Dinamo Minsk 2-0 FK Arsenal Dzerzhinsk: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dinamo Minsk 2–0 FK Arsenal Dzerzhinsk (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 13–5, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %55–%45, korner 10–3.
Maç özeti
Dinamo Minsk – FK Arsenal Dzerzhinsk maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: karen vardanyan 40', 66' (Dinamo Minsk).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Dinamo Minsk: A. Shagoyko · FK Arsenal Dzerzhinsk: Igor Voronkov
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Dinamo Minsk üstte · FK Arsenal Dzerzhinsk altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' gol: karen vardanyan (Dinamo Minsk)
- 45' oyuncu değişikliği: Andrei Zaleski ↔ Khetag Badoev (FK Arsenal Dzerzhinsk)
- 57' oyuncu değişikliği: Artem Sokolovskiy ↔ Vladislav Poloz (Dinamo Minsk)
- 66' gol: karen vardanyan (Dinamo Minsk)
- 73' oyuncu değişikliği: Evgeni Malashevich ↔ Gulzhigit Alykulov (Dinamo Minsk)
- 73' oyuncu değişikliği: Moustapha Djimet ↔ Leonard Chatelin·Gweth (Dinamo Minsk)
- 74' oyuncu değişikliği: Vladislav Vasilyev ↔ Maksim·Matveev (FK Arsenal Dzerzhinsk)
- 80' oyuncu değişikliği: Dmitri Antilevski ↔ Valeri Gorbachik (FK Arsenal Dzerzhinsk)
- 80' oyuncu değişikliği: Daniel Volskiy ↔ Ilya Vasin (FK Arsenal Dzerzhinsk)
- 82' oyuncu değişikliği: Aleksey Vakulich ↔ Roman Begunov (Dinamo Minsk)
Maç olayları
- Dinamo MinskFK Arsenal Dzerzhinsk
- Aleksey Vakulich ↔ Roman BegunovOyuncu değişikliği82'
- 80'Dmitri Antilevski ↔ Valeri GorbachikOyuncu değişikliği
- 80'Daniel Volskiy ↔ Ilya VasinOyuncu değişikliği
- 74'Vladislav Vasilyev ↔ Maksim·MatveevOyuncu değişikliği
- Evgeni Malashevich ↔ Gulzhigit AlykulovOyuncu değişikliği73'
- Moustapha Djimet ↔ Leonard Chatelin·GwethOyuncu değişikliği73'
- Gol karen vardanyan 2–066'
- Artem Sokolovskiy ↔ Vladislav PolozOyuncu değişikliği57'
- 45'Andrei Zaleski ↔ Khetag BadoevOyuncu değişikliği
- Gol karen vardanyan 1–0Asist: Artem Sokolovskiy40'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %68 19/28 | %57 8/14 |
| Beraberlik | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %18 5/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 6/28 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %32 9/28 | %36 5/14 |
| Mağlubiyet | %46 13/28 | %43 6/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (51 gol) | 1,93 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (23 gol) | 0,86 (12 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (25 gol) | 0,93 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (46 gol) | 1,86 (26 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 14/28 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %68 19/28 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 12/28 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %75 21/28 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %39 11/28 | %36 5/14 |
| 3,5 Üst | %21 6/28 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %25 7/28 | %14 2/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %88 7/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %69 11/16 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %50 8/16 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %25 4/16 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %25 4/16 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %68 17/25 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %48 12/25 | %50 6/12 |
| 4,5 Üst | %24 6/25 | %25 3/12 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %17 2/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %52 13/25 | %42 5/12 |
| 3,5 Üst | %36 9/25 | %33 4/12 |
| 4,5 Üst | %16 4/25 | %25 3/12 |
| 5,5 Üst | %4 1/25 | %8 1/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,4 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %44 11/25 | %58 7/12 |
| 7,5 Üst | %40 10/25 | %50 6/12 |
| 8,5 Üst | %28 7/25 | %33 4/12 |
| 9,5 Üst | %24 6/25 | %33 4/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,8 | 4,9 |
| 6,5 Üst | %40 10/25 | %50 6/12 |
| 7,5 Üst | %28 7/25 | %42 5/12 |
| 8,5 Üst | %24 6/25 | %33 4/12 |
| 9,5 Üst | %20 5/25 | %25 3/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 11/28 | %43 6/14 |
| Berabere | %46 13/28 | %36 5/14 |
| Geride | %14 4/28 | %21 3/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Berabere | %29 8/28 | %21 3/14 |
| Geride | %36 10/28 | %50 7/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dinamo Minsk (28 maç)
FK Arsenal Dzerzhinsk (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dinamo Minsk (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 12 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 8 | 3 |
| 76-90 | 10 | 6 |
FK Arsenal Dzerzhinsk (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 9 | 4 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 11 |
| 76-90 | 3 | 12 |
Kartlar
Dinamo Minsk
Sarı 41 · Kırmızı 1 (28 maç · maç başı sarı 1,5)
FK Arsenal Dzerzhinsk
Sarı 49 · Kırmızı 3 (28 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Dinamo Minsk: iç saha, 12 maç · FK Arsenal Dzerzhinsk: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Dinamo Minsk – FK Arsenal Dzerzhinsk ilk 11'ler
Dinamo Minsk · 4-3-3
- 47A. KudravetsK
- 3M. ShvetsovD
- 12A. IvanovD
- 26V. KalininD
- 24A. VakulichD82' oyundan çıktı 82. dk
- 78A. SokolovskiyO40' asist 40. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 8A. SelyavaO
- 42F. AbdullahiO
- 30M. DjimetF73' oyundan çıktı 73. dk
- 10K. VardanyanF40' gol 40. dk66' gol 66. dk
- 7E. MalashevichF73' oyundan çıktı 73. dk
- 27M. AleksandrovD
- 11G. AlykulovO73' oyuna girdi 73. dk
- 17I. BakharF
- 67R. BegunovD82' oyuna girdi 82. dk
- 2M. DubatovkaD
- 5D. DushevskiyO
- 80L. GwethF73' oyuna girdi 73. dk
- 13V. PolozO57' oyuna girdi 57. dk
- 1I. ShimakovichK
- 23A. ZhechkoO
Teknik direktör: A. Shagoyko
FK Arsenal Dzerzhinsk · 3-5-2
- 1I. SankoK
- 31A. ZaleskiyD45' oyundan çıktı 45. dk
- 41D. LutikD
- 23D. PolyakovD
- 2E. BozhkoO
- 18D. VolskiyO80' oyundan çıktı 80. dk
- 46V. VasilyevO74' oyundan çıktı 74. dk
- 77N. SotnikovO
- 13I. OreshkevichO
- 69R. ErmolinF
- 90D. AntilevskiyF80' oyundan çıktı 80. dk
- 4RamiresD
- 79K. BadoevO45' oyuna girdi 45. dk
- 33V. GorbachikF80' oyuna girdi 80. dk
- 8N. KaplenkoO
- 71M. MatveevD74' oyuna girdi 74. dk
- 10S. SazonchikO
- 30A. SorokoK
- 26V. TkachenkoO
- 11D. TsallagovO
- 9I. VasinF80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: Igor Voronkov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Dinamo Minsk 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Arsenal 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-11).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Dinamo Minsk 6 – Arsenal 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Arsenal 0-1 Dinamo Minsk.
- Sıralama
- 3. (49 p) – 12. (23 p)
- Form (son 5)
- GGGMB – MMBBM
- H2H (G-B-M)
- 6-2-1 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %42
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %58 – %58
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,09 – 5,82 – 10,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dinamo Minsk iç saha 12 maçta maç başına 2,08 gol attı, 0,92 gol yedi; Arsenal dış saha 12 maçta 1,08 attı, 1,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %42. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dinamo Minsk %58, Arsenal %58. İlk yarıyı önde kapatma: Dinamo Minsk 5/12, Arsenal 4/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Dinamo Minsk 6,2, Arsenal 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Dinamo Minsk 1,7, Arsenal 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,09, 0 – 5,82, 2 – 10,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,51.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 15:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
