Panathinaikos 2-1 Banja Luka: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Panathinaikos 2–1 Banja Luka (15 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 28–4, isabetli şut 9–2, topa sahip olma %62–%38, korner 10–0.
Maç özeti
Panathinaikos – Banja Luka maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: C. Dessers 10' (pen.), K. Kangwa 70' (Panathinaikos); M. Jojic 80' (Banja Luka). xG: Panathinaikos 3,4 – 0,2 Banja Luka.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Panathinaikos üstte · Banja Luka altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' sarı kart: S. Herrera (Banja Luka)
- 10' sarı kart: B. Meijers (Banja Luka)
- 10' gol: C. Dessers (Panathinaikos)
- 29' sarı kart: A. Hiros (Banja Luka)
- 70' gol: K. Kangwa (Panathinaikos)
- 74' oyuncu değişikliği: A. Hiros ↔ D. Romera (Banja Luka)
- 74' oyuncu değişikliği: A. Roguljic ↔ V. Rogan (Banja Luka)
- 80' gol: M. Jojic (Banja Luka)
- 80' oyuncu değişikliği: A. Ounahi ↔ E. Rastoder (Panathinaikos)
- 80' oyuncu değişikliği: S. Andino ↔ A. Jagusic (Panathinaikos)
- 84' oyuncu değişikliği: B. Cipetic ↔ D. Vukovic (Banja Luka)
- 87' oyuncu değişikliği: L. Juricic ↔ S. Vranjes (Banja Luka)
Maç olayları
- PanathinaikosBanja Luka
- 87'L. Juricic ↔ S. VranjesOyuncu değişikliği
- 84'B. Cipetic ↔ D. VukovicOyuncu değişikliği
- 80'Gol M. Jojic 2–1Asist: L. Juricic
- A. Ounahi ↔ E. RastoderOyuncu değişikliği80'
- S. Andino ↔ A. JagusicOyuncu değişikliği80'
- 74'A. Hiros ↔ D. RomeraOyuncu değişikliği
- 74'A. Roguljic ↔ V. RoganOyuncu değişikliği
- Gol K. Kangwa 2–0Asist: S. Andino70'
- 29'A. HirosSarı kart
- 10'B. MeijersSarı kart
- Penaltı golü C. Dessers 1–0Penaltı10'
- 6'S. HerreraSarı kart
- V. TabordaKaçan penaltı6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %100 3/3 | %100 2/2 |
| Beraberlik | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %67 2/3 | %100 2/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,00 (9 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (4 gol) | 2,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %33 1/3 | %0 0/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,0 | 14,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,7 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Berabere | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Geride | %33 1/3 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Panathinaikos (3 maç)
Banja Luka (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Panathinaikos (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Banja Luka (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Panathinaikos
Sarı 6 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 2,0)
Banja Luka
Sarı 7 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Panathinaikos: tüm maçlar, 3 maç · Banja Luka: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Panathinaikos – Banja Luka ilk 11'ler
Panathinaikos · 4-2-3-1
- 1Iñaki PeñaK
- 2Davide CalabriaD
- 6Stefan de VrijD
- 55Rick Van DrongelenD
- 77Georgios KyriakopoulosD
- 42Kings KangwaO70' gol 70. dk
- 22Etienne CamaraO
- 20Vicente TabordaO
- 21Azzedine OunahiO80' oyundan çıktı 80. dk
- 10Santino AndinoO70' asist 70. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 9Cyriel DessersF10' gol 10. dk
- 7Andreas TettehF
- 99Levi GarcíaF
- 70Konstantinos KotsarisK
- 71Christos GitonasK
- 14Erik Palmer BrownD
- 19Triantafyllos TsaprasO
- 34Victor KristiansenD
- 8Adriano JagušićO80' oyuna girdi 80. dk
- 18Sotiris KontourisO
- 26Imrân LouzaO
- 28Facundo PellistriO
- 74Elmin RastoderF80' oyuna girdi 80. dk
Banja Luka · 4-2-3-1
- 72Mladen JurkasK
- 4Branimir CipetićD84' oyundan çıktı 84. dk
- 2Bart MeijersD10' sarı kart 10. dk
- 6Siniša SaničaninD
- 16Sebastian HerreraD6' sarı kart 6. dk
- 98Sandi OgrinecO
- 18Miloš JojićO80' gol 80. dk
- 44Ante RoguljićO74' oyundan çıktı 74. dk
- 12Amer HirošO29' sarı kart 29. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 77Stefan SavićO
- 7Luka JuričićF80' asist 80. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 19Viktor RoganD74' oyuna girdi 74. dk
- 99Daniel RomeraF74' oyuna girdi 74. dk
- 1Damjan SiskovskiK
- 3Abel PascualD
- 20Erik RiđanD
- 24Jurich CarolinaD
- 10David VukovićF84' oyuna girdi 84. dk
- 13Anderson EsitiO
- 22Ivan KukavicaD
- 23Stojan VranješO87' oyuna girdi 87. dk
- 47Amar MilakF
- 89Matej DeketF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Konferans Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Panathinaikos için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 10, yenilen 3. Son 5 maçta Banja Luka 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Panathinaikos 0 – Banja Luka 0; 1 beraberlik var. Son maç: 3 Ekim 2024, Banja Luka 1-1 Panathinaikos.
- Sıralama
- 20. (0 p) – 28. (0 p)
- Form (son 5)
- MGGGG – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,11 – 6,62 – 12,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Panathinaikos bu sezon 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Banja Luka bu sezon 6 maçta 2,17 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Panathinaikos %50, Banja Luka %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Panathinaikos %100, Banja Luka %50. İlk yarıyı önde kapatma: Panathinaikos 1/6, Banja Luka 3/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: Panathinaikos 6,7, Banja Luka 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Panathinaikos 2,3, Banja Luka 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,11, 0 – 6,62, 2 – 12,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,37, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 2,07, Yok 1,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 01:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Konferans Ligi puan durumu · UEFA Conference League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Panathinaikos | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Twente | 3 | +6 | 9 |
| 4 | Monaco | 3 | +6 | 9 |
| 5 | Brighton | 3 | +5 | 7 |
| 6 | Brann | 3 | +4 | 7 |
| 7 | FC Copenhagen | 3 | +4 | 7 |
| 8 | Universitatea Craiova | 3 | +4 | 7 |
| 9 | Mjallby AIF | 3 | +4 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | +3 | 7 |
| 11 | Ajax | 3 | +6 | 6 |
| 12 | Trabzonspor | 3 | +3 | 6 |
| 13 | HNK Hajduk Split | 3 | +1 | 6 |
| 14 | SC Freiburg | 3 | -1 | 6 |
| 15 | FK Crvena Zvezda | 3 | 0 | 4 |
| 16 | Atalanta | 3 | 0 | 4 |
| 17 | SC Braga | 3 | -1 | 4 |
| 18 | Gent | 3 | -1 | 4 |
| 19 | Riga | 3 | 0 | 3 |
| 20 | FC Thun | 3 | 0 | 3 |
| 21 | Borac Banja Luka | 3 | -1 | 3 |
| 22 | Lincoln Red Imps | 3 | -3 | 3 |
| 23 | FK Jablonec | 3 | -1 | 2 |
| 24 | Aarhus | 3 | -1 | 2 |
| 25 | FC Nordsjaelland | 3 | -2 | 2 |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 3 | -2 | 2 |
| 27 | Kairat | 3 | -4 | 2 |
| 28 | CSKA Sofia | 3 | -2 | 1 |
| 29 | FC Iberia 1999 | 3 | -3 | 1 |
| 30 | Pafos | 3 | -4 | 1 |
| 31 | Getafe | 3 | -4 | 1 |
| 32 | Heart Of Midlothian | 3 | -4 | 1 |
| 33 | KuPS | 3 | -4 | 1 |
| 34 | FC Midtjylland | 3 | -6 | 1 |
| 35 | Inter Club d'Escaldes | 3 | -5 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 3 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | +5 | 6 |
| 2 | FC Lugano | 2 | +4 | 6 |
| 3 | FC Copenhagen | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Mjallby AIF | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Twente | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Panathinaikos | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Atalanta | 2 | +2 | 4 |
| 8 | St. Truiden | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Universitatea Craiova | 2 | +2 | 4 |
| 10 | FK Crvena Zvezda | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Brighton | 1 | +4 | 3 |
| 12 | Ajax | 1 | +2 | 3 |
| 13 | Borac Banja Luka | 1 | +2 | 3 |
| 14 | SC Braga | 1 | +2 | 3 |
| 15 | FC Thun | 2 | +1 | 3 |
| 16 | SC Freiburg | 1 | +1 | 3 |
| 17 | Brann | 1 | +1 | 3 |
| 18 | HNK Hajduk Split | 1 | +1 | 3 |
| 19 | Trabzonspor | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Gent | 1 | +1 | 3 |
| 21 | Lincoln Red Imps | 2 | -2 | 3 |
| 22 | Riga | 2 | 0 | 2 |
| 23 | Aarhus | 2 | 0 | 2 |
| 24 | FC Nordsjaelland | 1 | 0 | 1 |
| 25 | Egnatia Rrogozhinë | 1 | 0 | 1 |
| 26 | FC Iberia 1999 | 1 | 0 | 1 |
| 27 | Heart Of Midlothian | 1 | 0 | 1 |
| 28 | Pafos | 1 | 0 | 1 |
| 29 | FK Jablonec | 1 | 0 | 1 |
| 30 | KuPS | 2 | -2 | 1 |
| 31 | CSKA Sofia | 1 | -1 | 0 |
| 32 | Inter Club d'Escaldes | 1 | -2 | 0 |
| 33 | Kauno Žalgiris | 1 | -3 | 0 |
| 34 | Getafe | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Kairat | 1 | -4 | 0 |
| 36 | FC Midtjylland | 2 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Brighton | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Ajax | 2 | +4 | 3 |
| 4 | Panathinaikos | 1 | +4 | 3 |
| 5 | FC Lugano | 1 | +3 | 3 |
| 6 | Twente | 1 | +3 | 3 |
| 7 | Trabzonspor | 1 | +2 | 3 |
| 8 | Universitatea Craiova | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Monaco | 1 | +1 | 3 |
| 10 | St. Truiden | 1 | +1 | 3 |
| 11 | HNK Hajduk Split | 2 | 0 | 3 |
| 12 | SC Freiburg | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Kairat | 2 | 0 | 2 |
| 14 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 1 |
| 15 | FC Midtjylland | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Getafe | 1 | 0 | 1 |
| 17 | Mjallby AIF | 1 | 0 | 1 |
| 18 | Riga | 1 | 0 | 1 |
| 19 | CSKA Sofia | 2 | -1 | 1 |
| 20 | FK Jablonec | 2 | -1 | 1 |
| 21 | Egnatia Rrogozhinë | 2 | -2 | 1 |
| 22 | FC Nordsjaelland | 2 | -2 | 1 |
| 23 | Gent | 2 | -2 | 1 |
| 24 | SC Braga | 2 | -3 | 1 |
| 25 | FK Crvena Zvezda | 1 | -1 | 0 |
| 26 | Lincoln Red Imps | 1 | -1 | 0 |
| 27 | Aarhus | 1 | -1 | 0 |
| 28 | FC Thun | 1 | -1 | 0 |
| 29 | Atalanta | 1 | -2 | 0 |
| 30 | KuPS | 1 | -2 | 0 |
| 31 | Borac Banja Luka | 2 | -3 | 0 |
| 32 | FC Iberia 1999 | 2 | -3 | 0 |
| 33 | Inter Club d'Escaldes | 2 | -3 | 0 |
| 34 | Pafos | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Heart Of Midlothian | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 2 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün UEFA Europa Conference League'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 CSKA Sofya 1–2 Monaco
- 19:45 Hajduk Split 2–1 Ajax
- 19:45 KAA Gent 1–0 AGF Aarhus
- 19:45 KF Egnatia Rrogozhine 1–1 Midtjylland
- 19:45 Kuopion 2–4 Trabzonspor
- 19:45 Mjallby 2–0 Inter Club De Escaldes
- 19:45 Riga FC 1–1 K Almaty
- 19:45 Un. Craiova 1–1 Getafe
- 22:00 Atalanta 3–1 Pafos FC
- 22:00 Brann 2–1 Lincoln Red
- 22:00 Brighton 4–0 Zalgiris Kaunas
- 22:00 Freiburg 3–2 Jablonec
- 22:00 Hearts 1–1 Nordsjælland
- 22:00 Kopenhag 3–0 Braga
- 22:00 St. Truidense 2–0 FC Iberia 1999
- 22:00 Twente 1–0 Thun
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
