Mjallby 2-0 Inter Club De Escaldes: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mjallby 2–0 Inter Club De Escaldes (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–8, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %44–%56, korner 6–2.
Maç özeti
Mjallby – Inter Club De Escaldes maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Bergstrom 54', A. Noren 65' (Mjallby). xG: Mjallby 1,8 – 0,5 Inter Club De Escaldes.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Mjallby üstte · Inter Club De Escaldes altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' sarı kart: J. Torres (Inter Club De Escaldes)
- 26' sarı kart: M. Enggaard (Mjallby)
- 54' gol: J. Bergstrom (Mjallby)
- 55' sarı kart: V. Gustafson (Mjallby)
- 59' sarı kart: V. Granath (Mjallby)
- 61' oyuncu değişikliği: Soule ↔ B. Arellano (Inter Club De Escaldes)
- 62' oyuncu değişikliği: M. Enggaard ↔ A. Samuelsen (Mjallby)
- 65' gol: A. Noren (Mjallby)
- 73' oyuncu değişikliği: V. Alonso ↔ L. Diaby (Inter Club De Escaldes)
- 73' oyuncu değişikliği: A. Sanchez ↔ R. Lafarge (Inter Club De Escaldes)
- 76' oyuncu değişikliği: V. Gustafson ↔ O. Lindberg (Mjallby)
- 88' oyuncu değişikliği: A. Iqbal ↔ T. Pettersson (Mjallby)
- 88' oyuncu değişikliği: J. Kjaer ↔ L. Tidstrand (Mjallby)
- 89' oyuncu değişikliği: J. Torres ↔ Dacu (Inter Club De Escaldes)
- 89' oyuncu değişikliği: Modric ↔ R. Hermann (Inter Club De Escaldes)
Maç olayları
- MjallbyInter Club De Escaldes
- 89'J. Torres ↔ DacuOyuncu değişikliği
- 89'Modric ↔ R. HermannOyuncu değişikliği
- A. Iqbal ↔ T. PetterssonOyuncu değişikliği88'
- J. Kjaer ↔ L. TidstrandOyuncu değişikliği88'
- V. Gustafson ↔ O. LindbergOyuncu değişikliği76'
- 73'V. Alonso ↔ L. DiabyOyuncu değişikliği
- 73'A. Sanchez ↔ R. LafargeOyuncu değişikliği
- Gol A. Noren 2–0Asist: A. Iqbal65'
- M. Enggaard ↔ A. SamuelsenOyuncu değişikliği62'
- 61'Soule ↔ B. ArellanoOyuncu değişikliği
- V. GranathSarı kart59'
- V. GustafsonSarı kart55'
- Gol J. Bergstrom 1–054'
- M. EnggaardSarı kart26'
- 18'J. TorresSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Beraberlik | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %100 3/3 | %100 2/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (5 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,33 (1 gol) | 0,00 (0 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (2 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,33 (7 gol) | 2,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %100 3/3 | %100 2/2 |
| Geride | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Geride | %33 1/3 | %0 0/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mjallby (3 maç)
Inter Club De Escaldes (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mjallby (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Inter Club De Escaldes (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Mjallby
Sarı 6 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 2,0)
Inter Club De Escaldes
Sarı 7 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mjallby: tüm maçlar, 3 maç · Inter Club De Escaldes: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Mjallby – Inter Club De Escaldes ilk 11'ler
Mjallby · 3-5-1-1
- 35Alexander LundinK
- 33Tony MiettinenD
- 4Axel NorénD65' gol 65. dk
- 5Abdullah IqbalD65' asist 65. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 14Villiam GranathO59' sarı kart 59. dk
- 10Jeppe KjaerO88' oyundan çıktı 88. dk
- 22Jesper GustavssonO
- 6Mads EnggårdO26' sarı kart 26. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 3Martin AgnarssonO
- 7Viktor GustafsonF55' sarı kart 55. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 18Jacob BergströmF54' gol 54. dk
- 23Áki SamuelsenF62' oyuna girdi 62. dk
- 29Olle LindbergO76' oyuna girdi 76. dk
- 1Sebastian HansenK
- 13Robin WallinderK
- 27Ludvig TidstrandO88' oyuna girdi 88. dk
- 2Ludvig SvanbergD
- 26Ian HoffmannD
- 24Tom PetterssonD88' oyuna girdi 88. dk
- 39Romeo LeanderssonO
Inter Club De Escaldes · 4-1-4-1
- 13Javier DíazK
- 24Maurizio PochettinoD
- 4Álex SánchezD73' oyundan çıktı 73. dk
- 2Anwar HernandezD
- 3Jilmar TorresD18' sarı kart 18. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 6Víctor AlonsoO73' oyundan çıktı 73. dk
- 11Domi BerlangaO
- 19Pablo MolinaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 8David LópezO
- 31Soule SidibeO61' oyundan çıktı 61. dk
- 9Faysal ChouaibF
- 70Borja ArellanoF61' oyuna girdi 61. dk
- 18Robin LafargeD73' oyuna girdi 73. dk
- 23Lamine DiabyD73' oyuna girdi 73. dk
- 1Pol FreixanetK
- 21Marc RodríguezD
- 17Adrian Da CunhaD
- 99RafinhaF89' oyuna girdi 89. dk
- 7Juan CamaraO
- 44Alex LeitaoF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Konferans Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mjallby son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Inter Club d'Escaldes 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 5,15, 2 – 8,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,11, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,65.
- Sıralama
- 1. (0 p) – 31. (0 p)
- Form (son 5)
- BMMBB – GMGGB
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 5,15 – 8,41
Veri: 12 Ekim 2026 01:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Konferans Ligi puan durumu · UEFA Conference League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Panathinaikos | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Twente | 3 | +6 | 9 |
| 4 | Monaco | 3 | +6 | 9 |
| 5 | Brighton | 3 | +5 | 7 |
| 6 | Brann | 3 | +4 | 7 |
| 7 | FC Copenhagen | 3 | +4 | 7 |
| 8 | Universitatea Craiova | 3 | +4 | 7 |
| 9 | Mjallby AIF | 3 | +4 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | +3 | 7 |
| 11 | Ajax | 3 | +6 | 6 |
| 12 | Trabzonspor | 3 | +3 | 6 |
| 13 | HNK Hajduk Split | 3 | +1 | 6 |
| 14 | SC Freiburg | 3 | -1 | 6 |
| 15 | FK Crvena Zvezda | 3 | 0 | 4 |
| 16 | Atalanta | 3 | 0 | 4 |
| 17 | SC Braga | 3 | -1 | 4 |
| 18 | Gent | 3 | -1 | 4 |
| 19 | Riga | 3 | 0 | 3 |
| 20 | FC Thun | 3 | 0 | 3 |
| 21 | Borac Banja Luka | 3 | -1 | 3 |
| 22 | Lincoln Red Imps | 3 | -3 | 3 |
| 23 | FK Jablonec | 3 | -1 | 2 |
| 24 | Aarhus | 3 | -1 | 2 |
| 25 | FC Nordsjaelland | 3 | -2 | 2 |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 3 | -2 | 2 |
| 27 | Kairat | 3 | -4 | 2 |
| 28 | CSKA Sofia | 3 | -2 | 1 |
| 29 | FC Iberia 1999 | 3 | -3 | 1 |
| 30 | Pafos | 3 | -4 | 1 |
| 31 | Getafe | 3 | -4 | 1 |
| 32 | Heart Of Midlothian | 3 | -4 | 1 |
| 33 | KuPS | 3 | -4 | 1 |
| 34 | FC Midtjylland | 3 | -6 | 1 |
| 35 | Inter Club d'Escaldes | 3 | -5 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 3 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | +5 | 6 |
| 2 | FC Lugano | 2 | +4 | 6 |
| 3 | FC Copenhagen | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Mjallby AIF | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Twente | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Panathinaikos | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Atalanta | 2 | +2 | 4 |
| 8 | St. Truiden | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Universitatea Craiova | 2 | +2 | 4 |
| 10 | FK Crvena Zvezda | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Brighton | 1 | +4 | 3 |
| 12 | Ajax | 1 | +2 | 3 |
| 13 | Borac Banja Luka | 1 | +2 | 3 |
| 14 | SC Braga | 1 | +2 | 3 |
| 15 | FC Thun | 2 | +1 | 3 |
| 16 | SC Freiburg | 1 | +1 | 3 |
| 17 | Brann | 1 | +1 | 3 |
| 18 | HNK Hajduk Split | 1 | +1 | 3 |
| 19 | Trabzonspor | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Gent | 1 | +1 | 3 |
| 21 | Lincoln Red Imps | 2 | -2 | 3 |
| 22 | Riga | 2 | 0 | 2 |
| 23 | Aarhus | 2 | 0 | 2 |
| 24 | FC Nordsjaelland | 1 | 0 | 1 |
| 25 | Egnatia Rrogozhinë | 1 | 0 | 1 |
| 26 | FC Iberia 1999 | 1 | 0 | 1 |
| 27 | Heart Of Midlothian | 1 | 0 | 1 |
| 28 | Pafos | 1 | 0 | 1 |
| 29 | FK Jablonec | 1 | 0 | 1 |
| 30 | KuPS | 2 | -2 | 1 |
| 31 | CSKA Sofia | 1 | -1 | 0 |
| 32 | Inter Club d'Escaldes | 1 | -2 | 0 |
| 33 | Kauno Žalgiris | 1 | -3 | 0 |
| 34 | Getafe | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Kairat | 1 | -4 | 0 |
| 36 | FC Midtjylland | 2 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Brighton | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Ajax | 2 | +4 | 3 |
| 4 | Panathinaikos | 1 | +4 | 3 |
| 5 | FC Lugano | 1 | +3 | 3 |
| 6 | Twente | 1 | +3 | 3 |
| 7 | Trabzonspor | 1 | +2 | 3 |
| 8 | Universitatea Craiova | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Monaco | 1 | +1 | 3 |
| 10 | St. Truiden | 1 | +1 | 3 |
| 11 | HNK Hajduk Split | 2 | 0 | 3 |
| 12 | SC Freiburg | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Kairat | 2 | 0 | 2 |
| 14 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 1 |
| 15 | FC Midtjylland | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Getafe | 1 | 0 | 1 |
| 17 | Mjallby AIF | 1 | 0 | 1 |
| 18 | Riga | 1 | 0 | 1 |
| 19 | CSKA Sofia | 2 | -1 | 1 |
| 20 | FK Jablonec | 2 | -1 | 1 |
| 21 | Egnatia Rrogozhinë | 2 | -2 | 1 |
| 22 | FC Nordsjaelland | 2 | -2 | 1 |
| 23 | Gent | 2 | -2 | 1 |
| 24 | SC Braga | 2 | -3 | 1 |
| 25 | FK Crvena Zvezda | 1 | -1 | 0 |
| 26 | Lincoln Red Imps | 1 | -1 | 0 |
| 27 | Aarhus | 1 | -1 | 0 |
| 28 | FC Thun | 1 | -1 | 0 |
| 29 | Atalanta | 1 | -2 | 0 |
| 30 | KuPS | 1 | -2 | 0 |
| 31 | Borac Banja Luka | 2 | -3 | 0 |
| 32 | FC Iberia 1999 | 2 | -3 | 0 |
| 33 | Inter Club d'Escaldes | 2 | -3 | 0 |
| 34 | Pafos | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Heart Of Midlothian | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 2 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün UEFA Europa Conference League'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 CSKA Sofya 1–2 Monaco
- 19:45 Hajduk Split 2–1 Ajax
- 19:45 KAA Gent 1–0 AGF Aarhus
- 19:45 KF Egnatia Rrogozhine 1–1 Midtjylland
- 19:45 Kuopion 2–4 Trabzonspor
- 19:45 Panathinaikos 2–1 Banja Luka
- 19:45 Riga FC 1–1 K Almaty
- 19:45 Un. Craiova 1–1 Getafe
- 22:00 Atalanta 3–1 Pafos FC
- 22:00 Brann 2–1 Lincoln Red
- 22:00 Brighton 4–0 Zalgiris Kaunas
- 22:00 Freiburg 3–2 Jablonec
- 22:00 Hearts 1–1 Nordsjælland
- 22:00 Kopenhag 3–0 Braga
- 22:00 St. Truidense 2–0 FC Iberia 1999
- 22:00 Twente 1–0 Thun
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
