Warta Poznan 0-3 Polonia Warszawa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Warta Poznan 0–3 Polonia Warszawa (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.
Paylaş
Maç özeti
Warta Poznan – Polonia Warszawa maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: T. Makowski 34', G. Barkovskiy 40', K. Tabara 88' (Polonia Warszawa).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Warta Poznan üstte · Polonia Warszawa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: S. Kowalczyk (Polonia Warszawa)
- 21' sarı kart: F. Rejczyk (Warta Poznan)
- 34' gol: T. Makowski (Polonia Warszawa)
- 40' gol: G. Barkovskiy (Polonia Warszawa)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Mlynarczyk ↔ K. Szymanek (Warta Poznan)
- 46' oyuncu değişikliği: F. Rejczyk ↔ K. Lysiak (Warta Poznan)
- 55' oyuncu değişikliği: J. Kendzia ↔ M. Stefaniak (Warta Poznan)
- 55' oyuncu değişikliği: M. Smoczynski ↔ S. Steblecki (Warta Poznan)
- 60' sarı kart: D. Avdeev (Warta Poznan)
- 61' oyuncu değişikliği: I. Durmus ↔ E. Terpilowski (Polonia Warszawa)
- 76' oyuncu değişikliği: T. Makowski ↔ K. Tabara (Polonia Warszawa)
- 76' oyuncu değişikliği: D. Vega ↔ O. Wojciechowski (Polonia Warszawa)
- 82' oyuncu değişikliği: S. Kowalczyk ↔ K. Kostorz (Polonia Warszawa)
- 85' oyuncu değişikliği: D. Avdeev ↔ T. Wojcinowicz (Warta Poznan)
- 86' sarı kart: T. Wojcinowicz (Warta Poznan)
- 88' gol: K. Tabara (Polonia Warszawa)
Maç olayları
- Warta PoznanPolonia Warszawa
- 88'Gol K. Tabara 0–3Asist: K. Kostorz
- T. WojcinowiczSarı kart86'
- D. Avdeev ↔ T. WojcinowiczOyuncu değişikliği85'
- 82'S. Kowalczyk ↔ K. KostorzOyuncu değişikliği
- 76'T. Makowski ↔ K. TabaraOyuncu değişikliği
- 76'D. Vega ↔ O. WojciechowskiOyuncu değişikliği
- 61'I. Durmus ↔ E. TerpilowskiOyuncu değişikliği
- D. AvdeevSarı kart60'
- J. Kendzia ↔ M. StefaniakOyuncu değişikliği55'
- M. Smoczynski ↔ S. StebleckiOyuncu değişikliği55'
- A. Mlynarczyk ↔ K. SzymanekOyuncu değişikliği46'
- F. Rejczyk ↔ K. LysiakOyuncu değişikliği46'
- 40'Gol G. Barkovskiy 0–2Asist: I. Durmus
- 34'Gol T. Makowski 0–1
- F. RejczykSarı kart21'
- 19'S. KowalczykSarı kart
Warta Poznan iç sahada (5 maç) · Polonia Warszawa deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2024'ten beri)
0 Warta Poznan0 berabere2 Polonia Warszawa
- Warta Poznań iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Polonia Warszawa deplasmanda 8 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Warta Poznań, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez iki takım da gol attı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %40 2/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (20 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol) | 0,75 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %40 2/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %40 2/5 |
| Berabere | %29 4/14 | %40 2/5 |
| Geride | %29 4/14 | %20 1/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %57 8/14 | %50 4/8 |
| Geride | %21 3/14 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Warta Poznan (14 maç)
Polonia Warszawa (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Warta Poznan (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Polonia Warszawa (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 9 | 2 |
Kartlar
Warta Poznan
Sarı 23 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Polonia Warszawa
Sarı 16 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiWarta Poznan
9. sıra · 19 puan · 14 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMB
- 31.10 Podbeskidzie 1–1 Warta Poznan B
- 26.10 Warta Poznan 0–1 ŁKS Łódź M
- 16.10 Warta Poznan 1–0 Unia Skierniewice G
- 11.10 Stal Mielec 2–1 Warta Poznan M
- 03.10 Chrobry Głogów Hazırlık 1–3 Warta Poznan G
- 18.09 Warta Poznan 3–2 Puszcza Niepołomice G
Polonia Warszawa
1. sıra · 25 puan · 14 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGB
- 02.11 ŁKS Łódź 1–1 Polonia Warszawa B
- 29.10 Polonia Warszawa 2–1 Korona Kielce G
- 23.10 Polonia Warszawa 1–1 Miedz Legnica B
- 17.10 Pogoń Grod. Mazowiecki 0–1 Polonia Warszawa G
- 10.10 Arka Gdynia 1–2 Polonia Warszawa G
Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Warta Poznan ile Polonia Warszawa, I Liga (Polonya) 14. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:30 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (19 puan), konuk ekip 2. sırada (22 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Warta Poznan 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Son 5 maçta Polonia Warszawa 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-4).
- Sıralama
- 9. (19 p) – 2. (22 p)
- Form (son 5)
- BMGMG – BGBGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %57
- iddaa MS 1-0-2
- 2,56 – 3,09 – 2,08
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Warta Poznan 0 – Polonia Warszawa 2; 0 beraberlik var. Son maç: 15 Mart 2025, Warta Poznan 1-2 Polonia Warszawa.
Gol istatistikleri
Warta Poznan iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Polonia Warszawa dış saha 7 maçta 1,29 attı, 0,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Warta Poznan %50, Polonia Warszawa %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Warta Poznan %25, Polonia Warszawa %57. İlk yarıyı önde kapatma: Warta Poznan 2/4, Polonia Warszawa 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,56, 0 – 3,09, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %41; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Polonya · I Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polonia Warszawa | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Ruch Chorzów | 13 | +5 | 22 |
| 3 | Lechia Gdansk | 13 | +4 | 22 |
| 4 | ŁKS Łódź | 13 | +4 | 22 |
| 5 | Nieciecza | 14 | +2 | 22 |
| 6 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 13 | +7 | 21 |
| 7 | Polonia Bytom | 13 | +3 | 21 |
| 8 | Miedz Legnica | 14 | +7 | 20 |
| 9 | Warta Poznań | 14 | 0 | 19 |
| 10 | Arka Gdynia | 14 | +2 | 18 |
| 11 | Stal Rzeszów | 13 | -6 | 18 |
| 12 | Pogoń Siedlce | 13 | -1 | 16 |
| 13 | Stal Mielec | 13 | -10 | 16 |
| 14 | Chrobry Głogów | 14 | -2 | 15 |
| 15 | Podbeskidzie | 14 | -3 | 15 |
| 16 | Puszcza Niepołomice | 14 | -4 | 14 |
| 17 | Unia Skierniewice | 14 | -6 | 14 |
| 18 | Odra Opole | 14 | -10 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lechia Gdansk | 7 | +4 | 15 |
| 2 | Arka Gdynia | 7 | +10 | 14 |
| 3 | Ruch Chorzów | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Polonia Bytom | 7 | +5 | 13 |
| 5 | ŁKS Łódź | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Nieciecza | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Miedz Legnica | 8 | +4 | 12 |
| 8 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Pogoń Siedlce | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Stal Mielec | 7 | +3 | 10 |
| 11 | Podbeskidzie | 6 | +2 | 10 |
| 12 | Puszcza Niepołomice | 8 | +1 | 10 |
| 13 | Polonia Warszawa | 6 | +2 | 9 |
| 14 | Warta Poznań | 5 | +1 | 9 |
| 15 | Odra Opole | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Unia Skierniewice | 7 | -3 | 7 |
| 17 | Chrobry Głogów | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Stal Rzeszów | 5 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polonia Warszawa | 8 | +6 | 16 |
| 2 | Stal Rzeszów | 8 | -1 | 14 |
| 3 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Warta Poznań | 9 | -1 | 10 |
| 5 | Chrobry Głogów | 7 | +2 | 9 |
| 6 | ŁKS Łódź | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Nieciecza | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Ruch Chorzów | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Miedz Legnica | 6 | +3 | 8 |
| 10 | Polonia Bytom | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Lechia Gdansk | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Unia Skierniewice | 7 | -3 | 7 |
| 13 | Stal Mielec | 6 | -13 | 6 |
| 14 | Pogoń Siedlce | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Podbeskidzie | 8 | -5 | 5 |
| 16 | Odra Opole | 7 | -8 | 5 |
| 17 | Puszcza Niepołomice | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Arka Gdynia | 7 | -8 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Aynı gün I Liga'da oynanan diğer maçlar
- 17:30 Nieciecza 2–2 C Glogow
