← Maçlar
Hollanda · Tweede Divisie · 11. hafta24 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

VV Kloetinge 1-3 Katwijk: Maç Sonucu ve İstatistikleri

VV Kloetinge
1–3İY 0–2
Katwijk
Maç sonu

VV Kloetinge 1–3 Katwijk (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

VV Kloetinge – Katwijk maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: L. Admiraal 57' (VV Kloetinge); M. Brenna 7', M. van Duinen 17', F. Janmaat 54' (Katwijk).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

VV Kloetinge üstte · Katwijk altta

01530İY607590 7' gol: M. Brenna (Katwijk)17' gol: M. van Duinen (Katwijk)39' sarı kart: B. Sinteur (Katwijk)46' oyuncu değişikliği: J. Dijkstra ↔ L. Admiraal (VV Kloetinge)↔46' oyuncu değişikliği: G. Vandepitte ↔ W. Neelen (VV Kloetinge)↔54' gol: F. Janmaat (Katwijk)57' gol: L. Admiraal (VV Kloetinge)62' oyuncu değişikliği: V. van den Bogert ↔ D. Warmerdam (Katwijk)↔67' oyuncu değişikliği: S. Schalkwijk ↔ E. Franse (VV Kloetinge)↔68' oyuncu değişikliği: I. el Moussaoui ↔ M. Jesse (Katwijk)↔69' sarı kart: C. Toure (Katwijk)78' oyuncu değişikliği: C. Toure ↔ K. van der Veldt (Katwijk)↔78' oyuncu değişikliği: F. Janmaat ↔ D. Maatsen (Katwijk)↔79' sarı kart: V. van Keulen (VV Kloetinge)86' oyuncu değişikliği: J. Theunisse ↔ A. de Waal (VV Kloetinge)↔86' oyuncu değişikliği: V. van Keulen ↔ Y. Azzagari (VV Kloetinge)↔87' sarı kart: E. Franse (VV Kloetinge)90' sarı kart: M. Jesse (Katwijk)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' gol: M. Brenna (Katwijk)
  • 17' gol: M. van Duinen (Katwijk)
  • 39' sarı kart: B. Sinteur (Katwijk)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Dijkstra ↔ L. Admiraal (VV Kloetinge)
  • 46' oyuncu değişikliği: G. Vandepitte ↔ W. Neelen (VV Kloetinge)
  • 54' gol: F. Janmaat (Katwijk)
  • 57' gol: L. Admiraal (VV Kloetinge)
  • 62' oyuncu değişikliği: V. van den Bogert ↔ D. Warmerdam (Katwijk)
  • 67' oyuncu değişikliği: S. Schalkwijk ↔ E. Franse (VV Kloetinge)
  • 68' oyuncu değişikliği: I. el Moussaoui ↔ M. Jesse (Katwijk)
  • 69' sarı kart: C. Toure (Katwijk)
  • 78' oyuncu değişikliği: C. Toure ↔ K. van der Veldt (Katwijk)
  • 78' oyuncu değişikliği: F. Janmaat ↔ D. Maatsen (Katwijk)
  • 79' sarı kart: V. van Keulen (VV Kloetinge)
  • 86' oyuncu değişikliği: J. Theunisse ↔ A. de Waal (VV Kloetinge)
  • 86' oyuncu değişikliği: V. van Keulen ↔ Y. Azzagari (VV Kloetinge)
  • 87' sarı kart: E. Franse (VV Kloetinge)
  • 90' sarı kart: M. Jesse (Katwijk)

Maç olayları

  1. VV KloetingeKatwijk
  2. 90'M. JesseSarı kart
  3. E. FranseSarı kart87'
  4. J. Theunisse ↔ A. de WaalOyuncu değişikliği86'
  5. V. van Keulen ↔ Y. AzzagariOyuncu değişikliği86'
  6. V. van KeulenSarı kart79'
  7. 78'C. Toure ↔ K. van der VeldtOyuncu değişikliği
  8. 78'F. Janmaat ↔ D. MaatsenOyuncu değişikliği
  9. 69'C. ToureSarı kart
  10. 68'I. el Moussaoui ↔ M. JesseOyuncu değişikliği
  11. S. Schalkwijk ↔ E. FranseOyuncu değişikliği67'
  12. 62'V. van den Bogert ↔ D. WarmerdamOyuncu değişikliği
  13. Gol L. Admiraal 1–3Asist: D. Wissel57'
  14. 54'Gol F. Janmaat 0–3
  15. J. Dijkstra ↔ L. AdmiraalOyuncu değişikliği46'
  16. G. Vandepitte ↔ W. NeelenOyuncu değişikliği46'
  17. 39'B. SinteurSarı kart
  18. 17'Gol M. van Duinen 0–2Asist: C. Toure
  19. 7'Gol M. Brenna 0–1Asist: G. Tiebosch

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

VV Kloetinge
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%8 1/12%0 0/6
Beraberlik%33 4/12%67 4/6
Mağlubiyet%58 7/12%33 2/6
Katwijk
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%33 4/12%50 3/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%50 6/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

VV Kloetinge
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç2,75 (33 gol)2,50 (15 gol)
Katwijk
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç2,08 (25 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

VV Kloetinge
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%75 9/12%83 5/6
1,5 Üst%100 12/12%100 6/6
2,5 Üst%83 10/12%67 4/6
3,5 Üst%67 8/12%67 4/6
Gol yememe%0 0/12%0 0/6
Katwijk
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%67 8/12%33 2/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%67 8/12%50 3/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Gol yememe%17 2/12%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

VV Kloetinge
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%25 3/12%17 1/6
Berabere%17 2/12%17 1/6
Geride%58 7/12%67 4/6
Katwijk
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%33 2/6
Berabere%25 3/12%17 1/6
Geride%58 7/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

VV Kloetinge (12 maç)

1/111/X11/21X/10X/X1X/212/102/X22/25

Katwijk (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X1X/202/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

VV Kloetinge (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 2 4
31-45 2 2
46-60 3 9
61-75 4 4
76-90 4 5

Katwijk (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 7
31-45 4 5
46-60 4 3
61-75 1 1
76-90 3 6

Kartlar

VV Kloetinge

Sarı 15 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)

Katwijk

Sarı 28 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Kloetinge 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 16-12). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Katwijk için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 4, yenilen 15. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Kloetinge iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,40 gol yedi; Katwijk dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kloetinge %80, Katwijk %20. İlk yarıyı önde kapatma: Kloetinge 1/5, Katwijk 1/5.

Sıralama
17. (7 p) – 13. (11 p)
Form (son 5)
MBMBG – MMMGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %20
iddaa MS 1-0-2
2,54 – 3,61 – 1,95
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,54, 0 – 3,61, 2 – 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,27, Yok 2,50.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 27 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Tweede Divisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quick Boys 121011 349 +2531 GGBGG
2Ijsselmeervogels 12813 1910 +925 GMGGG
3Kozakken Boys 12732 3014 +1624 GGBMG
4HHC 12732 2316 +724 GBGGG
5De Treffers 12642 3117 +1422 MGGBM
6GVVV Veenendaal 12705 2721 +621 GGMGG
7RKAV Volendam 12633 2421 +321 MGGGG
8Barendrecht 12624 2119 +220 GMGGM
9Spakenburg 12525 1718 -117 GMBMG
10Sparta Rotterdam II 12354 3329 +414 MMMBB
11AFC Amsterdam 12426 2024 -414 MGMMB
12Katwijk 12426 1625 -914 MMMGM
13Almere City II 12417 2326 -313 GGMGM
14Rijnsburgse Boys 12417 1729 -1213 GMGMM
15Koninklijke HFC 12336 1722 -512 MMGMG
16Hoek 12246 1221 -910 GMBMM
17Kloetinge 12147 1733 -167 MBMMM
18Rohda Raalte 120111 1037 -271 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Quick Boys 6600 232 +2118
2HHC 6411 117 +413
3RKAV Volendam 6411 119 +213
4De Treffers 6330 196 +1312
5GVVV Veenendaal 6402 149 +512
6Rijnsburgse Boys 6402 149 +512
7Spakenburg 6321 107 +311
8Kozakken Boys 6312 137 +610
9Ijsselmeervogels 6312 86 +210
10Sparta Rotterdam II 6222 1815 +38
11Hoek 6222 89 -18
12Koninklijke HFC 6213 1212 07
13AFC Amsterdam 6213 77 07
14Barendrecht 6213 1011 -17
15Kloetinge 6042 1115 -44
16Katwijk 6114 815 -74
17Almere City II 6105 917 -83
18Rohda Raalte 6006 418 -140
#TakımOGBMAYAVP
1Ijsselmeervogels 6501 114 +715
2Kozakken Boys 6420 177 +1014
3Quick Boys 6411 117 +413
4Barendrecht 6411 118 +313
5HHC 6321 129 +311
6Almere City II 6312 149 +510
7De Treffers 6312 1211 +110
8Katwijk 6312 810 -210
9GVVV Veenendaal 6303 1312 +19
10RKAV Volendam 6222 1312 +18
11AFC Amsterdam 6213 1317 -47
12Sparta Rotterdam II 6132 1514 +16
13Spakenburg 6204 711 -46
14Koninklijke HFC 6123 510 -55
15Kloetinge 6105 618 -123
16Hoek 6024 412 -82
17Rohda Raalte 6015 619 -131
18Rijnsburgse Boys 6015 320 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,54X3,6121,95

Çifte şans

1X1,46121,12X21,26

Karşılıklı gol

Var1,27Yok2,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,84

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.