Un. Craiova 1-1 Getafe: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Un. Craiova 1–1 Getafe (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–13, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %44–%56, korner 4–4.
Maç özeti
Un. Craiova – Getafe maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Al Hamlawi 59' (Un. Craiova); N. Gudelj 81' (Getafe). xG: Un. Craiova 0,6 – 1,5 Getafe.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Un. Craiova üstte · Getafe altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' sarı kart: O. Romanchuk (Un. Craiova)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Garcia ↔ Kiko Femenia (Getafe)
- 51' sarı kart: J. Lameira (Un. Craiova)
- 56' sarı kart: A. Cicaldau (Un. Craiova)
- 58' sarı kart: F. Coelho (Un. Craiova)
- 59' oyuncu değişikliği: Davinchi ↔ J. Mojica (Getafe)
- 59' gol: A. Al Hamlawi (Un. Craiova)
- 69' oyuncu değişikliği: M. Martin ↔ A. R. Alcantara (Getafe)
- 70' oyuncu değişikliği: S. Baiaram ↔ D. Matei (Un. Craiova)
- 72' sarı kart: J. Mojica (Getafe)
- 75' oyuncu değişikliği: A. Al Hamlawi ↔ S. Elisor (Un. Craiova)
- 75' oyuncu değişikliği: J. Lameira ↔ A. Cretu (Un. Craiova)
- 81' gol: N. Gudelj (Getafe)
- 82' oyuncu değişikliği: R. Terrats ↔ S. Boselli (Getafe)
- 85' oyuncu değişikliği: A. Cicaldau ↔ L. Basceanu (Un. Craiova)
Maç olayları
- Un. CraiovaGetafe
- A. Cicaldau ↔ L. BasceanuOyuncu değişikliği85'
- 82'R. Terrats ↔ S. BoselliOyuncu değişikliği
- 81'Gol N. Gudelj 1–1
- A. Al Hamlawi ↔ S. ElisorOyuncu değişikliği75'
- J. Lameira ↔ A. CretuOyuncu değişikliği75'
- 72'J. MojicaSarı kart
- S. Baiaram ↔ D. MateiOyuncu değişikliği70'
- 69'M. Martin ↔ A. R. AlcantaraOyuncu değişikliği
- 59'Davinchi ↔ J. MojicaOyuncu değişikliği
- Gol A. Al Hamlawi 1–0Asist: A. Cicaldau59'
- F. CoelhoSarı kart58'
- A. CicaldauSarı kart56'
- J. LameiraSarı kart51'
- 46'A. Garcia ↔ Kiko FemeniaOyuncu değişikliği
- O. RomanchukSarı kart27'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/3 | %0 0/1 |
| Beraberlik | %33 1/3 | %100 1/1 |
| Mağlubiyet | %67 2/3 | %0 0/1 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (6 gol) | 1,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (2 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,33 (7 gol) | 1,00 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 1,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/1 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 6,0 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Berabere | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/1 |
| Berabere | %67 2/3 | %100 1/1 |
| Geride | %33 1/3 | %0 0/1 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Un. Craiova (3 maç)
Getafe (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Un. Craiova (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Getafe (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Un. Craiova
Sarı 10 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 3,3)
Getafe
Sarı 3 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Un. Craiova: tüm maçlar, 3 maç · Getafe: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Un. Craiova – Getafe ilk 11'ler
Un. Craiova · 3-4-3
- 21Laurenţiu PopescuK
- 3Oleksandr RomanchukD27' sarı kart 27. dk
- 24Nikola StevanovićD
- 6Vladimir ScreciuD
- 23Samuel TelesO
- 16João LameiraO51' sarı kart 51. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 8Tudor BăluțăO
- 11Nicușor BancuO
- 20Alexandru CicâldăuF56' sarı kart 56. dk59' asist 59. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 9Assad Al-HamlawiF59' gol 59. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 10Ștefan BaiaramF70' oyundan çıktı 70. dk
- 30David MateiO70' oyuna girdi 70. dk
- 4Alexandru CrețuO75' oyuna girdi 75. dk
- 22Simon ElisorF75' oyuna girdi 75. dk
- 1Alexandru MaximK
- 90Răzvan SavaK
- 31Ronaldo WebsterD
- 5Baptiste RouxD
- 29Luca BăsceanuO85' oyuna girdi 85. dk
- 7Steven NsimbaF
- 19Heriberto TavaresD
Getafe · 4-2-3-1
- 13David SoriaK
- 21Andrés GarcíaD46' oyundan çıktı 46. dk
- 2DjenéD
- 26Jean Ives ValouD
- 3DavinchiD59' oyundan çıktı 59. dk
- 8Nemanja GudeljO81' gol 81. dk
- 16Francho SerranoO
- 11Ramón TerratsO82' oyundan çıktı 82. dk
- 6Mario MartínO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10Martín SatrianoO
- 9Borja MayoralF
- 17Kiko FemeníaD46' oyuna girdi 46. dk
- 22Johan MojicaD59' oyuna girdi 59. dk72' sarı kart 72. dk
- 28Alberto RiscoO69' oyuna girdi 69. dk
- 1Jiří LetáčekK
- 35Diego FerrerK
- 4Saba SazonovD
- 5Abdel AbqarD
- 15Sebastián BoselliD82' oyuna girdi 82. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Konferans Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Universitatea Craiova için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 12, yenilen 1. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Getafe 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,88, 0 – 2,88, 2 – 2,28. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,32. Karşılıklı Gol: Var 1,95, Yok 1,62.
- Sıralama
- 33. (0 p) – 11. (0 p)
- Form (son 5)
- GGGGB – MGMBB
- iddaa MS 1-0-2
- 2,88 – 2,88 – 2,28
Veri: 12 Ekim 2026 01:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Konferans Ligi puan durumu · UEFA Conference League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Panathinaikos | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Twente | 3 | +6 | 9 |
| 4 | Monaco | 3 | +6 | 9 |
| 5 | Brighton | 3 | +5 | 7 |
| 6 | Brann | 3 | +4 | 7 |
| 7 | FC Copenhagen | 3 | +4 | 7 |
| 8 | Universitatea Craiova | 3 | +4 | 7 |
| 9 | Mjallby AIF | 3 | +4 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | +3 | 7 |
| 11 | Ajax | 3 | +6 | 6 |
| 12 | Trabzonspor | 3 | +3 | 6 |
| 13 | HNK Hajduk Split | 3 | +1 | 6 |
| 14 | SC Freiburg | 3 | -1 | 6 |
| 15 | FK Crvena Zvezda | 3 | 0 | 4 |
| 16 | Atalanta | 3 | 0 | 4 |
| 17 | SC Braga | 3 | -1 | 4 |
| 18 | Gent | 3 | -1 | 4 |
| 19 | Riga | 3 | 0 | 3 |
| 20 | FC Thun | 3 | 0 | 3 |
| 21 | Borac Banja Luka | 3 | -1 | 3 |
| 22 | Lincoln Red Imps | 3 | -3 | 3 |
| 23 | FK Jablonec | 3 | -1 | 2 |
| 24 | Aarhus | 3 | -1 | 2 |
| 25 | FC Nordsjaelland | 3 | -2 | 2 |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 3 | -2 | 2 |
| 27 | Kairat | 3 | -4 | 2 |
| 28 | CSKA Sofia | 3 | -2 | 1 |
| 29 | FC Iberia 1999 | 3 | -3 | 1 |
| 30 | Pafos | 3 | -4 | 1 |
| 31 | Getafe | 3 | -4 | 1 |
| 32 | Heart Of Midlothian | 3 | -4 | 1 |
| 33 | KuPS | 3 | -4 | 1 |
| 34 | FC Midtjylland | 3 | -6 | 1 |
| 35 | Inter Club d'Escaldes | 3 | -5 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 3 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | +5 | 6 |
| 2 | FC Lugano | 2 | +4 | 6 |
| 3 | FC Copenhagen | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Mjallby AIF | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Twente | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Panathinaikos | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Atalanta | 2 | +2 | 4 |
| 8 | St. Truiden | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Universitatea Craiova | 2 | +2 | 4 |
| 10 | FK Crvena Zvezda | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Brighton | 1 | +4 | 3 |
| 12 | Ajax | 1 | +2 | 3 |
| 13 | Borac Banja Luka | 1 | +2 | 3 |
| 14 | SC Braga | 1 | +2 | 3 |
| 15 | FC Thun | 2 | +1 | 3 |
| 16 | SC Freiburg | 1 | +1 | 3 |
| 17 | Brann | 1 | +1 | 3 |
| 18 | HNK Hajduk Split | 1 | +1 | 3 |
| 19 | Trabzonspor | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Gent | 1 | +1 | 3 |
| 21 | Lincoln Red Imps | 2 | -2 | 3 |
| 22 | Riga | 2 | 0 | 2 |
| 23 | Aarhus | 2 | 0 | 2 |
| 24 | FC Nordsjaelland | 1 | 0 | 1 |
| 25 | Egnatia Rrogozhinë | 1 | 0 | 1 |
| 26 | FC Iberia 1999 | 1 | 0 | 1 |
| 27 | Heart Of Midlothian | 1 | 0 | 1 |
| 28 | Pafos | 1 | 0 | 1 |
| 29 | FK Jablonec | 1 | 0 | 1 |
| 30 | KuPS | 2 | -2 | 1 |
| 31 | CSKA Sofia | 1 | -1 | 0 |
| 32 | Inter Club d'Escaldes | 1 | -2 | 0 |
| 33 | Kauno Žalgiris | 1 | -3 | 0 |
| 34 | Getafe | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Kairat | 1 | -4 | 0 |
| 36 | FC Midtjylland | 2 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Brighton | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Ajax | 2 | +4 | 3 |
| 4 | Panathinaikos | 1 | +4 | 3 |
| 5 | FC Lugano | 1 | +3 | 3 |
| 6 | Twente | 1 | +3 | 3 |
| 7 | Trabzonspor | 1 | +2 | 3 |
| 8 | Universitatea Craiova | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Monaco | 1 | +1 | 3 |
| 10 | St. Truiden | 1 | +1 | 3 |
| 11 | HNK Hajduk Split | 2 | 0 | 3 |
| 12 | SC Freiburg | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Kairat | 2 | 0 | 2 |
| 14 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 1 |
| 15 | FC Midtjylland | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Getafe | 1 | 0 | 1 |
| 17 | Mjallby AIF | 1 | 0 | 1 |
| 18 | Riga | 1 | 0 | 1 |
| 19 | CSKA Sofia | 2 | -1 | 1 |
| 20 | FK Jablonec | 2 | -1 | 1 |
| 21 | Egnatia Rrogozhinë | 2 | -2 | 1 |
| 22 | FC Nordsjaelland | 2 | -2 | 1 |
| 23 | Gent | 2 | -2 | 1 |
| 24 | SC Braga | 2 | -3 | 1 |
| 25 | FK Crvena Zvezda | 1 | -1 | 0 |
| 26 | Lincoln Red Imps | 1 | -1 | 0 |
| 27 | Aarhus | 1 | -1 | 0 |
| 28 | FC Thun | 1 | -1 | 0 |
| 29 | Atalanta | 1 | -2 | 0 |
| 30 | KuPS | 1 | -2 | 0 |
| 31 | Borac Banja Luka | 2 | -3 | 0 |
| 32 | FC Iberia 1999 | 2 | -3 | 0 |
| 33 | Inter Club d'Escaldes | 2 | -3 | 0 |
| 34 | Pafos | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Heart Of Midlothian | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 2 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün UEFA Europa Conference League'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 CSKA Sofya 1–2 Monaco
- 19:45 Hajduk Split 2–1 Ajax
- 19:45 KAA Gent 1–0 AGF Aarhus
- 19:45 KF Egnatia Rrogozhine 1–1 Midtjylland
- 19:45 Kuopion 2–4 Trabzonspor
- 19:45 Mjallby 2–0 Inter Club De Escaldes
- 19:45 Panathinaikos 2–1 Banja Luka
- 19:45 Riga FC 1–1 K Almaty
- 22:00 Atalanta 3–1 Pafos FC
- 22:00 Brann 2–1 Lincoln Red
- 22:00 Brighton 4–0 Zalgiris Kaunas
- 22:00 Freiburg 3–2 Jablonec
- 22:00 Hearts 1–1 Nordsjælland
- 22:00 Kopenhag 3–0 Braga
- 22:00 St. Truidense 2–0 FC Iberia 1999
- 22:00 Twente 1–0 Thun
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
