Riga FC 1-1 K Almaty: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Riga FC 1–1 K Almaty (15 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 18–13, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %63–%37, korner 2–3.
Maç özeti
Riga FC – K Almaty maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: S. Oulad M'Hand 12' (Riga FC); M. Gual 5' (pen.) (K Almaty). xG: Riga FC 2,3 – 1,1 K Almaty.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Riga FC üstte · K Almaty altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: M. Gual (K Almaty)
- 12' gol: S. Oulad M'Hand (Riga FC)
- 23' sarı kart: J. Oksanen (K Almaty)
- 56' sarı kart: E. Tapalov (K Almaty)
- 61' oyuncu değişikliği: M. Badamosi ↔ Reginaldo Ramires (Riga FC)
- 73' oyuncu değişikliği: Edmilson ↔ I. Bekbolat (K Almaty)
- 79' oyuncu değişikliği: A. Mrynskiy ↔ A. Tuyakbaev (K Almaty)
- 80' oyuncu değişikliği: G. Mendonsa ↔ D. Kasabulat (K Almaty)
- 86' oyuncu değişikliği: R. Aouani ↔ S. L. Robalo Pedro (Riga FC)
- 86' oyuncu değişikliği: M. Diop ↔ C. Saco (Riga FC)
- 90+3' sarı kart: A. Martynovich (K Almaty)
Maç olayları
- Riga FCK Almaty
- 90+3'A. MartynovichSarı kart
- R. Aouani ↔ S. L. Robalo PedroOyuncu değişikliği86'
- M. Diop ↔ C. SacoOyuncu değişikliği86'
- 80'G. Mendonsa ↔ D. KasabulatOyuncu değişikliği
- 79'A. Mrynskiy ↔ A. TuyakbaevOyuncu değişikliği
- 73'Edmilson ↔ I. BekbolatOyuncu değişikliği
- M. Badamosi ↔ Reginaldo RamiresOyuncu değişikliği61'
- 56'E. TapalovSarı kart
- M. BadamosiKaçan penaltı28'
- 23'J. OksanenSarı kart
- Gol S. Oulad M'Hand 1–1Asist: M. Tonisevs12'
- 5'Penaltı golü M. Gual 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %100 3/3 | %100 2/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Mağlubiyet | %33 1/3 | %0 0/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,33 (7 gol) | 1,00 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Berabere | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Geride | %33 1/3 | %0 0/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Riga FC (3 maç)
K Almaty (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Riga FC (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 0 | 1 |
K Almaty (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Riga FC
Sarı 2 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,7)
K Almaty
Sarı 9 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Riga FC: tüm maçlar, 3 maç · K Almaty: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Riga FC – K Almaty ilk 11'ler
Riga FC · 4-2-3-1
- 12Kenan PirićK
- 23Maksims TonisevsD12' asist 12. dk
- 21Baba MusahD
- 5Karl Gameni WassomD
- 13Raivis JurkovskisD
- 40Ahmed AnkrahO
- 8Iago Siqueira AugustoO
- 22Meïssa DiopO86' oyundan çıktı 86. dk
- 18Salah Oulad M'HandO12' gol 12. dk
- 7Raki AouaniO86' oyundan çıktı 86. dk
- 19Muhammed BadamosiF61' oyundan çıktı 61. dk
- 10Reginaldo RamiresF61' oyuna girdi 61. dk
- 44Marcis KazainisK
- 91Frenks OrolsK
- 34Antonijs ČernomordijsD
- 6Coli SacoO86' oyuna girdi 86. dk
- 15Samuel PedroF86' oyuna girdi 86. dk
- 25Abdulrahman TaiwoF
K Almaty · 4-2-3-1
- 1Temirlan AnarbekovK
- 20Erkin TapalovD56' sarı kart 56. dk
- 14Aleksandr MartynovichD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 25Aleksandr ShirobokovD
- 3Luís MataD
- 22Gustavo MendoncaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 13Jaakko OksanenO23' sarı kart 23. dk
- 24Aleksandr MrynskiyO79' oyundan çıktı 79. dk
- 28Marc GualO5' gol 5. dk
- 19Oiva JukkolaO
- 9EdmilsonF73' oyundan çıktı 73. dk
- 81Ismail BekbolatF73' oyuna girdi 73. dk
- 82Sherkhan KalmurzaK
- 5Lev KurginD
- 4Damir KasabulatD80' oyuna girdi 80. dk
- 6Adilet SadybekovO
- 8Olzhas BaibekO
- 17Azamat TuyakbayevO79' oyuna girdi 79. dk
- 27Mukhamedali AbishO
- 15Mansur BirkurmanovF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Konferans Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Riga son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Kairat Almaty son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 1 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 3,23, 2 – 3,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,77.
- Sıralama
- 36. (0 p) – 29. (0 p)
- Form (son 5)
- GGGGB – GMMMM
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 3,23 – 3,76
Veri: 12 Ekim 2026 01:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Konferans Ligi puan durumu · UEFA Conference League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Panathinaikos | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Twente | 3 | +6 | 9 |
| 4 | Monaco | 3 | +6 | 9 |
| 5 | Brighton | 3 | +5 | 7 |
| 6 | Brann | 3 | +4 | 7 |
| 7 | FC Copenhagen | 3 | +4 | 7 |
| 8 | Universitatea Craiova | 3 | +4 | 7 |
| 9 | Mjallby AIF | 3 | +4 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | +3 | 7 |
| 11 | Ajax | 3 | +6 | 6 |
| 12 | Trabzonspor | 3 | +3 | 6 |
| 13 | HNK Hajduk Split | 3 | +1 | 6 |
| 14 | SC Freiburg | 3 | -1 | 6 |
| 15 | FK Crvena Zvezda | 3 | 0 | 4 |
| 16 | Atalanta | 3 | 0 | 4 |
| 17 | SC Braga | 3 | -1 | 4 |
| 18 | Gent | 3 | -1 | 4 |
| 19 | Riga | 3 | 0 | 3 |
| 20 | FC Thun | 3 | 0 | 3 |
| 21 | Borac Banja Luka | 3 | -1 | 3 |
| 22 | Lincoln Red Imps | 3 | -3 | 3 |
| 23 | FK Jablonec | 3 | -1 | 2 |
| 24 | Aarhus | 3 | -1 | 2 |
| 25 | FC Nordsjaelland | 3 | -2 | 2 |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 3 | -2 | 2 |
| 27 | Kairat | 3 | -4 | 2 |
| 28 | CSKA Sofia | 3 | -2 | 1 |
| 29 | FC Iberia 1999 | 3 | -3 | 1 |
| 30 | Pafos | 3 | -4 | 1 |
| 31 | Getafe | 3 | -4 | 1 |
| 32 | Heart Of Midlothian | 3 | -4 | 1 |
| 33 | KuPS | 3 | -4 | 1 |
| 34 | FC Midtjylland | 3 | -6 | 1 |
| 35 | Inter Club d'Escaldes | 3 | -5 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 3 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | +5 | 6 |
| 2 | FC Lugano | 2 | +4 | 6 |
| 3 | FC Copenhagen | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Mjallby AIF | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Twente | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Panathinaikos | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Atalanta | 2 | +2 | 4 |
| 8 | St. Truiden | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Universitatea Craiova | 2 | +2 | 4 |
| 10 | FK Crvena Zvezda | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Brighton | 1 | +4 | 3 |
| 12 | Ajax | 1 | +2 | 3 |
| 13 | Borac Banja Luka | 1 | +2 | 3 |
| 14 | SC Braga | 1 | +2 | 3 |
| 15 | FC Thun | 2 | +1 | 3 |
| 16 | SC Freiburg | 1 | +1 | 3 |
| 17 | Brann | 1 | +1 | 3 |
| 18 | HNK Hajduk Split | 1 | +1 | 3 |
| 19 | Trabzonspor | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Gent | 1 | +1 | 3 |
| 21 | Lincoln Red Imps | 2 | -2 | 3 |
| 22 | Riga | 2 | 0 | 2 |
| 23 | Aarhus | 2 | 0 | 2 |
| 24 | FC Nordsjaelland | 1 | 0 | 1 |
| 25 | Egnatia Rrogozhinë | 1 | 0 | 1 |
| 26 | FC Iberia 1999 | 1 | 0 | 1 |
| 27 | Heart Of Midlothian | 1 | 0 | 1 |
| 28 | Pafos | 1 | 0 | 1 |
| 29 | FK Jablonec | 1 | 0 | 1 |
| 30 | KuPS | 2 | -2 | 1 |
| 31 | CSKA Sofia | 1 | -1 | 0 |
| 32 | Inter Club d'Escaldes | 1 | -2 | 0 |
| 33 | Kauno Žalgiris | 1 | -3 | 0 |
| 34 | Getafe | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Kairat | 1 | -4 | 0 |
| 36 | FC Midtjylland | 2 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Brighton | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Ajax | 2 | +4 | 3 |
| 4 | Panathinaikos | 1 | +4 | 3 |
| 5 | FC Lugano | 1 | +3 | 3 |
| 6 | Twente | 1 | +3 | 3 |
| 7 | Trabzonspor | 1 | +2 | 3 |
| 8 | Universitatea Craiova | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Monaco | 1 | +1 | 3 |
| 10 | St. Truiden | 1 | +1 | 3 |
| 11 | HNK Hajduk Split | 2 | 0 | 3 |
| 12 | SC Freiburg | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Kairat | 2 | 0 | 2 |
| 14 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 1 |
| 15 | FC Midtjylland | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Getafe | 1 | 0 | 1 |
| 17 | Mjallby AIF | 1 | 0 | 1 |
| 18 | Riga | 1 | 0 | 1 |
| 19 | CSKA Sofia | 2 | -1 | 1 |
| 20 | FK Jablonec | 2 | -1 | 1 |
| 21 | Egnatia Rrogozhinë | 2 | -2 | 1 |
| 22 | FC Nordsjaelland | 2 | -2 | 1 |
| 23 | Gent | 2 | -2 | 1 |
| 24 | SC Braga | 2 | -3 | 1 |
| 25 | FK Crvena Zvezda | 1 | -1 | 0 |
| 26 | Lincoln Red Imps | 1 | -1 | 0 |
| 27 | Aarhus | 1 | -1 | 0 |
| 28 | FC Thun | 1 | -1 | 0 |
| 29 | Atalanta | 1 | -2 | 0 |
| 30 | KuPS | 1 | -2 | 0 |
| 31 | Borac Banja Luka | 2 | -3 | 0 |
| 32 | FC Iberia 1999 | 2 | -3 | 0 |
| 33 | Inter Club d'Escaldes | 2 | -3 | 0 |
| 34 | Pafos | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Heart Of Midlothian | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 2 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün UEFA Europa Conference League'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 CSKA Sofya 1–2 Monaco
- 19:45 Hajduk Split 2–1 Ajax
- 19:45 KAA Gent 1–0 AGF Aarhus
- 19:45 KF Egnatia Rrogozhine 1–1 Midtjylland
- 19:45 Kuopion 2–4 Trabzonspor
- 19:45 Mjallby 2–0 Inter Club De Escaldes
- 19:45 Panathinaikos 2–1 Banja Luka
- 19:45 Un. Craiova 1–1 Getafe
- 22:00 Atalanta 3–1 Pafos FC
- 22:00 Brann 2–1 Lincoln Red
- 22:00 Brighton 4–0 Zalgiris Kaunas
- 22:00 Freiburg 3–2 Jablonec
- 22:00 Hearts 1–1 Nordsjælland
- 22:00 Kopenhag 3–0 Braga
- 22:00 St. Truidense 2–0 FC Iberia 1999
- 22:00 Twente 1–0 Thun
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
