← Maçlar
Hollanda · Tweede Divisie · 11. hafta24 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

KVV Quick Boys 3-1 Hoek: Maç Sonucu ve İstatistikleri

KVV Quick Boys
3–1İY 0–1
Hoek
Maç sonu

KVV Quick Boys 3–1 Hoek (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

KVV Quick Boys – Hoek maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: K. van Mil 50', 54', N. Broekhuizen 77' (KVV Quick Boys); L. Ketels 11' (Hoek).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

KVV Quick Boys üstte · Hoek altta

01530İY607590 11' gol: L. Ketels (Hoek)32' sarı kart: S. Kroon (KVV Quick Boys)50' gol: K. van Mil (KVV Quick Boys)54' gol: K. van Mil (KVV Quick Boys)56' sarı kart: R. Boakye (KVV Quick Boys)62' oyuncu değişikliği: J. Pengel ↔ A. Jalloh (Hoek)↔62' oyuncu değişikliği: K. Hebbelinck ↔ M. Bostdorp (Hoek)↔71' oyuncu değişikliği: C. Van Daele ↔ T. Boere (Hoek)↔76' oyuncu değişikliği: L. Hamann ↔ N. Broekhuizen (KVV Quick Boys)↔76' oyuncu değişikliği: K. van Mil ↔ R. Doesburg (KVV Quick Boys)↔77' gol: N. Broekhuizen (KVV Quick Boys)80' oyuncu değişikliği: H. Bouihrouchane ↔ M. Steenpoorte (Hoek)↔80' oyuncu değişikliği: R. Van Hauter ↔ D. Demuynck (Hoek)↔80' oyuncu değişikliği: T. Drexhage ↔ L. van Duijn (KVV Quick Boys)↔82' oyuncu değişikliği: R. Boakye ↔ J. Reinders (KVV Quick Boys)↔82' oyuncu değişikliği: L. de Beste ↔ F. van den Bosch (KVV Quick Boys)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: L. Ketels (Hoek)
  • 32' sarı kart: S. Kroon (KVV Quick Boys)
  • 50' gol: K. van Mil (KVV Quick Boys)
  • 54' gol: K. van Mil (KVV Quick Boys)
  • 56' sarı kart: R. Boakye (KVV Quick Boys)
  • 62' oyuncu değişikliği: J. Pengel ↔ A. Jalloh (Hoek)
  • 62' oyuncu değişikliği: K. Hebbelinck ↔ M. Bostdorp (Hoek)
  • 71' oyuncu değişikliği: C. Van Daele ↔ T. Boere (Hoek)
  • 76' oyuncu değişikliği: L. Hamann ↔ N. Broekhuizen (KVV Quick Boys)
  • 76' oyuncu değişikliği: K. van Mil ↔ R. Doesburg (KVV Quick Boys)
  • 77' gol: N. Broekhuizen (KVV Quick Boys)
  • 80' oyuncu değişikliği: H. Bouihrouchane ↔ M. Steenpoorte (Hoek)
  • 80' oyuncu değişikliği: R. Van Hauter ↔ D. Demuynck (Hoek)
  • 80' oyuncu değişikliği: T. Drexhage ↔ L. van Duijn (KVV Quick Boys)
  • 82' oyuncu değişikliği: R. Boakye ↔ J. Reinders (KVV Quick Boys)
  • 82' oyuncu değişikliği: L. de Beste ↔ F. van den Bosch (KVV Quick Boys)

Maç olayları

  1. KVV Quick BoysHoek
  2. R. Boakye ↔ J. ReindersOyuncu değişikliği82'
  3. L. de Beste ↔ F. van den BoschOyuncu değişikliği82'
  4. 80'H. Bouihrouchane ↔ M. SteenpoorteOyuncu değişikliği
  5. 80'R. Van Hauter ↔ D. DemuynckOyuncu değişikliği
  6. T. Drexhage ↔ L. van DuijnOyuncu değişikliği80'
  7. Gol N. Broekhuizen 3–1Asist: R. Doesburg77'
  8. L. Hamann ↔ N. BroekhuizenOyuncu değişikliği76'
  9. K. van Mil ↔ R. DoesburgOyuncu değişikliği76'
  10. 71'C. Van Daele ↔ T. BoereOyuncu değişikliği
  11. 62'J. Pengel ↔ A. JallohOyuncu değişikliği
  12. 62'K. Hebbelinck ↔ M. BostdorpOyuncu değişikliği
  13. R. BoakyeSarı kart56'
  14. Gol K. van Mil 2–154'
  15. Gol K. van Mil 1–150'
  16. S. KroonSarı kart32'
  17. 11'Gol L. Ketels 0–1Asist: C. Van Daele

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

KVV Quick Boys
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%83 10/12%100 6/6
Beraberlik%8 1/12%0 0/6
Mağlubiyet%8 1/12%0 0/6
Hoek
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%17 2/12%0 0/6
Beraberlik%33 4/12%33 2/6
Mağlubiyet%50 6/12%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

KVV Quick Boys
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,83 (34 gol)3,83 (23 gol)
Yediği gol / maç0,75 (9 gol)0,33 (2 gol)
Hoek
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (12 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç1,75 (21 gol)2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

KVV Quick Boys
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12%33 2/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%75 9/12%83 5/6
3,5 Üst%58 7/12%83 5/6
Gol yememe%50 6/12%67 4/6
Hoek
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12%67 4/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%58 7/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%17 1/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

KVV Quick Boys
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%50 6/12%50 3/6
Berabere%42 5/12%33 2/6
Geride%8 1/12%17 1/6
Hoek
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%33 4/12%17 1/6
Geride%50 6/12%67 4/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

KVV Quick Boys (12 maç)

1/161/X01/20X/13X/X1X/212/112/X02/20

Hoek (12 maç)

1/111/X01/21X/11X/X2X/212/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

KVV Quick Boys (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 6 1
31-45 5 2
46-60 8 1
61-75 2 0
76-90 7 2

Hoek (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 1 1
31-45 1 3
46-60 1 6
61-75 3 4
76-90 3 2

Kartlar

KVV Quick Boys

Sarı 20 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Hoek

Sarı 19 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

KVV Quick Boys son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 6 gol yedi. Hoek son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler KVV Quick Boys 1 – Hoek 0; 1 beraberlik var. Son maç: 21 Mart 2026, Hoek 1-1 KVV Quick Boys.

Sıralama
1. (25 p) – 15. (10 p)
Form (son 5)
BGGGM – BMGMB
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,47 – 3,79 – 4,13
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

KVV Quick Boys iç saha 5 maçta maç başına 4,00 gol attı, 0,20 gol yedi; Hoek dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: KVV Quick Boys %80, Hoek %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: KVV Quick Boys %20, Hoek %60. İlk yarıyı önde kapatma: KVV Quick Boys 3/5, Hoek 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,79, 2 – 4,13. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Tweede Divisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quick Boys 121011 349 +2531 GGBGG
2Ijsselmeervogels 12813 1910 +925 GMGGG
3Kozakken Boys 12732 3014 +1624 GGBMG
4HHC 12732 2316 +724 GBGGG
5De Treffers 12642 3117 +1422 MGGBM
6GVVV Veenendaal 12705 2721 +621 GGMGG
7RKAV Volendam 12633 2421 +321 MGGGG
8Barendrecht 12624 2119 +220 GMGGM
9Spakenburg 12525 1718 -117 GMBMG
10Sparta Rotterdam II 12354 3329 +414 MMMBB
11AFC Amsterdam 12426 2024 -414 MGMMB
12Katwijk 12426 1625 -914 MMMGM
13Almere City II 12417 2326 -313 GGMGM
14Rijnsburgse Boys 12417 1729 -1213 GMGMM
15Koninklijke HFC 12336 1722 -512 MMGMG
16Hoek 12246 1221 -910 GMBMM
17Kloetinge 12147 1733 -167 MBMMM
18Rohda Raalte 120111 1037 -271 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Quick Boys 6600 232 +2118
2HHC 6411 117 +413
3RKAV Volendam 6411 119 +213
4De Treffers 6330 196 +1312
5GVVV Veenendaal 6402 149 +512
6Rijnsburgse Boys 6402 149 +512
7Spakenburg 6321 107 +311
8Kozakken Boys 6312 137 +610
9Ijsselmeervogels 6312 86 +210
10Sparta Rotterdam II 6222 1815 +38
11Hoek 6222 89 -18
12Koninklijke HFC 6213 1212 07
13AFC Amsterdam 6213 77 07
14Barendrecht 6213 1011 -17
15Kloetinge 6042 1115 -44
16Katwijk 6114 815 -74
17Almere City II 6105 917 -83
18Rohda Raalte 6006 418 -140
#TakımOGBMAYAVP
1Ijsselmeervogels 6501 114 +715
2Kozakken Boys 6420 177 +1014
3Quick Boys 6411 117 +413
4Barendrecht 6411 118 +313
5HHC 6321 129 +311
6Almere City II 6312 149 +510
7De Treffers 6312 1211 +110
8Katwijk 6312 810 -210
9GVVV Veenendaal 6303 1312 +19
10RKAV Volendam 6222 1312 +18
11AFC Amsterdam 6213 1317 -47
12Sparta Rotterdam II 6132 1514 +16
13Spakenburg 6204 711 -46
14Koninklijke HFC 6123 510 -55
15Kloetinge 6105 618 -123
16Hoek 6024 412 -82
17Rohda Raalte 6015 619 -131
18Rijnsburgse Boys 6015 320 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,47X3,7924,13

Çifte şans

1X1,07121,10X21,89

Karşılıklı gol

Var1,44Yok2,03

3,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,10

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.