Vitebsk 0-1 Dinamo Minsk: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vitebsk 0–1 Dinamo Minsk (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–4, isabetli şut 1–2, topa sahip olma %46–%54, korner 4–0.
Paylaş
Maç özeti
Vitebsk – Dinamo Minsk maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Roman·Lisovsky (kendi kalesine) 32' (Dinamo Minsk).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Vitebsky Central Sport Complex, Vitebsk
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Vitebsk: S. Gurenko · Dinamo Minsk: A. Shagoyko
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Vitebsk üstte · Dinamo Minsk altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' sarı kart: Aleksandr Selyava (Dinamo Minsk)
- 32' kendi kalesine gol: Roman·Lisovsky (Dinamo Minsk)
- 45' oyuncu değişikliği: A. Touré ↔ Aleksey Vakulich (Dinamo Minsk)
- 58' oyuncu değişikliği: Marin Zgomba ↔ vlad anikeev (Vitebsk)
- 58' oyuncu değişikliği: Daniil Pesnyak ↔ Zakhar Chervyakov (Vitebsk)
- 58' oyuncu değişikliği: Gulzhigit Alykulov ↔ Moustapha Djimet (Dinamo Minsk)
- 66' oyuncu değişikliği: Aleksey Zhechko ↔ Artem Sokolovskiy (Dinamo Minsk)
- 70' oyuncu değişikliği: Roman·Lisovsky ↔ Evgeni Krasnov (Vitebsk)
- 70' oyuncu değişikliği: Evgeniy Novykh ↔ Roman Minaev (Vitebsk)
- 72' oyuncu değişikliği: Kirill Rodionov ↔ I. Kravchenko (Vitebsk)
- 81' oyuncu değişikliği: Evgeni Malashevich ↔ Maksim Shvetsov (Dinamo Minsk)
- 90+1' sarı kart: Sergey Tikhonovskiy (Vitebsk)
Maç olayları
- VitebskDinamo Minsk
- Sergey TikhonovskiySarı kart90+1'
- 81'Evgeni Malashevich ↔ Maksim ShvetsovOyuncu değişikliği
- Kirill Rodionov ↔ I. KravchenkoOyuncu değişikliği72'
- Roman·Lisovsky ↔ Evgeni KrasnovOyuncu değişikliği70'
- Evgeniy Novykh ↔ Roman MinaevOyuncu değişikliği70'
- 66'Aleksey Zhechko ↔ Artem SokolovskiyOyuncu değişikliği
- Marin Zgomba ↔ vlad anikeevOyuncu değişikliği58'
- Daniil Pesnyak ↔ Zakhar ChervyakovOyuncu değişikliği58'
- 58'Gulzhigit Alykulov ↔ Moustapha DjimetOyuncu değişikliği
- 45'A. Touré ↔ Aleksey VakulichOyuncu değişikliği
- 32'Kendi kalesine gol Roman·Lisovsky 0–1Kendi kalesine
- 26'Aleksandr SelyavaSarı kart
Vitebsk iç sahada (14 maç) · Dinamo Minsk deplasmanda (14 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 19 maç (2017'den beri)
4 Vitebsk7 berabere8 Dinamo Minsk
- FC Vitebsk iç sahada 14 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Dinamo Minsk deplasmanda 14 maçta 11 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Vitebsk
Dinamo Minsk
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 11/28 | %43 6/14 |
| Beraberlik | %25 7/28 | %29 4/14 |
| Mağlubiyet | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %68 19/28 | %79 11/14 |
| Beraberlik | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %18 5/28 | %7 1/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (30 gol) | 1,29 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,96 (27 gol) | 0,71 (10 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (51 gol) | 1,71 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (23 gol) | 0,79 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %32 9/28 | %29 4/14 |
| 1,5 Üst | %61 17/28 | %57 8/14 |
| 2,5 Üst | %29 8/28 | %21 3/14 |
| 3,5 Üst | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %43 12/28 | %57 8/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 14/28 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %68 19/28 | %57 8/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28 | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %29 4/14 |
| Gol yememe | %36 10/28 | %43 6/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (22) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (22) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %68 15/22 | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %41 9/22 | %42 5/12 |
| 4,5 Üst | %18 4/22 | %17 2/12 |
| 5,5 Üst | %9 2/22 | %8 1/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %68 17/25 | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %48 12/25 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %24 6/25 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %15 2/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (22) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,1 | 4,2 |
| 6,5 Üst | %23 5/22 | %25 3/12 |
| 7,5 Üst | %23 5/22 | %25 3/12 |
| 8,5 Üst | %23 5/22 | %25 3/12 |
| 9,5 Üst | %18 4/22 | %17 2/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,4 | 4,5 |
| 6,5 Üst | %44 11/25 | %31 4/13 |
| 7,5 Üst | %40 10/25 | %31 4/13 |
| 8,5 Üst | %28 7/25 | %23 3/13 |
| 9,5 Üst | %24 6/25 | %15 2/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 8/28 | %29 4/14 |
| Berabere | %32 9/28 | %29 4/14 |
| Geride | %39 11/28 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 11/28 | %36 5/14 |
| Berabere | %46 13/28 | %57 8/14 |
| Geride | %14 4/28 | %7 1/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vitebsk (28 maç)
Dinamo Minsk (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vitebsk (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 8 | 1 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Dinamo Minsk (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 12 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 8 | 3 |
| 76-90 | 10 | 6 |
Kartlar
Vitebsk
Sarı 36 · Kırmızı 0 (28 maç · maç başı sarı 1,3)
Dinamo Minsk
Sarı 41 · Kırmızı 1 (28 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vitebsk: iç saha, 12 maç · Dinamo Minsk: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vitebsk – Dinamo Minsk ilk 11'ler
Vitebsk · 3-5-2
- 50N. GoyloK
- 15M. KuntsevichD
- 6K. RodionovD72' oyundan çıktı 72. dk
- 22S. EgorovD
- 17E. NovykhO70' oyundan çıktı 70. dk
- 11A. GurenkoO
- 88E. FrazzoniO58' oyundan çıktı 58. dk
- 26S. TikhonovskiyO90+1' sarı kart 90+1. dk
- 10Y. ProtasovO
- 86M. ŽgombaF58' oyundan çıktı 58. dk
- 7R. LisovskiyF32' kendi kalesine 32. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 8A. AnufrievO
- 1I. NovichkovK
- 14Z. ChervyakovF58' oyuna girdi 58. dk
- 20E. KrasnovO70' oyuna girdi 70. dk
- 66A. RadinF
- 18V. AnikeevF58' oyuna girdi 58. dk
- 23V. PulkachF
- 67G. MinkevichF
- 77R. MinaevF70' oyuna girdi 70. dk
- 24Ivan KravchenkoD72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: S. Gurenko
Dinamo Minsk · 4-3-3
- 47A. KudravetsK
- 67R. BegunovD
- 12A. IvanovD
- 26V. KalininD
- 25A. TouréD45' oyundan çıktı 45. dk
- 8A. SelyavaO26' sarı kart 26. dk
- 23A. ZhechkoO66' oyundan çıktı 66. dk
- 42F. AbdullahiO
- 11G. AlykulovF58' oyundan çıktı 58. dk
- 10K. VardanyanF
- 7E. MalashevichF81' oyundan çıktı 81. dk
- 3M. ShvetsovD81' oyuna girdi 81. dk
- 5D. DushevskiyO
- 13V. PolozO
- 78A. SokolovskiyO66' oyuna girdi 66. dk
- 80L. GwethF
- 30M. DjimetF58' oyuna girdi 58. dk
- 9A. LutskovichF
- 24A. VakulichD45' oyuna girdi 45. dk
- 21D. RadkevichK
- 44G. GurbanD
Teknik direktör: A. Shagoyko
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiVitebsk
7. sıra · 40 puan · 28 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMM
- 31.10 Dinamo Brest 3–1 Vitebsk M
- 24.10 Vitebsk 0–2 ML Vitebsk M
- 17.10 Baranovichi 0–1 Vitebsk G
- 11.10 Vitebsk 0–0 FC Isloch Minsk R. B
- 03.10 Fakel Hazırlık 1–0 Vitebsk M
- 20.09 Vitebsk 6–0 Torpedo Zhodino G
Dinamo Minsk
3. sıra · 61 puan · 28 maç · averaj +28
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM
- 01.11 Dinamo Minsk 0–1 Neman M
- 28.10 Belshina 2–3 Dinamo Minsk G
- 24.10 FC Gomel 1–2 Dinamo Minsk G
- 19.10 Dinamo Minsk 2–0 Arsenal G
- 15.10 Dinamo Minsk 3–1 Slavia Mozyr G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 19:30: Premier Lig (Belarus) 28. haftasında ev sahibi Vitebsk, konuk ekip Dinamo Minsk. Sıralamada Vitebsk 7., Dinamo Minsk 3.; iki takım arasında 18 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Vitebsk son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Dinamo Minsk için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 10, yenilen 5.
- Sıralama
- 7. (40 p) – 3. (58 p)
- Form (son 5)
- MMGBG – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 4-7-8 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %23 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %31 – %54
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 4,83 – 3,22 – 1,48
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Vitebsk 4, Dinamo Minsk 8 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Dinamo Minsk 1-1 Vitebsk.
Gol istatistikleri
Vitebsk iç saha 13 maçta maç başına 1,38 gol attı, 0,69 gol yedi; Dinamo Minsk dış saha 13 maçta 1,77 attı, 0,85 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %23, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vitebsk %31, Dinamo Minsk %54. İlk yarıyı önde kapatma: Vitebsk 4/13, Dinamo Minsk 4/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Vitebsk 5,8, Dinamo Minsk 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Vitebsk 1,6, Dinamo Minsk 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,83, 0 – 3,22, 2 – 1,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,93. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
