44' gol: P. Mbock (Werder Bremen II)
  • 62' gol: L. Ihorst (Kickers Emden)
  • 70' gol: A. Romers (Werder Bremen II)
  • 80' gol: D. Soylu (Werder Bremen II)

Maç olayları

  1. Werder Bremen IIKickers Emden
  2. Gol D. Soylu 3–280'
  3. Gol A. Romers 2–270'
  4. 62'Gol L. Ihorst 1–2
  5. Gol P. Mbock 1–144'
  6. 9'Gol L. Ihorst 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
Galibiyet%29 5/17%10 1/10
Beraberlik%18 3/17%20 2/10
Mağlubiyet%53 9/17%70 7/10
Kickers Emden
Toplam (17)Dış saha (9)
Galibiyet%29 5/17%22 2/9
Beraberlik%35 6/17%33 3/9
Mağlubiyet%35 6/17%44 4/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
Attığı gol / maç1,59 (27 gol)0,60 (6 gol)
Yediği gol / maç1,88 (32 gol)1,80 (18 gol)
Kickers Emden
Toplam (17)Dış saha (9)
Attığı gol / maç2,24 (38 gol)2,11 (19 gol)
Yediği gol / maç2,53 (43 gol)3,44 (31 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
KG Var%59 10/17%40 4/10
1,5 Üst%76 13/17%70 7/10
2,5 Üst%59 10/17%40 4/10
3,5 Üst%41 7/17%20 2/10
Gol yememe%12 2/17%10 1/10
Kickers Emden
Toplam (17)Dış saha (9)
KG Var%82 14/17%78 7/9
1,5 Üst%100 17/17%100 9/9
2,5 Üst%76 13/17%78 7/9
3,5 Üst%71 12/17%78 7/9
Gol yememe%12 2/17%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Werder Bremen II
Toplam (17)İç saha (10)
Önde%24 4/17%10 1/10
Berabere%29 5/17%40 4/10
Geride%47 8/17%50 5/10
Kickers Emden
Toplam (17)Dış saha (9)
Önde%29 5/17%11 1/9
Berabere%24 4/17%33 3/9
Geride%47 8/17%56 5/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Werder Bremen II (17 maç)

1/121/X11/21X/12X/X1X/222/112/X12/26

Kickers Emden (17 maç)

1/141/X01/21X/11X/X2X/212/102/X42/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Werder Bremen II (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 4 3
31-45 5 7
46-60 2 4
61-75 3 9
76-90 8 2

Kickers Emden (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 3
16-30 4 6
31-45 6 8
46-60 4 11
61-75 9 3
76-90 8 11

Kartlar

Werder Bremen II

Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Kickers Emden

Sarı 1 · Kırmızı 4 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 145 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Werder Bremen II için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 11, yenilen 9. Son 5 maçta Kickers Emden 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Werder Bremen II 3 – Kickers Emden 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Nisan 2026, Kickers Emden 4-0 Werder Bremen II.

Sıralama
15. (12 p) – 8. (19 p)
Form (son 5)
MBMGG – BMMGG
H2H (G-B-M)
3-1-3 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %71
iddaa MS 1-0-2
2,36 – 3,31 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Werder Bremen II iç saha 7 maçta maç başına 0,29 gol attı, 1,57 gol yedi; Kickers Emden dış saha 7 maçta 2,29 attı, 3,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Werder Bremen II %29, Kickers Emden %71. İlk yarıyı önde kapatma: Werder Bremen II 1/7, Kickers Emden 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 3,31, 2 – 2,18. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,57.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - Nord puan durumu · Regionalliga: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Hannover 96 II 171133 4127 +1436 GGGMG
2Weiche Flensburg 171124 4621 +2535 GGMBM
3VfB Oldenburg 161123 4320 +2335 GGGBG
4SV Drochtersen/Assel 161024 4923 +2632 GGMGB
5Phönix Lübeck 15942 4114 +2731 MGBBG
6Schöningen 16835 2528 -327 MMMMG
7Atlas Delmenhorst 16565 2326 -321 BGBBM
8Kickers Emden 17566 3843 -521 MBMBB
9VfB Lübeck 16475 2329 -619 BGGMB
10Hamburger SV II 16619 2835 -719 GMMGG
11Werder Bremen II 17539 2732 -518 MGMGM
12HSC Hannover 16466 2433 -918 GGBMB
13Eimsbütteler TV 16457 2337 -1417 BMBBB
14Todesfelde 17449 2750 -2316 MBMGB
15Bremer SV 16439 1427 -1315 MMGBG
16SSV Jeddeloh 16439 2337 -1415 MMGBB
17St. Pauli II 164210 2831 -314 MMGBM
18Eintracht Norderstedt 14347 2939 -1013 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hannover 96 II 9711 2415 +922
2VfB Oldenburg 8701 2612 +1421
3Weiche Flensburg 8611 239 +1419
4SV Drochtersen/Assel 8602 3110 +2118
5Schöningen 8422 1313 014
6Phönix Lübeck 5410 213 +1813
7VfB Lübeck 10343 1718 -113
8Kickers Emden 8332 1912 +712
9Atlas Delmenhorst 8332 1513 +212
10St. Pauli II 8323 1611 +511
11SSV Jeddeloh 9324 1415 -111
12Todesfelde 7313 1619 -310
13HSC Hannover 8233 1219 -79
14Eimsbütteler TV 8224 1014 -48
15Eintracht Norderstedt 6132 1517 -26
16Bremer SV 9126 820 -125
17Werder Bremen II 10127 618 -125
18Hamburger SV II 8116 820 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Phönix Lübeck 10532 2011 +918
2Weiche Flensburg 9513 2312 +1116
3Hamburger SV II 8503 2015 +515
4VfB Oldenburg 8422 178 +914
5SV Drochtersen/Assel 8422 1813 +514
6Hannover 96 II 8422 1712 +514
7Werder Bremen II 7412 2114 +713
8Schöningen 8413 1215 -313
9Bremer SV 7313 67 -110
10HSC Hannover 8233 1214 -29
11Atlas Delmenhorst 8233 813 -59
12Eimsbütteler TV 8233 1323 -109
13Kickers Emden 9234 1931 -129
14Eintracht Norderstedt 8215 1422 -87
15VfB Lübeck 6132 611 -56
16Todesfelde 10136 1131 -206
17SSV Jeddeloh 7115 922 -134
18St. Pauli II 8107 1220 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,36X3,3122,18

Çifte şans

1X1,36121,15X21,30

Karşılıklı gol

Var1,25Yok2,57

3,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,83

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Regionalliga - Nord'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.