FC Belshina 2-3 Dinamo Minsk: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Belshina 2–3 Dinamo Minsk (28 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 9–17, isabetli şut 5–12, topa sahip olma %52–%48, korner 7–2.
Maç özeti
FC Belshina – Dinamo Minsk maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Nikita Golub 38', 53' (FC Belshina); karen vardanyan 20', Artem Sokolovskiy 28', Moustapha Djimet 51' (Dinamo Minsk).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Belshina: Aleksandr Volodko · Dinamo Minsk: A. Shagoyko
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Belshina üstte · Dinamo Minsk altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' kırmızı kart: Maksim Shvetsov (Dinamo Minsk)
- 20' gol: karen vardanyan (Dinamo Minsk)
- 22' oyuncu değişikliği: Gulzhigit Alykulov ↔ Aleksey Ivanov (Dinamo Minsk)
- 28' gol: Artem Sokolovskiy (Dinamo Minsk)
- 38' gol: Nikita Golub (FC Belshina)
- 45' oyuncu değişikliği: Daniil Lazarev ↔ Vladislav Solanovich (FC Belshina)
- 45' oyuncu değişikliği: alexander shvedchikov ↔ Arseni Achapovskiy (FC Belshina)
- 51' gol: Moustapha Djimet (Dinamo Minsk)
- 53' gol: Nikita Golub (FC Belshina)
- 74' oyuncu değişikliği: Nikita Sokolovskiy ↔ luka zgurskiy (FC Belshina)
- 77' oyuncu değişikliği: karen vardanyan ↔ Evgeni Malashevich (Dinamo Minsk)
- 77' oyuncu değişikliği: Artem Sokolovskiy ↔ Aleksey Zhechko (Dinamo Minsk)
- 81' sarı kart: Vladislav Solanovich (FC Belshina)
- 82' sarı kart: Aleksandr Kuchinskiy (FC Belshina)
- 83' oyuncu değişikliği: Vladislav Poloz ↔ Daniil Dushevskiy (Dinamo Minsk)
- 83' oyuncu değişikliği: Moustapha Djimet ↔ Leonard Chatelin·Gweth (Dinamo Minsk)
- 84' kırmızı kart: Aleksandr Kuchinskiy (FC Belshina)
Maç olayları
- FC BelshinaDinamo Minsk
- Aleksandr KuchinskiyKırmızı kart84'
- 83'Vladislav Poloz ↔ Daniil DushevskiyOyuncu değişikliği
- 83'Moustapha Djimet ↔ Leonard Chatelin·GwethOyuncu değişikliği
- Aleksandr KuchinskiySarı kart82'
- Vladislav SolanovichSarı kart81'
- 77'karen vardanyan ↔ Evgeni MalashevichOyuncu değişikliği
- 77'Artem Sokolovskiy ↔ Aleksey ZhechkoOyuncu değişikliği
- Nikita Sokolovskiy ↔ luka zgurskiyOyuncu değişikliği74'
- Gol Nikita Golub 2–3Asist: vladislav davydov53'
- 51'Gol Moustapha Djimet 1–3Asist: karen vardanyan
- Daniil Lazarev ↔ Vladislav SolanovichOyuncu değişikliği45'
- alexander shvedchikov ↔ Arseni AchapovskiyOyuncu değişikliği45'
- Gol Nikita Golub 1–2Asist: Pavel Seleznev38'
- 28'Gol Artem Sokolovskiy 0–2
- 22'Gulzhigit Alykulov ↔ Aleksey IvanovOyuncu değişikliği
- 20'Gol karen vardanyan 0–1Asist: Artem Sokolovskiy
- 17'Maksim ShvetsovKırmızı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 6/28 | %36 5/14 |
| Beraberlik | %21 6/28 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %57 16/28 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %68 19/28 | %79 11/14 |
| Beraberlik | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %18 5/28 | %7 1/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (30 gol) | 1,57 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,89 (53 gol) | 1,50 (21 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (51 gol) | 1,71 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (23 gol) | 0,79 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 15/28 | %57 8/14 |
| 1,5 Üst | %86 24/28 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %46 13/28 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %18 5/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 14/28 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %68 19/28 | %57 8/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28 | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %29 4/14 |
| Gol yememe | %36 10/28 | %43 6/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %0 0/6 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %0 0/6 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %68 17/25 | %67 8/12 |
| 3,5 Üst | %52 13/25 | %58 7/12 |
| 4,5 Üst | %36 9/25 | %33 4/12 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %17 2/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %68 17/25 | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %48 12/25 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %24 6/25 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %15 2/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,8 | 5,6 |
| 6,5 Üst | %44 11/25 | %42 5/12 |
| 7,5 Üst | %40 10/25 | %33 4/12 |
| 8,5 Üst | %36 9/25 | %33 4/12 |
| 9,5 Üst | %36 9/25 | %33 4/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,4 | 4,5 |
| 6,5 Üst | %44 11/25 | %31 4/13 |
| 7,5 Üst | %40 10/25 | %31 4/13 |
| 8,5 Üst | %28 7/25 | %23 3/13 |
| 9,5 Üst | %24 6/25 | %15 2/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 11/28 | %50 7/14 |
| Berabere | %25 7/28 | %21 3/14 |
| Geride | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 11/28 | %36 5/14 |
| Berabere | %46 13/28 | %57 8/14 |
| Geride | %14 4/28 | %7 1/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Belshina (28 maç)
Dinamo Minsk (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Belshina (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 4 | 18 |
Dinamo Minsk (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 12 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 8 | 3 |
| 76-90 | 10 | 6 |
Kartlar
FC Belshina
Sarı 45 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,6)
Dinamo Minsk
Sarı 41 · Kırmızı 1 (28 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Belshina: iç saha, 12 maç · Dinamo Minsk: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Belshina – Dinamo Minsk ilk 11'ler
FC Belshina · 3-1-4-2
- 31Pavel PrishivalkoK
- 78G. YakushevichD
- 3A. KuchinskiyD82' sarı kart 82. dk84' kırmızı kart 84. dk
- 6D. LazarevD45' oyundan çıktı 45. dk
- 8V. RusenchikO
- 14V. DavydovO53' asist 53. dk
- 5P. SeleznevO38' asist 38. dk
- 10Y. KozlovO
- 19N. SokolovskiyO74' oyundan çıktı 74. dk
- 21N. GolubF38' gol 38. dk53' gol 53. dk
- 9A. ShvedchikovF45' oyundan çıktı 45. dk
- 77V. KovalevO
- 7A. AchapovskiyF45' oyuna girdi 45. dk
- 66K. BalotnikauD
- 25A. MakhmudovK
- 44D. MalashkevichD
- 15K. MalykhD
- 54N. PatsenkoK
- 4V. SolanovichD45' oyuna girdi 45. dk81' sarı kart 81. dk
- 27L. ZgurskiyF74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: Aleksandr Volodko
Dinamo Minsk · 4-3-3
- 1I. ShimakovichK
- 3M. ShvetsovD17' kırmızı kart 17. dk
- 67R. BegunovD
- 26V. KalininD
- 24A. VakulichD
- 13V. PolozO83' oyundan çıktı 83. dk
- 8A. SelyavaO
- 78A. SokolovskiyO20' asist 20. dk28' gol 28. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 30M. DjimetF51' gol 51. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 10K. VardanyanF20' gol 20. dk51' asist 51. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 11G. AlykulovF22' oyundan çıktı 22. dk
- 27M. AleksandrovD
- 17I. BakharF
- 5D. DushevskiyO83' oyuna girdi 83. dk
- 44G. GurbanD
- 80L. GwethF83' oyuna girdi 83. dk
- 12A. IvanovD22' oyuna girdi 22. dk
- 47A. KudravetsK
- 7E. MalashevichO77' oyuna girdi 77. dk
- 25A. TouréD
- 23A. ZhechkoO77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: A. Shagoyko
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Belshina son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 9 gol yedi. Dinamo Minsk için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 12, yenilen 4. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Belshina 0, Dinamo Minsk 9 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Dinamo Minsk 2-0 Belshina.
- Sıralama
- 12. (24 p) – 2. (55 p)
- Form (son 5)
- GMMGB – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-2-9 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %58
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 8,08 – 4,60 – 1,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Belshina iç saha 12 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Dinamo Minsk dış saha 12 maçta 1,67 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Belshina %50, Dinamo Minsk %50. İlk yarıyı önde kapatma: Belshina 6/12, Dinamo Minsk 3/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Belshina 4,2, Dinamo Minsk 5,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Belshina 1,5, Dinamo Minsk 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 8,08, 0 – 4,60, 2 – 1,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,89, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
