Polonya · I Liga · 14. hafta

Nieciecza 2-2 Chrobry Głogów: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–2 MS İY 1–0

Nieciecza 2–2 Chrobry Głogów (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Nieciecza – Chrobry Głogów maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: D. Hilbrycht 28', I. Durdov 59' (Nieciecza); M. Kozajda 53', R. Bak 90+3' (Chrobry Głogów).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Nieciecza

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Nieciecza üstte · Chrobry Głogów altta

01530İY607590 28' gol: D. Hilbrycht (Nieciecza)38' sarı kart: S. Strozik (Chrobry Głogów)46' oyuncu değişikliği: A. Bukowski ↔ R. Bak (Chrobry Głogów)↔46' oyuncu değişikliği: S. Strozik ↔ K. Ibe-Torti (Chrobry Głogów)↔53' gol: M. Kozajda (Chrobry Głogów)55' sarı kart: K. Zapolnik (Nieciecza)55' sarı kart: R. Bak (Chrobry Głogów)59' gol: I. Durdov (Nieciecza)61' sarı kart: I. Durdov (Nieciecza)68' oyuncu değişikliği: M. Drag ↔ O. Slawinski (Nieciecza)↔80' oyuncu değişikliği: Y. Sharabura ↔ A. Klimek (Chrobry Głogów)↔83' oyuncu değişikliği: M. Kozik ↔ S. Dabrowski (Nieciecza)↔86' oyuncu değişikliği: K. Ibe-Torti ↔ K. Szablowski (Chrobry Głogów)↔89' oyuncu değişikliği: I. Durdov ↔ Y. Opanasenko (Nieciecza)↔90' sarı kart: O. Slawinski (Nieciecza)90+3' gol: R. Bak (Chrobry Głogów)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol: D. Hilbrycht (Nieciecza)
  • 38' sarı kart: S. Strozik (Chrobry Głogów)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Bukowski ↔ R. Bak (Chrobry Głogów)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Strozik ↔ K. Ibe-Torti (Chrobry Głogów)
  • 53' gol: M. Kozajda (Chrobry Głogów)
  • 55' sarı kart: K. Zapolnik (Nieciecza)
  • 55' sarı kart: R. Bak (Chrobry Głogów)
  • 59' gol: I. Durdov (Nieciecza)
  • 61' sarı kart: I. Durdov (Nieciecza)
  • 68' oyuncu değişikliği: M. Drag ↔ O. Slawinski (Nieciecza)
  • 80' oyuncu değişikliği: Y. Sharabura ↔ A. Klimek (Chrobry Głogów)
  • 83' oyuncu değişikliği: M. Kozik ↔ S. Dabrowski (Nieciecza)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Ibe-Torti ↔ K. Szablowski (Chrobry Głogów)
  • 89' oyuncu değişikliği: I. Durdov ↔ Y. Opanasenko (Nieciecza)
  • 90' sarı kart: O. Slawinski (Nieciecza)
  • 90+3' gol: R. Bak (Chrobry Głogów)

Maç olayları

  1. NiecieczaChrobry Głogów
  2. 90+3'Gol R. Bak 2–2
  3. O. SlawinskiSarı kart90'
  4. I. Durdov ↔ Y. OpanasenkoOyuncu değişikliği89'
  5. 86'K. Ibe-Torti ↔ K. SzablowskiOyuncu değişikliği
  6. M. Kozik ↔ S. DabrowskiOyuncu değişikliği83'
  7. 80'Y. Sharabura ↔ A. KlimekOyuncu değişikliği
  8. M. Drag ↔ O. SlawinskiOyuncu değişikliği68'
  9. I. DurdovSarı kart61'
  10. Gol I. Durdov 2–1Asist: D. Hilbrycht59'
  11. K. ZapolnikSarı kart55'
  12. 55'R. BakSarı kart
  13. 53'Gol M. Kozajda 1–1Asist: J. Lis
  14. 46'A. Bukowski ↔ R. BakOyuncu değişikliği
  15. 46'S. Strozik ↔ K. Ibe-TortiOyuncu değişikliği
  16. 38'S. StrozikSarı kart
  17. Gol D. Hilbrycht 1–0Asist: I. Durdov28'
Maç özeti

Ev sahibi

Nieciecza

5. sıra · 22 puan

BGMGB

Deplasman

Chrobry Głogów

14. sıra · 15 puan

MMBGB

Nieciecza iç sahada (7 maç) · Chrobry Głogów deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,57 Gol atma maç başı 1,71
1,14 Gol yeme maç başı 1,43
%43 Gol yememe maçların %14
%57 KG Var maçların %71
%57 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 12 maç (2018'den beri)

9 Nieciecza2 berabere1 Chrobry Głogów

  • Nieciecza iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Chrobry Głogów deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Chrobry Głogów, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%43 6/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%14 1/7
Mağlubiyet%29 4/14%29 2/7
Chrobry Głogów
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%21 3/14%29 2/7
Beraberlik%43 6/14%43 3/7
Mağlubiyet%36 5/14%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,14 (8 gol)
Chrobry Głogów
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%79 11/14%57 4/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%71 10/14%57 4/7
3,5 Üst%36 5/14%29 2/7
Gol yememe%21 3/14%43 3/7
Chrobry Głogów
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%43 6/14%71 5/7
1,5 Üst%64 9/14%86 6/7
2,5 Üst%36 5/14%57 4/7
3,5 Üst%29 4/14%43 3/7
Gol yememe%29 4/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%29 4/14%29 2/7
Geride%36 5/14%29 2/7
Chrobry Głogów
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%21 3/14%14 1/7
Berabere%43 6/14%57 4/7
Geride%36 5/14%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nieciecza (14 maç)

1/121/X31/20X/13X/X1X/202/112/X02/24

Chrobry Głogów (14 maç)

1/121/X11/20X/11X/X4X/212/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nieciecza (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 1
31-45 3 8
46-60 5 5
61-75 4 0
76-90 5 4

Chrobry Głogów (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 2
31-45 3 5
46-60 3 3
61-75 2 1
76-90 6 1

Kartlar

Nieciecza

Sarı 25 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,8)

Chrobry Głogów

Sarı 24 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Nieciecza

5. sıra · 22 puan · 14 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGB

  1. 31.10 Miedz Legnica 1–1 Nieciecza B
  2. 27.10 Olimpia Grudziądz 0–1 Nieciecza G
  3. 24.10 Arka Gdynia 3–1 Nieciecza M
  4. 19.10 Nieciecza 2–0 Puszcza Niepołomice G
  5. 10.10 Unia Skierniewice 2–2 Nieciecza B
Deplasman

Chrobry Głogów

14. sıra · 15 puan · 14 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBGB

  1. 03.11 Chrobry Głogów 0–0 Arka Gdynia B
  2. 29.10 Chrobry Głogów 2–0 Polonia Bytom G
  3. 24.10 Stal Mielec 0–0 Chrobry Głogów B
  4. 17.10 Polonia Bytom 3–2 Chrobry Głogów M
  5. 10.10 Chrobry Głogów 0–4 Pogoń Grod. Mazowiecki M

Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

I Liga (Polonya) 14. hafta programında Nieciecza – Chrobry Głogów maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:30 oynanacak. Sıralamada Nieciecza 7., Chrobry Głogów 15.; iki takım arasında 7 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Nieciecza son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Chrobry Głogów 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-7). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
7. (21 p) – 15. (14 p)
Form (son 5)
BGMGB – BGBMM
H2H (G-B-M)
9-2-1 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,72 – 3,17 – 3,35
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Nieciecza 9, Chrobry Głogów 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Aralık 2024, Nieciecza 3-2 Chrobry Głogów.

Gol istatistikleri

Nieciecza iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Chrobry Głogów dış saha 6 maçta 1,67 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Nieciecza %50, Chrobry Głogów %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nieciecza %50, Chrobry Głogów %67. İlk yarıyı önde kapatma: Nieciecza 2/6, Chrobry Głogów 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,72, 0 – 3,17, 2 – 3,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,88.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · I Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Polonia Warszawa 14743 2315 +825 GGBBG
2Ruch Chorzów 13643 1712 +522 BGGGB
3Lechia Gdansk 13715 2521 +422 GGGMG
4ŁKS Łódź 13643 1612 +422 MMGGB
5Nieciecza 14644 2220 +222 BGMBB
6Pogoń Grod. Mazowiecki 13634 1912 +721 GGMMM
7Polonia Bytom 13562 2320 +321 BGGGG
8Miedz Legnica 14554 2013 +720 MGBBB
9Warta Poznań 14617 2020 019 MGMBM
10Arka Gdynia 14536 1917 +218 MMGBG
11Stal Rzeszów 13535 1824 -618 GMGMB
12Pogoń Siedlce 13445 1516 -116 MMMGB
13Stal Mielec 13445 1727 -1016 MGMBG
14Chrobry Głogów 14365 1517 -215 MMBBB
15Podbeskidzie 14293 1720 -315 GMGBM
16Puszcza Niepołomice 14428 1620 -414 GMGBB
17Unia Skierniewice 14428 2026 -614 BMMMG
18Odra Opole 14338 1121 -1012 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lechia Gdansk 7502 1511 +415
2Arka Gdynia 7421 166 +1014
3Ruch Chorzów 6411 126 +613
4Polonia Bytom 7340 149 +513
5ŁKS Łódź 7412 117 +413
6Nieciecza 7412 118 +313
7Miedz Legnica 8332 128 +412
8Pogoń Grod. Mazowiecki 7322 75 +211
9Pogoń Siedlce 8323 1212 011
10Stal Mielec 7241 1310 +310
11Podbeskidzie 6240 86 +210
12Puszcza Niepołomice 8314 98 +110
13Polonia Warszawa 6231 119 +29
14Warta Poznań 5302 76 +19
15Odra Opole 7214 79 -27
16Unia Skierniewice 7214 912 -37
17Chrobry Głogów 7133 37 -46
18Stal Rzeszów 5113 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Polonia Warszawa 8512 126 +616
2Stal Rzeszów 8422 1213 -114
3Pogoń Grod. Mazowiecki 6312 127 +510
4Warta Poznań 9315 1314 -110
5Chrobry Głogów 7232 1210 +29
6ŁKS Łódź 6231 55 09
7Nieciecza 7232 1112 -19
8Ruch Chorzów 7232 56 -19
9Miedz Legnica 6222 85 +38
10Polonia Bytom 6222 911 -28
11Lechia Gdansk 6213 1010 07
12Unia Skierniewice 7214 1114 -37
13Stal Mielec 6204 417 -136
14Pogoń Siedlce 5122 34 -15
15Podbeskidzie 8053 914 -55
16Odra Opole 7124 412 -85
17Puszcza Niepołomice 6114 712 -54
18Arka Gdynia 7115 311 -84

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Nieciecza1,72
X · Beraberlik3,17
2 · Chrobry Głogów3,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,78
Üst1,58

Karşılıklı gol

Var1,50
Yok1,88
Tüm marketler (20)

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,9403,4521,61

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,64Yok1,08

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,401 ve Yok3,170 ve Var4,050 ve Yok11,852 ve Var6,262 ve Yok6,61

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,27

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,39Üst2,10

1. Yarı Sonucu

12,2302,0623,82

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,80Eşit3,202.1,91

Alt/Üst 3.5

Alt1,24Üst2,54

2. Yarı Sonucu

12,0702,4023,39

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt4,470 ve Alt4,222 ve Alt7,811 ve Üst2,600 ve Üst10,552 ve Üst5,45

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,76Üst1,59

Çifte Şans

1 ve 01,131 ve 21,150 ve 21,58

Alt/Üst 1.5

Alt3,39Üst1,11

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,42Üst ve Var1,89Alt ve Yok2,36Üst ve Yok8,29

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var13,601 ve Yok2,530 ve Var6,660 ve Yok2,772 ve Var22,802 ve Yok4,36

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,091 ve 21,390 ve 21,32

Toplam Gol

0-1 gol3,542-3 gol1,824-5 gol3,256+ gol11,45

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,67Üst1,67

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,51Üst1,25

Aynı gün I Liga'da oynanan diğer maçlar