← Maçlar
Polonya · I Liga · 11. hafta16 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Warta Poznan 1-0 Unia Skier: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Warta Poznan
1–0İY 1–0
Unia Skier
Maç sonu

Warta Poznan 1–0 Unia Skier (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Warta Poznan – Unia Skier maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: J. Apolinarski 8' (Warta Poznan).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Warta Poznan üstte · Unia Skier altta

01530İY607590 3' sarı kart: A. Burkiewicz (Unia Skier)8' gol: J. Apolinarski (Warta Poznan)46' oyuncu değişikliği: M. Kosior ↔ S. Dudek (Unia Skier)↔46' oyuncu değişikliği: B. Eizenchart ↔ M. Szmyd (Unia Skier)↔55' oyuncu değişikliği: A. Mlynarczyk ↔ K. Szymanek (Warta Poznan)↔63' oyuncu değişikliği: D. Makuch ↔ L. Wolsztynski (Unia Skier)↔67' oyuncu değişikliği: M. Stefaniak ↔ J. Kendzia (Warta Poznan)↔75' oyuncu değişikliği: P. Kusztal ↔ A. Wolczek (Warta Poznan)↔75' oyuncu değişikliği: K. Lysiak ↔ A. Najemski (Warta Poznan)↔82' oyuncu değişikliği: A. Burkiewicz ↔ K. Toporkiewicz (Unia Skier)↔88' oyuncu değişikliği: J. Mierzwa ↔ J. Czarnecki (Unia Skier)↔89' sarı kart: S. Dudek (Unia Skier)90+1' sarı kart: K. Kalata (Warta Poznan)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' sarı kart: A. Burkiewicz (Unia Skier)
  • 8' gol: J. Apolinarski (Warta Poznan)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Kosior ↔ S. Dudek (Unia Skier)
  • 46' oyuncu değişikliği: B. Eizenchart ↔ M. Szmyd (Unia Skier)
  • 55' oyuncu değişikliği: A. Mlynarczyk ↔ K. Szymanek (Warta Poznan)
  • 63' oyuncu değişikliği: D. Makuch ↔ L. Wolsztynski (Unia Skier)
  • 67' oyuncu değişikliği: M. Stefaniak ↔ J. Kendzia (Warta Poznan)
  • 75' oyuncu değişikliği: P. Kusztal ↔ A. Wolczek (Warta Poznan)
  • 75' oyuncu değişikliği: K. Lysiak ↔ A. Najemski (Warta Poznan)
  • 82' oyuncu değişikliği: A. Burkiewicz ↔ K. Toporkiewicz (Unia Skier)
  • 88' oyuncu değişikliği: J. Mierzwa ↔ J. Czarnecki (Unia Skier)
  • 89' sarı kart: S. Dudek (Unia Skier)
  • 90+1' sarı kart: K. Kalata (Warta Poznan)

Maç olayları

  1. Warta PoznanUnia Skier
  2. K. KalataSarı kart90+1'
  3. 89'S. DudekSarı kart
  4. 88'J. Mierzwa ↔ J. CzarneckiOyuncu değişikliği
  5. 82'A. Burkiewicz ↔ K. ToporkiewiczOyuncu değişikliği
  6. P. Kusztal ↔ A. WolczekOyuncu değişikliği75'
  7. K. Lysiak ↔ A. NajemskiOyuncu değişikliği75'
  8. M. Stefaniak ↔ J. KendziaOyuncu değişikliği67'
  9. 63'D. Makuch ↔ L. WolsztynskiOyuncu değişikliği
  10. A. Mlynarczyk ↔ K. SzymanekOyuncu değişikliği55'
  11. 46'M. Kosior ↔ S. DudekOyuncu değişikliği
  12. 46'B. Eizenchart ↔ M. SzmydOyuncu değişikliği
  13. Gol J. Apolinarski 1–08'
  14. 3'A. BurkiewiczSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Warta Poznan
Toplam (14)İç saha (5)
Galibiyet%43 6/14%60 3/5
Beraberlik%7 1/14%0 0/5
Mağlubiyet%50 7/14%40 2/5
Unia Skier
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%29 4/14%29 2/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%57 8/14%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Warta Poznan
Toplam (14)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,43 (20 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,20 (6 gol)
Unia Skier
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,43 (20 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,86 (26 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Warta Poznan
Toplam (14)İç saha (5)
KG Var%50 7/14%20 1/5
1,5 Üst%71 10/14%60 3/5
2,5 Üst%64 9/14%60 3/5
3,5 Üst%21 3/14%20 1/5
Gol yememe%29 4/14%40 2/5
Unia Skier
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%64 9/14%71 5/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%64 9/14%57 4/7
3,5 Üst%43 6/14%57 4/7
Gol yememe%14 2/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Warta Poznan
Toplam (14)İç saha (5)
Önde%43 6/14%40 2/5
Berabere%29 4/14%40 2/5
Geride%29 4/14%20 1/5
Unia Skier
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%29 4/14%43 3/7
Berabere%21 3/14%14 1/7
Geride%50 7/14%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Warta Poznan (14 maç)

1/151/X11/20X/11X/X0X/232/102/X02/24

Unia Skier (14 maç)

1/121/X01/22X/10X/X1X/222/122/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Warta Poznan (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 4
16-30 2 0
31-45 4 3
46-60 1 3
61-75 2 0
76-90 2 3

Unia Skier (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 2
31-45 3 2
46-60 3 1
61-75 4 5
76-90 3 10

Kartlar

Warta Poznan

Sarı 23 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Unia Skier

Sarı 29 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Warta Poznan 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Unia Skierniewice 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Warta Poznan 0, Unia Skierniewice 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 22 Kasım 2025, Warta Poznan 0-2 Unia Skierniewice.

Sıralama
5. (15 p) – 17. (11 p)
Form (son 5)
MGGGM – BMBGM
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 3,23 – 2,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Warta Poznan bu sezon 10 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,50 gol yedi; Unia Skierniewice dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Warta Poznan %80, Unia Skierniewice %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Warta Poznan %60, Unia Skierniewice %75. İlk yarıyı önde kapatma: Warta Poznan 4/10, Unia Skierniewice 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,23, 2 – 2,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,07, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,21.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 15 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · I Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Polonia Warszawa 14743 2315 +825 GGBBG
2Ruch Chorzów 13643 1712 +522 BGGGB
3Lechia Gdansk 13715 2521 +422 GGGMG
4ŁKS Łódź 13643 1612 +422 MMGGB
5Nieciecza 14644 2220 +222 BGMBB
6Pogoń Grod. Mazowiecki 13634 1912 +721 GGMMM
7Polonia Bytom 13562 2320 +321 BGGGG
8Miedz Legnica 14554 2013 +720 MGBBB
9Warta Poznań 14617 2020 019 MGMBM
10Arka Gdynia 14536 1917 +218 MMGBG
11Stal Rzeszów 13535 1824 -618 GMGMB
12Pogoń Siedlce 13445 1516 -116 MMMGB
13Stal Mielec 13445 1727 -1016 MGMBG
14Chrobry Głogów 14365 1517 -215 MMBBB
15Podbeskidzie 14293 1720 -315 GMGBM
16Puszcza Niepołomice 14428 1620 -414 GMGBB
17Unia Skierniewice 14428 2026 -614 BMMMG
18Odra Opole 14338 1121 -1012 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lechia Gdansk 7502 1511 +415
2Arka Gdynia 7421 166 +1014
3Ruch Chorzów 6411 126 +613
4Polonia Bytom 7340 149 +513
5ŁKS Łódź 7412 117 +413
6Nieciecza 7412 118 +313
7Miedz Legnica 8332 128 +412
8Pogoń Grod. Mazowiecki 7322 75 +211
9Pogoń Siedlce 8323 1212 011
10Stal Mielec 7241 1310 +310
11Podbeskidzie 6240 86 +210
12Puszcza Niepołomice 8314 98 +110
13Polonia Warszawa 6231 119 +29
14Warta Poznań 5302 76 +19
15Odra Opole 7214 79 -27
16Unia Skierniewice 7214 912 -37
17Chrobry Głogów 7133 37 -46
18Stal Rzeszów 5113 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Polonia Warszawa 8512 126 +616
2Stal Rzeszów 8422 1213 -114
3Pogoń Grod. Mazowiecki 6312 127 +510
4Warta Poznań 9315 1314 -110
5Chrobry Głogów 7232 1210 +29
6ŁKS Łódź 6231 55 09
7Nieciecza 7232 1112 -19
8Ruch Chorzów 7232 56 -19
9Miedz Legnica 6222 85 +38
10Polonia Bytom 6222 911 -28
11Lechia Gdansk 6213 1010 07
12Unia Skierniewice 7214 1114 -37
13Stal Mielec 6204 417 -136
14Pogoń Siedlce 5122 34 -15
15Podbeskidzie 8053 914 -55
16Odra Opole 7124 412 -85
17Puszcza Niepołomice 6114 712 -54
18Arka Gdynia 7115 311 -84

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,99X3,2322,67

Çifte şans

1X1,23121,16X21,43

Karşılıklı gol

Var1,36Yok2,21

1,5 Alt / Üst

Alt4,12Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,07Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,16

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün I Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.